هوستون رهبران تماس به صورت مستند به عنوان coronavirus موارد سنبله

هوستون رهبران خواستار دیگری مستند به عنوان تعدادی از فعال موارد از coronavirus در شهرستان افزایش یافته و به بیش از 27,600 در روز یکشنبه. هوستون شهرستان هریس — پرجمعیت ترین شهرستان در تگزاس شده است که سخت ترین ضربه در حالت ستاره تنها.

“نه تنها ما نیاز به یک خانه بمانند سفارش, اما ما نیاز به چوب با آن در این زمان تا بستری منحنی پایین می آید نه فقط مسطح” هریس کانتی قاضی لینا هیدلگو توییتی یکشنبه. “بسیاری از جوامع که استقامت در راه است که در حال بازگشایی برای مسافت های طولانی. بیایید از آن یاد و همان اشتباه را دو بار.”

فرماندار تگزاس گرگ ابوت که قبلا مقاومت یک ماسک منظور در دولت جمعه هشدار داد که دولت نیاز به مستند بیشتر اگر در مورد اعداد نمی کاهش می دهد.

“بدترین و در عین حال آمده است که ما راه خود را از طریق این افزایش عظیم در مردم تست مثبت” ابوت گفت: CBS وابسته KLBK-تلویزیون. “تنها راهی که ما می توانیم نگه داشتن کسب و کار ما باز تنها راهی است که ما می تواند همچنان به کار آنها نیاز به پرداخت صورتحساب خود را برای همه به اتخاذ این عمل پوشیدن یک ماسک صورت.”

ابوت تمدید یک ایالت فاجعه دستور در روز جمعه.

هوستون شهردار سیلوستر ترنر گفت: او مخالفت با ابوت برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس است. “آن را می سازد هیچ حس به داشتن این گفتگو در حالی که این ویروس از کنترل خارج است” ترنر گفت: با توجه به CBS هوستون وابسته KHOU-تلویزیون. “شما نمی فرستادن بچه ها به مدرسه هنگامی که آتش شعله ور و آتش سوزی هنوز سوزش در ماه اوت است. قرار دادن doggone آتش را در ماه ژوئیه پس از تعطیل برای چند هفته.”

در El Paso, دولت ششم-بزرگترین شهرستان, شهرستان, شهرستان اقتدار بهداشت دکتر هکتور Ocaranza دستور مدارس بسته باقی می ماند تا 8 سپتامبر با توجه به ال پاسو بار. این شهرستان در حال افزایش 411 موارد جدید در روز یکشنبه.

“این ویروس در حال گسترش مانند آتش سوزی در جامعه ما و تنها راه به سرعت گسترش یافته است که برای همه به طور جدی از این و ماندن صفحه اصلی” Ocaranza در بیانیه ای گفت: با توجه به CBS, El Paso, وابسته به KDBC-تلویزیون. “اگر آنها باید بیرون بروید, آن مهم است برای تمرین تمام اقدامات احتیاطی.”

تعداد coronavirus موارد در سراسر تگزاس افزایش بیش از 8,100 در یکشنبه, با توجه به وزارت بهداشت. وجود 80 نفر از مرگ و میر.

تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری ایالت افزایش یافته است دوباره جمعه به بیش از 10,400 و با وجود 977 باز ICU تخت. بستری رای افزایش یافته است و هر روز از ژوئن 11, زمانی که 2,008 فتح کرد گرفته شد و مردم در بیمارستان بستری شد.

ارتش ایالات متحده در شمال فرماندهی تایید جمعه که آن را فرستاده بود 580 نظامی پرسنل پزشکی به بیمارستان تگزاس به کمک در مراقبت از coronavirus بیماران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im