خانه نظارت و کمیته اصلاحات با ارسال نامه ای به وزیر بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در اتاق الکس آذر و به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مدیر رابرت Redfield تکرار قبلی درخواست برای اسناد و مدارک در مورد کاخ سفید در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

در این نامه که به تاریخ پنج شنبه در خانه اعضای کمیته هشدار داد که ایالات متحده coronavirus تست هنوز هم “باقی مانده است به مراتب پشت سر” کشورهای دیگر است. آنها اشاره کرد که پزشکان و متخصصان پزشکی بودند هنوز در تلاش برای دسترسی به آزمون برای بیماران است که می تواند با این ویروس آلوده. این نامه برای اولین بار در گزارش سیاسی.

“ما به شدت نگران است که به دلیل چند اشتباه مردم در سراسر کشور شده اند قادر به گرفتن آزمایش به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بودن مجبور به جیره غذایی بسیار محدود تعدادی از تست های موجود به طور قابل توجهی اهانت آمیز کشور ما توانایی برای انجام دقیق مدل سازی از گسترش ویروس و به خطر انداختن سلامت و ایمنی مردم آمریکا” نمایندگان نوشت.

“در حالی که کشورهای دیگر در حال شتاب خود را تست برنامه های ما باقی مانده است به مراتب پشت سر به عنوان ویروس اسپرد در سراسر کشور ما تا حد زیادی غیر قابل تشخیص است و پزشکان و پرستاران مجبور به نوبه خود به دور از مردم به دنبال آزمون و حتی اگر آنها ممکن است مسری” خانه اعضا اشاره کرد.

Donald Trump, Alex Azar and Robert Redfield
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد برای یک مارس 9 کنفرانس مطبوعاتی به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رابرت Redfield و جراح عمومی جروم Adams نگاه.
درو Angerer/گتی

یک سخنگوی HHS گفت نیوزویک که “وزارت طول می کشد تمام کنگره سوالات بسیار جدی خواهد شد و پاسخ را در یک مد به موقع.” نیوزویک نیز رسیده به CDC برای نظر.

در این نامه هدف اصلی این بود که تکرار قبلی درخواست از چند هفته پیش برای اسناد و مدارک در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این حال همه گیر. “با توجه به این که دولت طرح پاسخ حاوی برنامه ای برای پرداختن به تست کمبود کمیته باریک قبلی خود درخواست به مجموعه ای محدود از اطلاعات مربوط به آن موضوع است که ضروری ترین و احتمالا باید بیشتر به راحتی در دسترس” در این نامه اشاره کرد.

در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به تصویب سرزنش برای تست کمبود در دولت به استانداران است. “فرمانداران قرار است به انجام بسیاری از این کار” به رئيس جمهور است.

“دولت فدرال قرار است به خارج وجود دارد خرید مقادیر زیادی از اقلام و سپس حمل و نقل. ما از حمل و نقل کارمند” او اصرار داشت. “همانطور که با تست فرمانداران هستند و قرار است به انجام آن است.”

اما دولت فدرال در ابتدا مسدود متحده از حرکت رو به جلو خود را تست نیاز به آنها را به استفاده از تست کیت ایجاد شده توسط CDC و تایید شده توسط اداره غذا و دارو. کسانی اولیه آزمون که دولت اصرار بر استفاده و نه به دیگران بیشتر به طور گسترده ای در دسترس از طریق سازمان بهداشت جهانی نیز مشکل داشته و نیاز به ارسال به CDC آزمایشگاه در آتلانتا برای پردازش. این منجر به تاخیر بیشتر در تعیین اینکه آیا بیماران مبتلا به کوروناویروس.

تنها پس از جمعه گذشته هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ملی اضطراری, آیا دولت فدرال همچنین اجازه می دهد متحده برای شروع به دنبال تست جایگزین. دولت همچنین تصویب تجاری تست که آن وعده داده شده خواهد سرعت بخشیدن به روند و می تواند تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه در سراسر کشور است. با وجود این های اخیر تنظیمات ایالات متحده عقب مانده به مراتب پشت سر کشورهای دیگر در نورد تست سرعت و کارآمد.

کره جنوبی که شناسایی اولین مورد از coronavirus در همان روز به عنوان ایالات متحده در ژانویه 20, آزمایش بیش از 290,000 مردم پس از رویترز گزارش داد. در مقایسه با ایالات متحده فقط تست شده تنها حدود 60000. در مورد 8,500 عفونت تشخیص داده شده اند در کره جنوبی در حالی که بیش از 11 ، 000 در حال حاضر یافت شده در ایالات متحده آمریکا

در حالی که آمریکا هنوز هم در تاریکی در مورد چگونگی گسترده این ویروس تبدیل شده است در سراسر کشور کره جنوبی موفق به پهن کردن آن منحنی با سرعت جداسازی بیماران آلوده. در مقایسه با کره جنوبی شناسایی 152 موارد جدید در روز پنج شنبه در حالی که آمریکا تا به حال شناسایی شده بیش از 2 ، 000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de