خانه Dems بپرسید DOJ به بررسی ‘رفتار خلاف قانون اساسی’ در سال های اخیر مرگ و میر ناشی از آمریکایی های آفریقایی تبار

دموکراتیک اعضای کمیته قضایی مجلس خواسته وزارت دادگستری در پنجشنبه نامه ای را برای رسیدگی به موجی از قتل آفریقایی-آمریکایی است.

به طور خاص ذکر شده در این نامه بودند کشته گرجستان هل دهنده Ahmaud Arbery, کنتاکی, EMT Breonna تیلور و مینیاپولیس ساکن جورج فلوید. خشم در Floyd مرگ در حالی که در بازداشت مینیاپولیس افسران پلیس باعث شده است تا اعتراضات در سراسر این کشور که برخی از آنها خشونت تبدیل شد.

“عادلانه و شفاف و برابر اجرای عدالت است که شالوده اصل برای شهروندان به حفظ اعتماد مورد نیاز برای حکومت خود را در یک دستور جامعه” در این نامه به عنوان خوانده شده. “با این حال اعتماد عمومی به نابینایان دولت از عدالت است که به طور جدی آزمایش اخیر با مشخصات بالا به کشتار آفریقایی-آمریکایی ها در تلاش برای به اجرا درآوردن قوانین دولتی و همچنین عدم شفافیت در مورد چگونه و چرا این قتل رخ داده است.”

در این نامه امضا شده توسط 24 نفر از اعضای کمیته از جمله صندلی نماینده Jerrold Nadler و معاون صندلی نماینده مریم, گی Scanlon. Nadler گفت: در یک شنبه بیانیه ای که “آمریکا تاریخچه نژاد پرستی و نژاد با انگیزه های خشونت طاعون است که همچنان به زندگی می کنند از طریق نسل.”

نیوزویک رسیده به وزارت دادگستری نظر اما نمی شنوند به عقب در زمان برای انتشار.

jerrold nadler
قضایی مجلس کمیته صندلی Jerrold Nadler همکاری امضا نامه روز شنبه درخواست وزارت دادگستری به بررسی مقامات محلی درگیر در اخیر قتل سه آمریکایی های آفریقایی تبار.
سنا تلویزیون/گتی

اگر چه مقامات فدرال در حال حاضر در حال بررسی این سه مرگ و میر در نامه ای از کمیته قضایی مجلس درخواست یک گزارش در مورد اینکه آیا اقدامات مقامات محلی به نمایندگی از یک “الگو و عمل خلاف قانون اساسی انجام شده است.”

Arbery کشته شد در حالی که آهسته دویدن در ماه فوریه توسط دو مرد سفید در نیوبرانزویک, گرجستان. یکی از اتهام بورس, Gregory McMichael سابق محقق در دفتر دادستان منطقه. پلیس نمی دستگیری هر یک مظنون در این مورد تا تصویری از تیراندازی شد منتشر شده در رسانه های اجتماعی است.

با توجه به یک شنبه بیانیه ای از Arbery خانواده وکیل S. Lee مریت های DOJ در حال بررسی پرونده و با توجه به “هر دو عمران و اتهامات جنایی علیه مقامات دولتی و توطئه گران” که در Arbery مرگ است.

پلیس در کنتاکی تلاش برای خدمت به یک حکم وارد آپارتمان Breonna تیلور. باور افسران مزاحمان تیلور شریک آتش گشودند. افسران به پشت, قابل توجه تیلور حداقل هشت بار.

تیلور مرگ در حال بررسی توسط FBI که گفت: ممکن است در بیانیه ای که بررسی خواهد بود “انجام شده در یک نمایشگاه کامل و بی طرفانه شیوه است.”

جورج فلوید درگذشت, شنبه در بازداشت پلیس در حالی که در بازداشت به ظن جعل. یک مینیاپولیس افسر پلیس قرار زانو در برابر فلوید گردن در حالی که او بازداشت شده بود. تصویری گرفته شده توسط شاهدان نشان می دهد فلوید گفتن افسران “من نمی توانم نفس بکشم.” زمان اولین پاسخ دهندگان در صحنه وارد شدند فلوید بی توجه بود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فلوید مرگ “غمگین و غم انگیز” در روز چهارشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای تسریع تحقیقات انجام شده توسط هر دو FBI و DOJ.

روز پنجشنبه DOJ گفت: پروب آن به Floyd مرگ یک “اولویت” و این که آنها تا به حال “اختصاص تجربه دادستان و FBI جنایی محققان به این موضوع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im