چگونه یک محرک بررسی خواهد شما را تحت عمل بهبود می یابد?

قانونگذاران جمهوری خواه می خواهید برای ارسال از دور دیگری از محرک چک به خانواده های آمریکایی برای کمک به آنها در آب و هوا تاثیر اقتصادی coronavirus بیماری همه گیر. چک خواهد بود مشابه در مقدار به دور اول است, اما نه به عنوان سخاوتمندانه به عنوان بسته پیشنهادی دموکرات ها در ممکن است.

جزئیات بیشتر در مورد پتانسیل دور دوم از بررسی های پدید آمده در روز دوشنبه زمانی که جمهوری خواهان مجلس سنا مشخص چهارم خود در مرحله فدرال coronavirus پاسخ تلاش است که عبارتند از دیگر اقدامات محرک اقتصادی مانند افزایش مزایای بیکاری.

اما حزب جمهوری خواه پیشنهاد — به نام به سلامت, کمک های اقتصادی مسئولیت حفاظت و مدارس و یا بهبود می یابد, قانون — فراهم می کند و پول کمتری برای کودکان از یک رقابت محرک لایحه از دموکرات ها که مصوب مجلس است.

با این وجود جمهوریخواهان بسته محرک اقتصادی ارائه می کنند خانواده ها با تقریبا یکسان مزایای به دور اول چک آن صادر شد از طریق حزبی مراقبت عمل در ابتدای ماه آوریل پس از تصویب آن در ماه مارس است. کسانی که چک کمک شناور مالی برای بیش از 160 میلیون خانوار با خانواده پرداخت صورتحساب و یا socking دور پول برای آینده اضطراری است.

تقریبا نیمی از همه آمریکایی ها را گزارش کرده اند از دست دادن درآمد از ماه مارس از طریق اوایل ماه ژوئیه با توجه به داده های سرشماری تاکید استرس های مالی است که بسیاری از خانواده ها در حال تجربه در طول بیماری همه گیر.

عظیم دیگری دور از محرک چک می تواند حتی کمک به اقتصاد رو به زوال دوباره بجای اول برگشتن در پاییز امسال گفت: تحلیلگران گلدمن ساکس در یک مشتری توجه داشته باشید در اوایل این ماه.

“ما انتظار داریم که بخش عمده ای از این پرداخت ها برای رسیدن به مصرف کنندگان در اواخر ماه اوت که باید افزایش مصرف در ماه سپتامبر در خصوص” Goldman تحلیلگران اشاره کرد. “آن را به خوبی مستند شده است که این $1,200 محرک پرداخت پرداخت در اوایل Q2 تا به حال اثرات قابل توجه در هزینه های مصرف کننده به خصوص برای خانواده های کم درآمد.”

چقدر خواهد شما را تحت دلاری در لایحه ؟

در اینجا این است که چگونه ایران با پیشنهاد محرک چک کار می کنند:

  • تمام تک شهروندان و ساکنان ایالات متحده با درآمد ناخالص تنظیم تا $75,000 را دریافت $1,200 یا مشابه به آنچه که تحویل داده شد در دور اول چک.
  • مانند دور اول عروسی زوج ها خواهد بود واجد شرایط برای $2,400 به عنوان طولانی به عنوان درآمد خود را کمتر از 150.000 دلار.
  • برای واجد شرایط, شما نمی توان ادعا کرد که به عنوان یک وابسته به دیگری مالیات دهندگان و شما همچنین نیاز به یک کار واجد شرایط شماره امنیت اجتماعی.
  • مانند دور اول پرداخت خواهد بود کاهش برای افراد مجرد درآمد بیش از $75,000 و افراد متاهل درآمد بیش از 150.000 دلار با پرداخت تدریجی به طور کامل به صورت تک آهنگ درآمد بیش از $99,000 و ازدواج با درآمد بالا $198,000.
  • وابستگان مانند کودکان را دریافت 500 دلار هر.

چگونه اوباما لایحه متفاوت از دور اول چک?

جواب: در درجه اول از طریق درمان آن از وابستگان.

تحت مراقبت عمل می کنند که مجاز اولین محرک چک فرزند 17 ساله یا مسن تر بودند از مطالعه حذف از 500 دلار پرداخت. که بدان معنی است که بسیاری از دبیرستان دریافت هیچ چیز نیست.

مراقبت عمل نیز حذف شدند “بالغ وابسته” از $500, که بدان معنی است که میلیون ها نفر از دانشجویان و بزرگسالان معلول که ادعا کرد به عنوان وابستگان آیا واجد شرایط برای محرک پرداخت.

جمهوریخواهان پرده کوچک پشت کمک مالی… 01:52

اما حزب جمهوری خواه پیشنهاد آن را روشن می سازد که دانشجویان و دیگر بالغ وابسته خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت در دور دوم.

“بر خلاف تحت مراقبت عمل می کنند که در آن اضافی 500 دلار محدود بود به مالیات دهندگان با یک فرزند زیر 17 اضافی $500 در حال حاضر خواهد شد ارائه شده برای مالیات دهندگان با وابستگان در هر سنی گفت:” خلاصه ای از این پیشنهاد منتشر شد شنبه توسط کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassley یک جمهوری خواه آیوا.

چگونه است که متفاوت از دموکراتها لایحه ؟

دموکراتها رقیب پیشنهاد سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری و یا قهرمانان, قانون, است سخاوتمندانه تر از ایران پیشنهاد.

دموکرات ها را ارائه 1200 $در هر خانواده عضو — از جمله وابستگان. به عبارت دیگر به جای 500 دلار به ازای هر کودکی که در خانواده دریافت کرده و در دور اول چک و آن چیزی است که جمهوری خواهان پیشنهاد برای دور دوم خانواده, خواهد دریافت 1200 $در هر کودک است.

در اینجا چگونه است که متفاوت خواهد بود برای یک خانواده از پدر و مادر و دو فرزند با درآمد زیر $150,000.

  • تحت دموکراتها از لایحه که خانواده را دریافت $4,800 ($2,400 برای پدر و مادر و 1200 $برای هر یک از فرزندان خود را.)
  • تحت جمهوری خواهان لایحه که همان خانواده را دریافت $3,400 ($2,400 برای پدر و مادر و 500 دلار برای هر کودک است.)

همچنین به نظر می رسد که کمتر مهاجران را دریافت چک تحت یمن بیل در مقابل دموکراتها از لایحه پس از دومی پیشنهاد ارسال پول به افرادی که در یک “شماره شناسایی مالیات دهندگان” — یک شماره استفاده شده توسط مهاجران به پرداخت مالیات — به جای شماره امنیت اجتماعی. هر دو دور اول چک و آمریکا آخرین پیشنهاد خواهد به دریافت کنندگان نیاز به یک شماره امنیت اجتماعی.

اگر شما می خواهید برای بررسی اینکه چگونه خانواده خود را کرایه تحت دو طرح می توان آن را ارزشمند برای بررسی محرک ماشین حساب از Omni ماشین حساب.

در اینجا ماشین حساب برای حزب جمهوری خواه لایحه.

و در اینجا ماشین حساب برای حزب دموکرات لایحه.

را به ایران پیشنهاد خواهد شد به تصویب رسید ؟

قانونگذاران و تحلیلگران به طور یکسان می گویند جمهوریخواه پیشنهاد شده است به احتمال زیاد به تغییر با توجه به تفاوت بین اوباما لایحه و چه دموکرات ها پیشنهاد خود را ممکن است لایحه.

“این قانون در خدمت به عنوان یک نقطه شروع برای آینده مذاکرات” Grassley گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

حتی اگر محرک بررسی پیشنهادات همه نیست که متفاوت دموکرات ها و جمهوری خواهان دور از هم در مسائل دیگر مانند اضافی کمک بیکاری با جمهوری خواهان پیشنهاد عمده کاهش به $600 در فوق فدرال مزایای بیکاری که تا به حال پرداخت شده است از طریق این ماه است.

موسوم به طرح “باید در درجه اول به عنوان یک پیشنهاد باز در مذاکرات و نه به عنوان یک چارچوب برای نهایی لایحه” نوشت ارتفاع اوراق بهادار تحلیلگران در یک تحقیق داشته باشید. “کمی وجود دارد همپوشانی بین آنها است.”

وقتی می توانم یک دوم محرک بررسی کنید ؟

با مذاکرات در حال حاضر آغاز بین دموکرات ها و جمهوری خواهان تحلیلگران انتظار نهایی بسته محرک اقتصادی به تصویب رسید در ماه اوت است.

این امکان وجود دارد که چک می رسند بعد در ماه اوت به خصوص به عنوان خزانه و IRS در حال حاضر فرستاده شده حدود 160 میلیون محرک چک در دور اول و احتمالا باید سیستم خود را تنظیم کنید تا به سرعت ارسال یک دوم دور چک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de