خانه کمیته اطلاعات منتشر شده ده ها تن از رونوشت از روسیه پروب

بیش از دو سال پس از جمهوری خواهان در مجلس کمیته اطلاعات آورده پانل تحقیق روسیه سال 2016 انتخابات دخالت به کمیته منتشر کرده است متن 57 بسته-درب مصاحبه با شاهدان در حماسه که گرفتار و تقسیم — واشنگتن برای ماه می باشد.

متن span بیش از 6000 صفحه و شامل مصاحبه با برخی از چهره های کلیدی در کمیته روسیه کاوشگر از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور امید هیکس استیو Bannon و جارد کوشنر. آنها را به دانه های ریز ترین نگاه به تاریخ در برخی از شخصیت های مرکزی و مجادلات اطراف رئیس جمهور تهمت خود 2016 انتخابات ریاست جمهوری و مقامات دولتی که بررسی هر دو.

خود را رها می آید و چند روز پس از اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell در نامه ای به نماینده دموکرات آدام شیف کمیته رئیس گفت: رونوشت شده بود برای بررسی مواد طبقه بندی شده و آماده ساخته شده است. شیف سرزنش کاخ سفید برای تاخیر در انتشار متن publicly.

“این متن باید منتشر شده است قبل از در حال حاضر, اما کاخ سفید برگزار شد تا آزادی خود را به مردم با امتناع از اجازه می دهد جامعه اطلاعاتی را redactions بر اساس اطلاعات طبقه بندی شده به جای کاخ سفید منافع سیاسی” شیف در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “فقط در حال حاضر و در طول کشنده بیماری همه گیر است که رئیس جمهور منتشر شده خود را نگه دارید و بر روی این شهادتها اطلاعات و شواهد.”

در اوایل ماه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2017, روزنامه نگاران, دوربین خدمه و عکاسان بسته بندی زیرزمین کنگره که در آن یک نبرد روزانه بود برپا خارج از کمیته امن فضاهای بیش از افزایشی نشت که در مورد شاهدان با توجه به ظاهر و چه کسانی که در حال حاضر در حال شهادت بود ،

دموکرات ها خواهد ابراز نگرانی عمومی در مورد آنچه که تا به حال کشف شده است گاهی اوقات متهم شاهدان بودن uncooperative و جمهوری خواهان از بی علاقه بودن در حقیقت. جمهوری خواهان در مورد دموکرات ها برای weaponizing نشت و تحریف رشد یافته با کنایه. تعصب در طول تاریخ دو حزبی کمیته سر به فلک کشید و سمی است.

در آوریل سال 2018 کمیته منتشر شد redacted گزارش پیش نویس توسط جمهوری خواهان به طور خلاصه این کمیته را یافته و از آن سال بررسی است. این گزارش همراه بود دموکراتها مخالف اقلیت انداز دقیق در 98 صفحه سند است.

جمهوری خواهان گفته اند “هیچ مدرکی از تبانی و هماهنگی و یا توطئه بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روس” و اعلام کرد این پرونده بسته شده و حتی به عنوان موازی تحقیقات توسط مشاور ویژه رابرت مولر و کمیته اطلاعات مجلس سنا ادامه داد. (Mueller نمی کنید برای پیدا کردن یک توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه اما توصیف یک الگوی تعاملات میان دو; سنا کمیته است که انتظار می رود به موضوع نهایی آن دوره از یافته ها در مورد این موضوع بعد از این سال.)

پنج ماه بعد در سپتامبر سال 2018 هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات در این کمیته رای به عموم انتشار شاهد رونوشت با یک انگشت شماری کوچک از استثنا و در انتظار یک طبقه بندی نقد و بررسی توسط دفتر مدیر اطلاعات ملی (ODNI). ماه بعد روند بررسی به نظر می رسد متوقف شده که این کمیته پس از آن به رهبری دموکرات ها در اعتراض به ODNI های زیر مجموعه ای از آن رونوشت با کاخ سفید است.

شیف گفت: رونوشت بودند اموال کمیته که کاخ سفید نباید این فرصت را به ادعای “بیش از حد گسترده” امتیاز “پنجه بازگشت” اطلاعاتی که تا به حال ارائه شده به کنگره است.

بنبست همچنان به عنوان استیضاح جلسات به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز کرد و رهبری در ODNI بود حوصلگی. آن را به نظر می رسد به آسانسور در مارس 4, هنگامی که Grenell مطلع شیف که بررسی فرایند تکمیل شده است و متن آماده برای انتشار است. “طبق راهنمایی های شما” Grenell نوشت: اعتراض رونوشت “نشده اند به اشتراک گذاشته شده با کاخ سفید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر