هوستون دانش آموزان می خواهند به شنیده می شود در مدرسه بازگشایی گفتگو

هوستون Independent School District (HISD) بزرگترین ایالت تگزاس قصد دارد برای شروع ترم پاییز تقریبا در 8 سپتامبر. منطقه طرح به مرحله در فرد تحصیل پس از شش هفته هر چند که این هدف ممکن است تغییر کند. پدر و مادر نیز می تواند بی اعتنایی در فرد تاریخ شروع و نگه داشتن فرزندان خود در خانه همه ترم و یا سال.

یک گروه دانشجویی نگران ایمنی مدرسه می خواهد می رساند. هوستون مستقل منطقه مدرسه, دانشجو, کنگره (HISD Golose) a 70-عضو گروه از دانش آموزان از سراسر منطقه معتقد است HISD باید به کل ترم پاییز مجازی و تمرکز در بیرون ساختمان قابل توجهی آنلاین تجربه آموزش و پرورش برای دانش آموزان است.

“ما در زمان بچه ها از مدرسه در ماه مارس زمانی که در هوستون وجود دارد 30 مورد. اما در حال حاضر ما در حال فکر کردن در مورد گرفتن بچه ها به مدرسه در ماه اکتبر زمانی که می داند که چگونه بسیاری از موارد می تواند وجود داشته باشد. پس چه چیزی تغییر بین در حال حاضر و پس از آن ؟ و به همین دلیل آن را امن در حال حاضر به فرستادن بچه ها به مدرسه و آن را امن قبل از” Golose سخنران جنیفر Hadad عجایب.

حمد افزایش ارشد در هوستون Heights High School گفت: رادیو فردا که این گروه می خواهد برای توانمند سازی دانش آموزان به “شدن تغییر سازان در منطقه است.” آنها به ایجاد یک نظر سنجی برای HISD معلمان ، والدین و دانش آموزان برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در بازگشایی.

در حدود دو هفته با بررسی های به اشتراک گذاشته شده در دانش آموز و دانشجو-led سیستم عامل رسانه های اجتماعی به دست آورد تا بیش از 3000 پاسخ. پرسشنامه شامل عمدتا مدرج سوالات شرکت کنندگان درخواست برای پاسخ به حالات در یک 1-5 مقیاس از “به شدت مخالف” تا “کاملا موافق”.

آن کشف شده است که اکثر پاسخ دهندگان می خواهند سقوط کلاس باقی می ماند مجازی تا زمانی که آن را امن برای بازگشت یک لحظه آنها را علامت با مقدمه ای از یک Covid واکسن.

از شرکت کنندگان خواسته شد اگر آنها ترجیح می دهند مدرسه باقی می ماند مجازی تا زمانی که یک COVID-19 واکسن و 74 درصد گفت: آنها توافق کردند در حالی که 18 درصد مخالف.

اکثریت احساس یک مدل ترکیبی با ترکیب حضوری و مجازی تحصیل می شود امن تر از یک بار در فرد ترم — 58.6% توافق در حالی که 25.7% “به شدت مخالف” یا “مخالفت کرد.”

قبل از اینکه دانش آموز خود را منتشر پرسشنامه HISD ایجاد شده خود را پدر و مادر و معلم نظرسنجی در این تابستان.

“همانطور که ما ساخته شده آماده برای یک امن و قوی شروع به 2021 سال تحصیلی آن را حیاتی برای جمع آوری بازخورد از ناحیه خانواده ها و معلمان” سرپرست موقت دکتر Grenita Lathan گفت: از این بررسی در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل این ماه.

حماد گفت که Golose اعضای گسله منطقه نه خواهان پاسخ از دانش آموزان و آنها بر این باورند که صدای خود را باید به “به همان اندازه نشان” به کسانی که از پدر و مادر و معلمان است.

با توجه به HISD داده 66,009 خانواده ها و 7,371 معلمان پاسخ داد. در میان یافته های آن 51 درصد از پدر و مادر موافقت کرد که بازگشایی مدارس باید با آموزش مجازی تنها در حالی که 47.3% احساس کردند که فرد در آموزش باید اجرا شود با کاهش class اندازه اتاق.

معلمان پاسخ به HISD نظرسنجی نیز تقسیم می شود. 35 درصد گفت: آنها “راحت تر” با مجازی آموزش این سقوط در حالی که 16 درصد گفت: آنها به “مدل ترکیبی” از حضوری و مجازی — هر چند 34 درصد گفت: آنها می توان به ترکیبی اما نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد مقررات ایمنی. 14 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها آماده بازگشت به فرد در آموزش.

Golose امیدوار است که این منطقه را نیز در نظر بگیرید دانشجویی صدای قبل از بازگشایی. Hadad گفت: رادیو فردا که تهدید COVID-19 به افراد جوان است که هنوز هم ناشناخته است و او و همسالان خود را خالی از سکنه شده توسط این ایده از گسترش این ویروس به یک معلم یا یکی دیگر از دانشجویان ،

“شما معمولا شنیدن این عبارت که آموزش مجازی خوب نیست برای سلامت روان دانشجويان. اما من فکر نمی کنم در فرد آموزش را تبلیغ بهتر, بهداشت روانی برای دانش آموزان از آنجا که شما در یک اضطراب زده محیط زیست,” او گفت:.

Hadad نیز گفت: رادیو فردا که در این منطقه انجام می شود باید بیشتر به نگه داشتن در فرد آموزش تا زمانی که یک COVID-19 واکسن.

“کلاس درس است که ما می دانیم و عشق و به یاد داشته باشید احتمالا نمی تواند تکرار شود در شرایطی که ما در حال حاضر” Hadad گفت. “ما نمی خواهیم کودکان ما را به عنوان موش های آزمایشگاهی.”

Hadad پیش بینی دانش آموزان به احتمال زیاد به حضور فرد در حال فرزندان کارگران ضروری که لازم نیست وسیله ای برای مراقبت از فرزندان خود را اگر آنها در فیزیکی کلاس درس. دانش آموز کنگره در حال کار بر روی برنامه ای برای ایجاد یک جامعه درایو برای دانش آموزان به انتخاب کنید تا اهدا لپ تاپ و تبلت. این گروه همچنین معتقد است که این منطقه باید استفاده از آن اتوبوس به ارائه مواد غذایی برای کسانی که در برنامه های غذایی و شهر هوستون باید ارائه وای فای تلفن همراه برای هر دانش آموز است که به آن نیاز دارد.

HISD در حال حاضر ارائه تمام دانش آموزان دوره متوسطه باید با یک لپ تاپ و کانون.

در نهایت دانش آموز کنگره برنامه های خود را برای ارسال بررسی یافته ها و پیشنهادات برای همه-مجازی ترم به تگزاس فرماندار گرگ ابوت و HISD موقت سرپرست دکتر Grenita Lathan.

تد Wesigal یک زندگی مربی و Golose مشاور با انتقاد از این منطقه برای انجام نمی دهد به اندازه کافی به “کشت” دانشجویی صدای وقتی که می آید به بازگشایی برنامه.

“شماره یک مشتری از HISD دانش آموزان و در عین حال آنها آخرین به مشورت شود” گفت: Wesigal.

HISD گفت که این استقبال از نظرسنجی و بازخورد “به عنوان منطقه حرکت رو به جلو با بازگشایی برنامه ای که مایع باقی می ماند و ممکن است تغییر مطابق با به روز رسانی ارشاد از دولت و مقامات بهداشت” و ادامه می دهد “به کار پشتکار به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان و خانواده های آنها دریافت دانشگاهی و غیر دانشگاهی و پشتیبانی از آنها نیاز دارند.”

Hadad تصدیق میکند که کسانی که به اتهام HISD را بازگشایی صورت شیب دار چالش ها در تلاش برای جلب رضایت بسیاری از افراد است. اما او هنوز هم فکر می کند که مدیران می توانید انجام دهید بهتر است.

“ما همیشه به دانش آموزان و کودکان و نوجوانان به شنوندگان خوبی بود فکر باز به افراد دیگر بود پذیرای دیگران” او افزود: “ما تصمیم سازان نیاز به منعکس کننده است و آنها همچنین باید پذیرا و باز کردن و گوش دادن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im