چگونه بتنی انگلستان شد یک ماهی بزرگ در WSL: “من هرگز شک او را به خوبی انجام دهید’

تا به حال در این فصل را زنان سوپر لیگ تمام نشده در موعد مقرر شما تعجب که چگونه بسیاری از اهداف بتنی انگلیس ممکن است مجبور به ثمر رساند. به عنوان آن می ایستد, 26 سال است که این کشور بهترین گلزن در تمام رقابت های سراسر بالای دو بخش و در لیگ دوم-بالاترین گلزن پشت Vivianne Miedema. انگلستان 14 WSL گل در 15 حضور برنده چلسی عنوان هفته گذشته در حالی که یک در لیگ قهرمانان اروپا برنده جایزه, بیش از حد. او چلسی را شکست, بزرگترین دلیل – مدیر خود را کنار بگذارند – که آنها را تحت سلطه این کمپین.

چلسی مدیر اما هیز تماس انگلستان داستان “هری کین-نوع سفر به بالا” اگر چه کین هرگز در یک ماهی و فروشگاه تراشه در ولینگتون خیابان در بارنزلی مرکز شهر. با شیفت پوشا 9 شب تا 5صبح روز یک بازی در انگلستان نوعی ترکیب خدمت revelers متناوب با بازی برای Doncaster Belles. که او رفت و آن را در بالاترین سطح درآمد اول ارشد انگلستان تماس بگیرید-تا سن 26 در ماه اوت سال 2019 است و نمایشی از خود انعطاف پذیری و اعتقاد خود. که برخی از افزایش برای یک بازیکن که وضعیت در میان نخبگان در نقاط احساس لمس و رفتن.

برخی از این هرگز شک او می تواند آن را. در بارنزلی کالج انگلستان, سابق, فوتبال, مربیان می تواند به یاد داشته باشید او به ثمر رساند بهترین هدف بسیاری از آنها تا کنون دیده اند. Mark Ryan شد مدیر کالج, ورزشی, آکادمی زمانی که در انگلستان مشغول به تحصیل شد یک سطح با هدف تکمیل مدرک حقوق. در Whitsuntide مسابقات در اسپانیا, کالج دیگر تیم های اروپایی.

“دروازه بان لگد توپ از لبه جعبه” Ryan به یاد می آورد. “به عنوان توپ سفر نسبت به خط نیمه راه, بث گسترده ای ایستاده بود راست. او به تماشای توپ آمده بر شانه چپ و او از آن ضربه اولین بار فقط از داخل اپوزیسیون نیم. Lobbed دروازه بان. وجود 28 پسران در حاشیه و واکنش خود را… آن رفت و از خراشیده سکوت مطلق داد و بیداد.”

او بازدید بارنزلی در سال جدید, اهدای یک امضا چلسی پیراهن برای فارغ التحصیلان دیوار پس از برگزاری مجمع. در مدرسه, انگلستان, دوقلو, خواهر لورا تسلط بالا پرش در حالی که Bethany زد موانع قبل از زیرپا خودش را به فوتبال است. در سن 16 سپس در شفیلد یونایتد آکادمی انگلستان و آینده چلسی تیم ملی روشن شدند توسط John Buckley در دانکستر Belles.

“ما تا به حال هیچ پول, بنابراین من تا به حال به گیلاس انتخاب از بهترین دانشکده” باکلی توضیح می دهد. “او در بازی در مقابل دختران در انگلستان راه اندازی و آنها فقط نوزادان است. آنها چگونه به آن واکنش نشان دادند احتمالا تقویت عزم خود را.

“وجود دارد همیشه بازی که در آن شما می خواهم نگاه او و رفتن: ‘اوه عجب!’ اما آن می تواند شاید فقط چیزی در یک بازی که در آن اگر او چیزی را اشتباه از او سر خواهد رفت پایین. او نگران بیش از حد در مورد اشتباه.

“من هرگز شک او را به خوبی انجام دهید; من فقط همیشه احساس آن را کمی طولانی تر است چرا که او تا به حال به اعتقاد خودش کمی بیشتر. به عنوان او مسن تر او فکر من مناسب و معقول در اینجا, و من واقعا نمی نیاز مردم به من بگویید. او رشد کرده به خودش.”

این Belles حال همکاری با شیرانی دانشگاه در لندن که از طریق آن انگلستان مورد مطالعه قرار قانون پاره وقت. “او متعادل که با بازی می گوید:” او Doncaster هم تیمی سو اسمیت. “این چنین بود در عمق درجه است.” انگلستان را خواهد درایو خود را از بارنزلی به Doncaster برای دستمزد £20-25 پوند و هزینه های گاه به گاه. او تیمی خواهد بذله گویی است که او باید از غذا خوردن به عنوان بسیاری از ماهی و چیپس, اما او نمی تواند استطاعت به ترک غذای آماده.

در فوریه 2013, Paul سبز سمت چپ Doncaster Belles برای تبدیل شدن به هیز’ دستیار در چلسی. باکلی ترک کرده بود Doncaster زمانی که چلسی پس از آن قهرمان, ابراز علاقه در انگلستان است. باکلی گفت: Green: ‘شما می تواند یک ادم سفیه و احمق را به او.’ سبز ساخته شده توصیه به هیز و انگلستان به امضا رسید و در سال 2016.

“اولین سال بود تنظیم به محیط زیست” هیز می گوید. “من مطمئن نیستم که او در حال رفتن به باید تمام ویژگی های برجسته به بالا No9 چرا که همه چیز شما نیاز به شما برای رسیدن به در آموزش. در آن زمان من فکر می کنم هر دو Fran [کربی] و رامونا [باخمان] شده اند که جلوتر از او. انی Aluko اینجا بود پس از آن. آن را بسیار دشوار است برای گرفتن در این تیم است. من فکر می کنم بسیاری از شک در رفت و برای او – بسیاری از تعجب که در آن او در حال رفتن به تناسب در همه آن.”

در سپتامبر سال 2017 هیز قرض داده و او را به لیورپول. آنها رفت و به پایان ششم در WSL انگلستان خود بهترین گلزن. از جان گذشته برای اثبات خودش به هیز او بپرسید لیورپول کارکنان اضافی برای جلسات.

“وام تجربه اجازه می دهد تا بازیکن را به اقدام به سوالات آنها ممکن است برای خود” هیز می گوید. “‘من می خواهم به آن را قطع در چلسی? اگر من قصد دارم به رفتن به عقب و نشان می دهد که.

“بازیکنان می تواند مدیران این بهانه که چرا آنها آن را ندارد. بث نیست. بث گفت: “من همه چیز را من احتمالا می تواند. من به شما که من به اندازه کافی خوب به یک مرکز به جلو برای چلسی.’ که حذف شک از طرز فکر به او یک عزم و اراده است که او می تواند در رقابت با کسی اگر با توجه به فرصت است.

“او نشان داد که چگونه مهم آن است که به بیمار در توسعه از بازیکنان. او نیاز است که 12 ماه به صورت آماده برای آنچه که او در حال حاضر دستیابی به. آن را به او داده قسمت آخر انعطاف پذیری. سفر او را از طریق رفته است کاملا شده است یک حق برای او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de