چگونه می توانم عضویت بیمه خدمات درمانی coronavirus داوطلب, ارتش و چه کنم ؟

دولت افزایش یافته است و هدف خود را برای آن داوطلب بیمه خدمات درمانی ارتش است و در حال حاضر با هدف جذب 750,000 مردم به کمک کردن و کم کردن سرعت گسترش coronavirus.

تماس به عمل آمد از مت, Hancock, به وزیر بهداشت که در ابتدا با صدور درخواست برای 250,000 مردم برای اهدای وقت خود را برای کمک به 1.5 میلیون آسیب پذیر و افرادی که به خود منزوی برای 12 هفته است. بیش از 500 ، 000 نفر امضا فقط در 24 ساعت.

هر کسی که بیش از سن 18 سالگی مناسب و سالم و غیر علامتی ارائه می دهند وقت خود را به این طرح و کمک به تحویل خرید به مردم آسیب پذیر حمل و نقل بیماران به بیمارستان درایو دارو و تجهیزات به NHS امکانات و چک کردن در افراد جدا شده توسط تلفن.

چه بیمه خدمات درمانی داوطلب کمپین ؟

بیمه خدمات درمانی داوطلب کمپین یک ابتکار جدید است که به نظر می رسد برای کمک به 1.5 میلیون انگلیسی با زیر بنایی شرایط پزشکی که خواسته شده است به ماندن در خانه را برای بعد از 12 هفته.

آن را نیز طراحی شده به عنوان یک ساختار پشتیبانی برای کاهش فشار بر بیمه خدمات درمانی و کارکنان آن است.

چه خواهد شد یک NHS داوطلب انجام دهید ؟

NHS داوطلبان خواهد بود انجام “ساده اما حیاتی” نقش.

جامعه پاسخ داوطلب: این نقش شامل جمع آوری و خرید دارو و یا دیگر لوازم ضروری برای کسی که خود منزوی و ارائه این منابع به خانه خود را.

بیمار حمل و نقل داوطلب: این نقش پشتیبانی از بیمه خدمات درمانی با ارائه حمل و نقل به بیمارانی که از لحاظ پزشکی مناسب برای تخلیه و اطمینان حاصل کرد که آنها در حال حل و فصل با خیال راحت به خانه خود را.

NHS حمل و نقل داوطلب: این نقش شامل حمل و نقل تجهیزات و لوازم و/یا دارو بین بیمه خدمات درمانی خدمات و سایت های آن را نیز ممکن است شامل کمک به داروخانه ها با دارو تحویل.

بررسی و چت داوطلب: این نقش فراهم می کند کوتاه مدت پشتیبانی تلفنی برای افرادی که در معرض خطر ابتلا به تنهایی به عنوان یک نتیجه از خود جدا می کند.

هنگامی که شما ثبت نام کرده اند و بررسی های کامل به شما ارائه خواهد شد یک ورود به GoodSAM پاسخگوی برنامه. تغییر برنامه به ‘وظیفه’ و شما زندگی می کنند را ببینید و محلی داوطلب وظایف را انتخاب کنید از این نزدیکی هست.

که می تواند تبدیل به یک بیمه خدمات درمانی داوطلب ؟

داوطلبان باید 18 سال یا بیش و مناسب و خوبی با هیچ coronavirus-rekated علائم. کسانی که در بالاتر-گروه های در معرض خطر (از جمله کسانی که بیش از 70 کسانی که باردار هستند و یا با زمینه ای شرایط پزشکی) قادر به ارائه پشتیبانی از طریق تلفن.

اکثر کارهایی می تواند انجام شود در حالی که اجتماعی فاصله.

بیمار حمل و نقل و رانندگان نیاز به افشای پیشرفته & محرومیت از خدمات (DBS) بررسی و دریافت راهنمایی به انجام این نقش با خیال راحت.

اگر شما بیمار شدن شما می توانید مکث خود را داوطلبانه.

چگونه بسیاری از داوطلبان ضرورت دارد ؟

به لطف افزایش کمک به بیمه خدمات درمانی در حال حاضر گسترش آن هدف به استخدام 750,000 مردم به کمک در coronavirus بحران است.

چرا این مهم است ؟

دکتر نیکی Kanani GP و NHS مدیر مراقبت های اولیه گفت: “Coronavirus بزرگترین چالش ما تا کنون با آن مواجه است به همین دلیل ما در حال صف آرایی نیروهای نظامی و گفتن عمومی: بیمه خدمات درمانی خود را به شما نیاز دارد.

“این یکی از کسانی که یک بار-در-یک-عمر لحظات که در آن یک عمل واحد از یک نفر می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی دیگر و ساده اعمال محبت در حال رفتن به همه تفاوت در نگه داشتن برخی از آسیب پذیر ترین مردم به خوبی و خارج از بیمارستان است.”

چگونه می توانم ثبت نام کنم ؟

شما می توانید ثبت نام برای تبدیل شدن به یک بیمه خدمات درمانی داوطلب پاسخ در goodsamapp.org/NHS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im