چگونه هر دو در “آخرین رقص” و “اردن قوانین’ نگه داشته شیکاگو بولز گرسنه برای موفقیت با توجه به کتاب نویسنده

نیوزویک | No comments

در طول آن شش قسمت, آخرین رقص است جدولها مایکل اردن صعود به سوپر استار شدن در NBA و تلاش خود را برای اولین بار عنوان NBA.

ESPN 10-بخش مستند که تواریخ اردن فصل نهایی با شیکاگو بولز, دقیق چگونه MJ اول شش فصل در لیگ بودند بارها و بارها مربوط توسط اوایل خروجی در پلی آف.

توسط 1991 گاو در نهایت برگزار لری اوبراین جایزه برای اولین بار, اما پنج ماه بعد خود جهان را لرزاند زمانی که یک کتاب با عنوان اردن قوانین ضربه قفسه.

نوشته شده توسطشیکاگو تریبون کهنه خبرنگار سام اسمیت, این کتاب در اصل در نظر گرفته شده به عنوان یک پشت صحنه خاطرات بولز’ فصل 1990-91 اما محتویات آن را به معنای آن انفجاری عواقب.

به عنوان بریان کورتیس قرار داده و در رینگر سه سال پیش اردن قوانین بود “مادر همه Woj-بمب”—Woj-بمب اصطلاح محاوره ای این سایت متعلق به بگو همه قاشق معروف ساخته شده توسط ESPN NBA خودی آدریان Wojnarowski.

در حالی که این کتاب به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک برنامه به طور بالقوه ویرانگر برای تازه منصوب NBA قهرمان اسمیت معتقد است سپس Bulls-مربی فیل جکسون استفاده می شود و محتویات آن را به نفع خود.

جالب اینجاست که جکسون با اتخاذ استراتژی مشابه هفت سال بعد هنگامی که او به دست یک کتابچه تحت عنوان آخرین رقص خود را به بازیکنان پیش از فصل 1997-98 که او می دانست که می تواند گذشته خود را با گاو نر. نام جزوه پس از تبدیل شدن به عنوان ESPN مستند.

“من هرگز صحبت با فیل [Jackson] در مورد آن, اما من احساس می کنم مثل او فقط به عنوان او با استفاده از آخرین رقص به عنوان یک پیوند مکانیزم برای 1997-98 گذشته عنوان تیم” اسمیت توضیح می دهد به رادیو فردا.

“فیل بود و همیشه به دنبال راهی برای پیوند این تیم است. او اغلب به نقل کیپلینگ است. ‘به صورت قدرت بسته است و گرگ و قدرت گرگ را بسته است.’

“فیل یک نابغه بود در پیدا کردن چسب در هر روز حوادث به درخواست به تکه های پراکنده از این گروه به آن را با هم.”

این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به نشان می دهد در حال حاضر, اما از سه دهه پیش وجود دارد واقعی علامت سوال که آیا خریداران همیشه برنده عنوان, اجازه دهید به تنهایی توسعه را به یکی از بسکتبال بزرگترین سلسله.

Michael Jordan, Phil Jackson, Chicago Bulls
مایکل جردن (L) دارای NBA نهایی با ارزش ترین بازیکن جام و سابق شیکاگو بولز سر مربی فیل جکسون دارای NBA champions لری اوبراین جایزه پس از برنده شدن در بازی شش NBA نهایی با یوتا جاز در دلتا مرکز در سالت لیک سیتی ایالت یوتا در 14 ژوئن سال 1998 است. گاو برنده بازی 87-86 خود را به ششمین قهرمانی NBA.
جف Haynes/خبرگزاری فرانسه/گتی

در حالی که اردن در حال تاسیس خود را به عنوان در لیگ درخشان ترین ستاره های NBA عنوان باقی مانده frustratingly گریزان. گاو رسیده بود برگشتی در هر یک از اردن شش فصل در NBA اما تا به حال هرگز آن را به NBA Finals.

یک شیکاگو تریبیون کهنه اسمیت در زمان پیش از حدود 60,000 از Simon & Schuster برای نوشتن این کتاب اما اذعان می کند این پروژه یک قمار به عنوان “وجود دارد تقریبا هیچ علاقه ای به این دلیل که خریداران همیشه شعله ور شد در پلی آف و مردم ترجیح می دهند برندگان.”

در سه فصل قبل از اسمیت کتاب منتشر شده بود گاو در حال توسعه تلخ دشمنی با دیترویت پیستونز دست به اصطلاح “پسران بد” در نیمه نهایی کنفرانس شرق در سال 1988 و در نهایی کنفرانس شرق در دو سال بعد.

اردن در حال حاضر یکی MVP تاج به نام خود را به عنوان او اعتراف کرد در آخرین رقصاو در حال توسعه شهرت یک مرد که می تواند کسب و کار انجام می شود که این اهمیت بیشتر است. پیستون’ کبودی و مقابله رویکرد دفاعی—که اتفاقا شد با نام مستعار “اردن قوانین” که پس از آن در خدمت به عنوان اسمیت کتاب—تا به حال مانع پیشرفت فیل جکسون گروه است.

در کوتاه مدت و نه گاو و نه اسمیت تضمین شده بودند هر نوع موفقیت است.

“هیچ کس در انتظار آن خواهد بود یک قهرمانی داستان آنها و یا من” اسمیت به یاد می آورد.

“و سپس آتش بازی رفت زمانی که همه ما انتظار ورزشها.”

مهم نیست آتش بازی اسمیت تا به حال روشن کردن یک فیوز است که برای اجرا به یک انبار پر از مواد منفجره است. کتاب برداشته درب در صفات اردن شخصیتی بود که ماهرانه پنهان به چشم های عمومی تا پس از آن.

خندان, خوش برخورد مرد که towered در بیلبوردهای تبلیغاتی در سراسر آمریکا وحشی رقیب نا امید چگونه صرف انسانهای اطراف او تلاش برای مطابقت با فوق العاده بالا و استانداردهای او مجموعه خود را.

پشت ستاره که تحت سلطه NBA دادگاه شب پس از شب نشد که بی حد و حصر را به نفع خود اغلب منجر به راه اندازی به کلامی tirades به سرزنش هم تیمی های خود.

اردن ممکن است لابی کلامی نارنجک به هم تیمی های خود در حالی که تلاش برای پیدا کردن یک راه در نهایت به دفع کردن پیستون اما به عنوان آخرین رقص نشان داد که او تحت فشار خود را.

بولز شد و تحت چه در اردن قوانین او به عنوان “De-Michaelization” روند با مربی فیل جکسون مشتاق به گرفتن توپ از اردن دست به نفع اتخاذ مثلث جرم.

هر دو اردن قوانین و آخرین رقص گذاشته لخت اردن با بی میلی در نیاز به محدود کردن خود فرد غرایز برای به اشتراک گذاشتن توهین آمیز وظایف. فیلم در بازی برجسته در فیلم مستند نشان می دهد اردن شکایت به گاو گارد B. J. آرمسترانگ که “او [Jackson] است و نه به من اجازه پیروزی را به ثمر رساند عنوان است.”

اردن منجر شده بود NBA در به ثمر رساندن چهار فصل متوالی از سال 1987 اما می ترسید جکسون فصل دوم می تواند طلسم پایان تهاجم خود ،

بین 1986-87 فصل و پایان سال 1989-90 فصل—Jackson اولین مبارزات انتخاباتی به عنوان سر مربی—اردن به طور متوسط 37.1, 35, 32.5 و 33.1 امتیاز در هر بازی. به عنوان پیستون تا به حال نشان داده شده است در حالیکه در سه فصل با توقف تیم اردن را تقریبا خنثی کردن گاو جرم و جکسون احساس تغییر ثبت شد نیاز دارید.

“کمی درک در حال حاضر این است که چگونه بعید NBA بازدید اردن و گاو به عنوان قهرمان آینده” اسمیت توضیح می دهد.

“روایت شد اردن را به ثمر رساند بیش از حد به صورت جداگانه و راه شما موفق شد بازی مانند لری پرنده و سحر و جادو جانسون حتی Isiah Thomas unselfishly.”

به عنوان او به یاد می آورد در یکی از اولین قسمت از این مستند اردن در نهایت پذیرفته جکسون موضع و محکم خریداری شده به رویکرد خود را.

همانطور که معلوم شد جکسون تمایل به پیاده سازی مثلث جرم تا به حال بیشتر به تسکین اردن از بار حمل و تیم تولید فیلم توهین آمیز به طور کامل بر روی شانه های او در مقایسه با یک عمدی طرح برای جلوگیری اردن از به ثمر رساند.

محمدجواد رهبری در لیگ به ثمر رساند هر فصل تا بازنشستگی اش در سال 1993 و پس از آن دوباره بین سال های 1996 و 1998 به عنوان خریداران خود را تکمیل دوم سه-ذغال سنگ نارس.

مثلث جرم led گاو به زمین وعده داده شده به عنوان آنها در نهایت سرنگون پیستون در سال 1991 جارو دیترویت در نهایی کنفرانس شرق در مسیر به جلسه لس آنجلس لیکرز در NBA Finals.

لیکرز شد ساخت نهم خود را در ظاهر نهایی NBA در 12 فصل کشش بود که تحویل پنج عنوان شد اما هیچ بازی برای بولز که پیروزی در پنج بازی.

هنگامی که اردن قوانین منتشر شد و پنج ماه بعد اما بسیاری معتقد بودند بولز’ عنوان برای اولین بار ثابت می شود چیزی بیش از یک درخشان انحراف.

“برخی از کودکانه برادری در داخل تیم رفتار من شرح داده شده در نظر گرفته شد به عنوان نه تنها یک کیفرخواست اردن اما یک پیام است که این تیم هرگز خواهد برنده دوباره چون من می خواهم ‘در معرض’ و به اطلاع عموم لباس کثیف خود را و داخلی تقسیم” اسمیت به یاد می آورد.

CUL_The Last Dance_03
مایکل جردن #23 شیکاگو بولز درایوهای به سبد خرید در برابر دیترویت پیستونز در طول سال 1989 فصل NBA بازی در دیترویت ،
Andrew D. برنشتاین/NBA عکس

جی Mariotti از شیکاگو سان-تایمز, معروف, پیشنهاد اردن قوانین “ممکن است تبدیل به یکی از مخرب ترین کتاب تا کنون نوشته شده است در مورد یک تیم ورزشی است.”

ترس خود را ثابت کاملا بی اساس است. شیکاگو رفت و در را به نفع خود شکست پورتلند تریل بلیزرز و سپس Phoenix Suns در دو فصل به حفظ عنوان خود را قبل از برنده شدن یکی دیگر از سه دوره متوالی به عنوان بین سال های 1996 و 1998 پس از اردن بازگشته بود از 18 ماه تاخت و تاز کردن به بیس بال.

حتی پس از صعود دوم سه-ذغال سنگ نارس اردن قوانین همچنان به اشغال گفتگو و روایت در اطراف این تیم است. برخی پیشنهاد کرده اند که گاو پیروزی با وجود آن در حالی که دیگران استدلال کرده اند این کتاب صرفا سوخت اردن میل سیری ناپذیر برای اثبات غیر خودی اشتباه است.

برای آن در نظر گرفته شده بود نه.

“من گفت: داستان—به عنوان این مستند است—نه فقط از یک فصل اما حوادثی که منجر به قهرمانی و درخشش مایکل جردن,” او توضیح می دهد که آن را..

“من نمی تواند آن را. من صرفا وقایع آن شد و خوش شانس در جای مناسب در زمان مناسب است.

“اما آن را فراهم می کند پایه و اساس قوی سایه Jordan بازیگران در ورزش جهان و عنوان بر عنوان گاو انباشت اشیاء بدست آمده است که فراتر آنقدر در آمریکا ورزش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>