واشنگتن — مجلس رای به reauthorize خارجی Intelligence Surveillance Act (FISA) روز چهارشنبه پس از رسیدن به یک آینده معامله که شامل چندین اصلاحات تنها چند روز قبل از اندازه گیری تنظیم شده است به پایان می رسد. اندازه گیری تمدید شد با دو حزبی رای 278-136.

استفاده از FISA برای به دست آوردن حکم برای نظارت شهروندان آمریکایی شده است تحت موشکافی شدید پس از یک داخلی ناظر گزارش یافت می شود چند نمونه از سوء رفتار با اجرای قانون که نظارت سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رسمی تحت عمل می کنند.

قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler و هوش رئیس کمیته آدام شیف گفت: در بیانیه مشترک سه شنبه شب که به خانه رهبران به توافق رسیده اند در این لایحه شناخته شده در ایالات متحده آمریکا آزادی عمل با عبور نمود از سال 2020 است.

روند اخبار ”

“همراه با خانه رهبری ما را درگیر در آینده مذاکرات با ورودی از اعضای بسیاری برای رسیدن به یک معامله بر اصلاح FISA در حالی که reauthorizing مهم امنیت ملی تنظیم مقررات به پایان می رسد آخر این هفته. از طریق این مذاکرات ما شده اند قادر به ترکیب قابل توجهی اصلاحات برای افزایش آزادی مدنی و حریم خصوصی حمایت به پایه لایحه و مقررات اضافی که باید به جلب حمایت هر دو حزب,” Nadler و شیف گفت.

مجلس نانسی پلوسی در بیانیه ای گفت: روز شنبه او انتظار یک “قوی و دو حزبی رای” به تصویب اندازه گیری. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و دیگر سناتور جمهوریخواه منتشر شد بیانیه ای در حمایت قانون پس از مجلس رای نشان می دهد که این مجلس را تا این اندازه گیری قبل از یکشنبه آخرین مهلت.

کاخ سفید گفته است که آیا رئیس جمهور را امضاء این لایحه که در حال حاضر نوشته شده است اما یک مقام ارشد وزارت دادگستری گفت: با توجه به ایسنا گفت دولت است “خوشحال با این جهت است که ما به رهبری است.”

دادستان کل ویلیام بر اعلام حمایت خود را از قانون در روز چهارشنبه.

“من باید بررسی خانه FISA لایحه و حمایت از آن گذشت. این لایحه شامل آرایه ای از نیازهای جدید و رعایت مقررات است که محافظت در برابر سوء استفاده و سوء استفاده در آینده در حالی که اطمینان حاصل کرد که این مهم ابزار در دسترس است که مناسب برای حفاظت از امنیت مردم آمریکا” بر در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این اقدام شایسته “گسترده حمایت هر دو حزب.”

وزارت دادگستری بازرس کل گزارش منتشر شده در اواخر سال گذشته نشان داد “قابل اشتباهات و حذفیات” در FISA برنامه ابتدا در سال 2016 برای چهار حکم برای نظارت کارتر صفحه سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستیار بود که به اشتباه مشکوک بودن یک عامل. اگر چه این گزارش هیچ تعصب سیاسی در باز کردن رسیدگی به تهمت مبارزات انتخاباتی جمهوریخواهان و رئیس جمهور برافراشته در برابر FISA نقض کشف شده در گزارش.

معامله رسیده و توسط خانه رهبران نیاز به ماموران نظارت بر FISA برنامه های کاربردی به گواهی است که وزارت دادگستری شده است به طور کامل اطلاع از هر گونه مسائل را با دقت و برنامه و نیاز است که سازمان ارائه برنامه های کاربردی منصوب ماموران برای اطمینان از برنامه های کاربردی سازگار با قانون است.

این لایحه همچنین شامل اقدامات برای تسکین نگرانی های دموکرات و آزادی خواهان نگران نفس بیش از حد دولت در surveilling از شهروندان آمریکایی از جمله پایان دادن به آژانس امنیت ملی برای جمع آوری جزئیات تماس سوابق. این همچنین شامل اقدامات برای افزایش شفافیت نیاز به وزارت دادگستری به انتشار گزارش توضیح مواضع خود را در مورد چگونه اطلاعات مشتق شده است برای FISA برنامه های کاربردی.

کلر Hymes کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im