چگونه نزدیک ما به یک coronavirus واکسن? آخرین اخبار در انگلستان محاکمه

به عنوان Covid-19 به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان شده است وجود دارد یک دیوانه تقلا برای پیدا کردن یک واکسن.

در انگلستان یک پتانسیل coronavirus واکسن در حال توسعه در دانشگاه آکسفورد شروع به آزمایش های انسانی در روز پنج شنبه.

در سخنرانی خود در دولت را روزانه در نشست خبری روز سه شنبه وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “پرتاب همه چیز را در” این کشور در تلاش برای ایجاد یک Covid-19 واکسن.

آقای Hancock متعهد £20 میلیون بودجه برای آکسفورد پروژه £22.5 میلیون دلار برای آزمایش های بالینی از دیگر نمونه در امپریال کالج لندن است.

آقای Hancock گفت: “انگلستان است در مقابل تلاش جهانی.

“ما با قرار دادن پول بیشتر از هر کشور دیگری به یک جستجوی جهانی برای واکسن و برای همه تلاش ها در سراسر جهان دو از پیشرو واکسن تحولات در حال وقوع در اینجا در خانه – در آکسفورد و امپریال.

“هر دو از این امیدوار کننده پروژه های در حال ساخت پیشرفت سریع و به من گفته دانشمندان پیشرو آنها ما همه چیز را در قدرت ما برای حمایت از.”

انگلیسی ها را دریافت کنید دسترسی ترجیحی به هر کروناویروس جدید واکسن های تهیه شده توسط مالیات دهندگان بودجه دانشگاه های انگلستان تحت یک معامله اعلام شده توسط دومینیک Raab.

معامله با سازمان جهانی بهداشت به معنی بریتانیا موافقت کرده است به کار با 20 کشورهای دیگر و سازمان جهانی از جمله فرانسه و آلمان و ایتالیا برای پیدا کردن واکسن و به اشتراک گذاری نتایج.

معامله آمد 24 ساعت پس از تلگراف گزارش داد که مت, Hancock, می خواست انگلیسی ها به نفع اول از هر واکسن که آنها بودجه از طریق مالیات خود را.

آزمایشات انسانی شروع در انگلستان

کار بر روی این واکسن طراحی و توسعه توسط تیم بالینی در دانشگاه آکسفورد Jenner, موسسه و آکسفورد واکسن گروه در ماه ژانویه آغاز شد.

در حال حاضر یک مطالعه مربوط به 510 داوطلب سالم بین 18 و 55 است به زیر راه در آکسفورد و ساوتهمپتون با بیشتر از سه سایت به احتمال زیاد اضافه شده است.

انگلستان ملحق خواهد شد تنها ما با مطالعات و چین در آغاز آزمایشات انسانی.

پروفسور اندرو Pollard ارشد محقق در این مطالعه و استاد اطفال عفونت و ایمنی دانشگاه آکسفورد گفت: آنها در حال کار با همکاری دانشگاهیان در سراسر جهان برای پیدا کردن یک واکسن برای Covid-19.

“ما در حال رقابت در برابر یک ویروس است که کشتن تمام مردم در سراسر جهان,” او گفت:.

“بسیار خوب است ائتلاف از توسعه دهندگان با هماهنگی که که در حال گرفتن با هم به طور منظم برای بررسی پیشرفت است.”

پروفسور Pollard افزود: “میلیون ها نفر از دوز” می تواند آماده پاییز اگر “چیزی را اشتباه می رود که در فرایند پیچیده” از آزمایش های بالینی.

“اما برای رسیدن به مقیاس بسیار بزرگ وجود دارد ویژگی های تلاش و من فکر می کنم بعید است که اتفاق می افتد می تواند قبل از پایان این سال” او هشدار داد.

هنگامی که این واکسن برای استفاده آماده است در انگلستان استاد Pollard گفت: تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده توسط دولت در مورد آن گروه از دریافت واکسن ، اما او افزود که در برخی از گروه ها که “در خطر بسیار بیشتر” از بیماری مانند خط مقدم کارگران و افراد مسن که آن را “حس را به اولویت بندی آنها”.

در جای دیگر پژوهشگران در امپریال را توسعه داده اند یک نامزد است که تزریق را ارائه دستورالعمل ژنتیکی به سلول های عضلانی به SARS-CoV-2 سنبله سطح پروتئین است.

این باید یک تحریک پاسخ ایمنی و ایجاد ایمنی نسبت به ویروس.

این تیم به رهبری پروفسور رابین Shattock از وزارت شاهی بیماری های عفونی شده است تست نامزد در حیوانات از اوایل فوریه.

آزمایش های بالینی انتظار می رود برای شروع در ماه ژوئن و این تیم را به استخدام افراد سالم برای تست واکسن.

نتایج می تواند در دسترس به عنوان به زودی به عنوان سپتامبر, محققان می گویند.

دادگاه هنوز باز برای استخدام اما اعلام خواهد شد در دوره به دلیل. اما استاد Pollard معتقد است موفقیت دولت در خاموش کردن به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از گسترش Covid-19 ممکن است مانع این روند به عنوان تعداد محدودی از موارد در جامعه می تواند کاهش سرعت که در آن واکسن می تواند آزمایش می شود.

در کنار توسعه واکسن پزشکان در حال trialling داروهای موجود برای ویروس ابولا مالاريا و HIV. نتایج اولیه امیدوار کننده می رسد اما تا زمانی که کامل آزمایشات بالینی شده اند, پزشکان نمی تواند مطمئن باشد که این داروها موثر هستند.

همچنین گزارش شده است که GSK و سانوفی باید تیمی را به منظور توسعه یک coronavirus درمان و قصد دارند یک واکسن آماده برای تست تا پایان سال 2020 است.

انگلستان واکسن گروه ضربت

در مارس 17, دولت راه اندازی یک گروه ضربت طراحی شده به “به سرعت در حال توسعه coronavirus واکسن” و همچنین به عنوان مقیاس تولید و پس از آن می تواند به سرعت تولید و تحویل در مقادیر انبوه.

از آن خواهد شد به رهبری Sir Patrick blue palace hotel و پروفسور جاناتان ون Tam معاون پزشکی رئیس و اعضای عبارتند از: AstraZeneca و ولکام تراست.

دولت در ابتدا اختصاص داده £14m به گاوآهن به 21 coronavirus پروژه های تحقیقاتی – مانند کار توسط دانشمندان در دانشگاه آکسفورد و امپریال کالج لندن است. امروز اعلام £بیشتر 44.5 میلیون دلار برای آکسفورد و امپریال محاکمات افزایش این بودجه هنوز هم بیشتر.
کریس Whitty, افسر ارشد پزشکی انگلستان و مشاور ارشد علمی به دولت, Sir Patrick blue palace hotel


اعتبار: ایسنا

در امریکا, دولت امریکا متعهد شده بود به 1 میلیارد دلار (£800 متر) Covid-19 واکسن مقابله با titan Johnson & Johnson, شرکت های تامین مالی تحقیقات از طریق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا).

آزمایش های انسانی بر روی این واکسن در حال حاضر آغاز شده در آمریکا و شکستن رکوردهای سرعت است که با این آزمایش می توانید در خارج از زمین. داوطلب سالم در امریکا هستند که با توجه به نسل جدید “ژنتیکی هک” پس از آن کنار استاندارد تست حیوانی به عنوان بخشی از یک بسیار شتاب روند.

چه واکسن را به?

یکی از مهم کمک به پیشبرد تحقیقات واکسن توسعه سازمانی به نام ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) راه اندازی در پاسخ به عدم پیشرفت علمی که ابولا پاره پاره از طریق غرب آفریقا در سال 2014 تا 2016.

CEPI ماموریت است که به سرعت در حال پاسخ دادن به همه گیری با ارائه پول به محققان برای توسعه واکسن.

CEPI است که در حال حاضر در حال توسعه حداقل هشت بالقوه واکسن برای Covid-19 و در ماه ژانویه اعلام کرد که یک واکسن برای Covid-19 خواهد بود آماده برای تست در پایان ممکن است.

محققان در حال اعتماد به نفس آنها را حداقل یک واکسن آماده در عرض 18 ماه. خواهد بود که سریع ترین انسان باید همیشه از دیدن یک نام تجاری جدید پاتوژن به توسعه یک واکسن علیه آن است.

اما Sir Patrick blue palace hotel – مشاور ارشد علمی – نقل مکان کرد تا به خلق و خوی عمومی انتظارات و گفت: “همه واکسن جدید آمده است که به توسعه بلند عکس. تنها برخی از نهایت موفق. Coronavirus خواهد بود و ارائه چالش های جدید است. این زمان خواهد بود.”

چرا آن را به ایجاد یک واکسن?

بزرگترین مانع برای توسعه واکسن است که تولید و توزیع در مقیاس برآورد شده است که CEPI نیاز به حداقل یکی دیگر از 2 میلیارد دلار در بودجه است. انگلستان در حال حاضر متعهد £250 میلیون دلار از کمک به CEPI بزرگترین کمک مالی هر کشور است.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که این ویروس می تواند آمار بریتانیا در “امواج متعدد” است که منجر به ترس که برخی از واکسن ها ممکن است کار بر روی سویه های جهش یافته. اما پروفسور Pollard گفت: آن را “تعجب آور” برای دیدن جهش در ویروس به دلیل آرایش ژنتیکی.

وی افزود: “تا کنون گرفته نشده است ویروس های جدید در حال ظهور هستند که قادر به جلوگیری از این نوع پاسخ ایمنی بدن است که ما انتظار داریم تولید شده توسط این واکسن در حال توسعه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de