خانه عبور coronavirus پس از بسته کمک اضطراری ملی اعلام کرد

سی بی اس آمریکا | No comments

هر جنبه ای از زندگی مدرن است که آمار به عنوان اقدامات گسترده در حال نورد در تلاش برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی جمعه “به از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال است.”

“هیچ منبع خواهد بود امان هیچ وجه” رئيس جمهور گفت: به عنوان سهام به شدت افزایش یافت به دست آوردن برخی از آنها اخیر ضرر و زیان است.

ساعت بعد خانه به شدت تایید قانون به طور مستقیم کمک به آمریکایی ها نهفته گسترش ویروس. مرکزی به کمک بسته رایگان تست و بیمار پرداخت تضمین برای آمریکایی ها را تحت تاثیر قرار.

افرادی که بیمار با این ویروس و باید درمان شود و یا قرنطینه خواهد بود واجد شرایط برای بیمار پرداخت سود که کارفرمایان را ملزم به ارائه 14 روز از مرخصی استعلاجی در “کمتر” از دو سوم از یک کارمند عادی پرداخت. دیگران که می توانید برای واجد شرایط پرداخت می شود مرخصی استعلاجی هستند کسانی که نیاز به صفحه اصلی برای مراقبت از یک کودک که در مدرسه یا مهد کودک مرکز بسته شده است و کسانی که نیاز به ترک شغل خود را به مراقبت از یک عضو خانواده با این ویروس آلوده.

این قانون ارائه می دهد سه ماه پرداخت می شود, خانواده و پزشکی را ترک کنند. و کوچک و اواسط اندازه کارفرمایان خواهد بود پرداخت از طریق اعتبار مالیاتی.

رای گیری در سنا است اما سناتور شد و برنامه ریزی برای بازگشت به دوشنبه. سنا میچ مک کانل رهبر گفت که او انتظار دارد که اکثر سناتورها می خواهند به “سریع عمل می کنند.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که طیف وسیعی از اقدامات از جمله جدید مشارکت عمومی-خصوصی برای گسترش coronavirus تست با قابلیت درایو-از طریق مکان. او همچنین با رد هر گونه مسئولیت برای تاخیر در ساخت و تست در دسترس است. دولت او انتقاد شده است برای اینکه بیش از حد آهسته به پاسخ.

Washington State Continues Efforts To Limit Spread Of Coronavirus
یک دکتر و یک پرستار صحبت قبل از تست مبتلا به کروناویروس در دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی در 13 مارس سال 2020 در سیاتل واشنگتن است. گتی ایماژ

در میان شیوع و نصب و پاسخ — دیزنی جهان بسته است. برادوی بسته خود را درب. مدارس در حال بسته شدن و اجتماعات بزرگ بودن ممنوع است. ماراتن بوستون و استادان مسابقات در حال حاضر به تعویق افتاده است. NBA, NHL و لیگ برتر فوتبال را به حالت تعلیق در فصل خود را.

در حالی که حدود نیمی از بیش از 145,000 افرادی که تا به حال تایید موارد COVID-19 را بهبود تلفات در زندگی انسان ها سرسام آور است. بیش از 5,400 اند از جمله ده ها تن از مردم در ایالات متحده — و از آن انتظار می رود به مراتب بدتر از قبل از آن بهتر می شود.

-مشارکت: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>