داغترین روز از سال تا کنون هوا برای انگلستان

تلگراف | No comments

انگلستان تنظیم شده است به حمام افتاب گرفتن در داغترین روز از سال تا کنون, با درجه حرارت پیش بینی شده برای صعود به عنوان بالا به عنوان 27C این هفته است.

بیش از چند روز آینده اکثر نقاط بریتانیا را ببینید آفتاب گرم و روشن آسمان به عنوان جیوه صعود به اواسط 20s.

اما روز چهارشنبه دمای هوا در لندن و جنوب شرق انگلستان می تواند پیشی بگیرد 26C ثبت شده در Treknow کرن در روز جمعه.

بخش هایی از بریتانیا خواهد بود گرمتر از برخی از اروپا مقصد تعطیلات از جمله ماربلا و ایبیزا.

مینی heatwave ادامه خواهد داد به روز شنبه برای برخی از تست این کشور حل و فصل به عنوان مردم خواست برای جلوگیری از شلوغ فضاهای باز تا دو متر اجتماعی فاصله مشاهده می شود.

وجود خواهد داشت یک “شمال و جنوب تقسیم” در روز دوشنبه و سه شنبه با توجه به ملاقات اداره هواشناس متی جعبه با جادوها باران در شمال غرب انگلستان در حالی که مناطق جنوبی را در رسیدن به اوج از 24C.

اما آن را شروع به پاک کردن رفتن به وسط هفته به عنوان گرم جنوب بادها از مدیترانه شروع به حرکت غرب, Mr جعبه گفت.

توسط چهار شنبه بخش هایی از اسکاتلند و ایرلند شمالی را در رسیدن به اوج از 22C در حالی که ولز می توانید ببینید 23C توسط, بعد از ظهر. شمال انگلستان خواهد رسید حداکثر دمای 26C.

آقاي جعبه گفت: “آن را می شود بسیار داغ برای بخش های بزرگی از انگلستان برای بسیاری از هفته, رسیدن به اوج از 27C در روز چهارشنبه است که آن را به داغترین روز از سال تا کنون است.

“این اتفاق رخ خواهد داد با توجه به مناطق زیادی از فشار بالا همراه با southerly بادها از قاره آوردن با آن لذت بخش آفتاب خشک آسمان و گرم هوا.”

این امکان وجود دارد که از رعد و برق و گروههای باران در سراسر جنوب و شرق انگلستان و ولز در روز پنج شنبه در حالی که جمعه می تواند باد می وزد عمدتا غربی مناطق با بارندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>