لس آنجلس – Mezcal, تکیلا را smokier پسر عموی شده است به دست آوردن محبوبیت به عنوان منافع عمومی آلی به صورت محلی منابع محصولات به ارمغان آورد و مشروب به میله مرسوم در سراسر ایالات متحده است. سه نفر از دوستان امیدوار به سرمایه گذاری در این روند ایجاد یلا Mezcal یک نام تجاری با هدف زنان و توانمندسازی آنهایی که پشت صحنه ساخت آن است.

“همه چیز در این بازار نسبت مهمانی و یا مرد بعد از روز سخت کار در چرم صندلی خود را با او بزرگ دیده بان” از بنیانگذاران Gina Correll Aglietti گفت: CBS News’ آدریانا دیاز. “و ما می خواهیم به ما در بزرگ شیشه ای از چیزی قوی در پایان روز است.”

“اگر شما نیاز به چیزی قوی است. خیلی قوی, زنان قوی, نوشیدنی” خواننده سوئدی Lykke Li همچنین از بنیانگذاران گفت.

ایده برای نام تجاری و ماموریت خود را, اما اول از بنیانگذاران یلا Jimenez که پدربزرگ دم خود را دستور العمل خانواده در مزرعه اش در اوآخاکا, مکزیک. Jimenez گفت که او تا به حال می خواستم به او را بیش از مزرعه پدر بزرگ هنگامی که او درگذشت اما او نگران بود “شما می توانید ببینید این کار در همه جا اما شما را به صحبت کردن با یک مرد به تصمیم گیری نهایی.”

او نام آن را “بدتر” الهام بخش او را به عمل آورند.

“پس از آغاز من مدام به Gina و Lykke در مورد چگونه زنان در اوآخاکا انجام شد همه چیز و ما با هم رفت به مزرعه و گفت: “آنچه ما باید در تمرکز است که با داشتن یک نام تجاری است که برای آنها انجام شده توسط آنها’,” او گفت:.

سه نفر از دوستان تصمیم خود را mezcal خواهد بود ساخته شده با یک پیام: حمایت از زنان که آن را در مکزیک با پرداخت آنها را به طور مستقیم.

Jimenez گفت: ماموریت خود را در حدود بیش از ایجاد یک “محصول بزرگ” اما در مورد “آنچه در آن است که ما می توانید انجام دهید که می توانید تغییر دهید و کمی از جهان است.”

Mezcal می تواند ساخته شده توسط تقطیر بیش از 30 گونه مختلف از آگاو در حالی که تکیلا است که تنها ساخته شده از آگاو آبی. بر خلاف تکیلا mezcal است که اغلب با دست ساخته شده و در دسته های کوچک.

“این همیشه این مفهوم که یک فقیر بومی نوشیدنی و آن را تنها تا زمانی که مردم علاقه مند به تبدیل شدن محصولات ارگانیک – چیزهایی که انجام می شود به صورت محلی و با یک سنت غنی – که mezcal نوع معروف شد در مکزیک بیش از همه در خارج از Oaxaca و این کشورها” Jimenez گفت.

مجری Lykke Li توصیف اولین بار تلاش مشروبات الکلی به عنوان “تقریبا مذهبی تجربه” و توضیح داد که او تا به حال شده است یک ویسکی فن اما آن را بیش از حد سخت در صدای او هنگامی که او می خواند.

برای کمک به گسترش نام تجاری نام Li led راه اندازی “یلا Dia” یک زن جشنواره موسیقی آن را افزایش می دهد پول برای سازمان های مانند ACLU. این جشنواره به فروش می رسد و دیگری برنامه ریزی شده است برای تابستان سال 2020 است.

وقتی پرسیده شد که چه پدر بزرگ او خواهد فکر می کنم از یلا Mezcal, Jimenez گفت که او فکر او خواهد بود “نشئه است.”

“تمام عمر خود را آنچه که او می خواست به انجام سعی کنید برای ایجاد یک تفاوت در اوآخاکا. بنابراین من فکر می کنم – من امیدوارم که هر کجا که او است که او را به دنبال در این لحظه و او را خندان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im