محدودیت در سفر بزرگ و مجامع عمومی با هدف شامل گسترش coronavirus که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 3000 نفر از آنها شروع به تحت تاثیر قرار رویدادهای فرهنگی در سراسر جهان است. بیشتر به احتمال زیاد به موضوع به سقوط فروش بلیط و آشکار نخواهد بود.

در اینجا آخرین اطلاعات در مورد چگونگی شیوع بیماری مؤثر است رویدادهای آینده در دنیای موسیقی فیلم, تئاتر, هنر و چاپ و نشر.

موسیقی

تورهای

Stormzy: UK grime هنرمند Stormzy است به تعویق افتاد آسیا را در سراسر جهان تور “با توجه به حال و سلامت سفر نگرانی های اطراف کروناویروس”. او به دلیل بازی در ماه مارس در شهرستانها از جمله شانگهای ، هنگ کنگ ، سنگاپور و مالزی.

Mabel: Stormzy به انگلیسی برنده مابل به لغو ایتالیایی پا از تور اروپا در مشاوره از وزارت بهداشت.

Louis Tomlinson: سابق یک جهت ستاره را لغو کرده است, میلان پا از تور خود را زیر فرمان از سوی رئیس شورای وزیران. او توصیه کرده است طرفداران به نگه بر روی بلیط خود را امیدوار به بازگشت در میلان در ماه جولای.

Avril Lavigne: کانادا خواننده پاپ لغو است 12 تاریخ از تور جهانی در آسیا از جمله شانگهای فیلیپین و توکیو و هنگ کنگ و تایوان است.

ماریا کری: آمریکا خواننده هونولولو کنسرت میله میله برای 10 مارس به تعویق افتاده است تا نوامبر 28 – و در حال حاضر خواهد شد کریسمس با مضمون.

کره: گروه باید لغو سه را نشان می دهد در ژاپن با توجه به شروع در مارس 3.

ملی: باند باید لغو دو نشان می دهد در توکیو برنامه ریزی شده برای مارس 18 و 19.

سفارش جدید: این Mancunian جانبازان به تعویق افتاد, ژاپنی, خود تاریخ.

روز سبز: Billie Joe Armstong پانک, راک اند به تعویق افتاد سر پا, خود Hella مگا تور.

BTS: K-pop را برجسته گروه پسر باید لغو آینده سری کنسرت در کره جنوبی سئول پایتخت. بسیاری از طرفداران که بلیط این نشان می دهد در حال دادن با اهدای خود را مسترد نقدی به فاجعه-امداد و موسسات خیریه.

Pixies: آمریکا راک اند لغو سه را نشان می دهد در چین در ماه فوریه و مارس ، اما هنوز در حال برنامه ریزی برای تور ژاپن است.

سام فندر: به عنوان یک نتیجه از سوئیس سیاست دولت از بسته شدن تمام حوادث با بیش از 1000 شرکت کنندگان در انگلیسی خواننده به تعویق افتاد مارس 1 گیگ “تا سپتامبر”.

Kenny G, 98 درجه و Spandau Ballet خواننده تونی هدلی نیز به تعویق افتاد تاریخ های آینده در سنگاپور است.

جشنواره

Glastonbury: در حال رشد وجود دارد سوال-علائم بیش از بهداشت عمومی امنیت بزرگ, انگلیسی, جشنواره مانند گلستنبوری که سال گذشته با حضور حدود 175,000 مردم پس از فرانسه و ایتالیا و سوئیس تمام اعمال محدودیت های زیادی کرد.

تا کنون 135,000 بلیط فروخته شده اند برای گلستنبوری سال 2020 با توجه به محل از ژوئن 24-28. سازمان دهندگان گفته اند که آنها هنوز نمی تواند تایید کند که آیا این جشنواره پیش خواهد رفت.

در مارس 4, Adrian کومبس, Glastonbury سر از رویداد عملیات گفت: سامرست زندگی می کنند: “با ما 2020 جشنواره هنوز 16 هفته دور ما همچنان به برنامه ریزی و آماده شدن برای این رویداد در حالی که در همان زمان از نزدیک نظارت بر تحولات با کروناویروس وضعیت.

“ما از نزدیک کار با تمام سازمان های مربوطه از جمله بهداشت عمومی انگلستان و بیمه خدمات درمانی و همیشه نقد و بررسی برنامه های ما به عنوان هیچ شرایطی تغییر کند.”

نگه دارید تا به روز با هر گونه بیانیه های رسمی از برگزارکنندگان اینجا.

کره بار در جشنواره موسیقی فجر: برجسته ترین سالانه موسیقی کره ای, رویداد, در امریکا, که می گیرد در لس آنجلس بود به طور نامحدود به تعویق افتاد و در اوایل این هفته.

South by Southwest: “یک تعداد انگشت شماری از هنرمندان”, با توجه به برگزارکنندگان کشیده اند از جشنواره سالانه موسیقی فیلم و رسانه است که طول می کشد محل در تگزاس در اواسط ماه مارس. Netflix, اپل, توییتر, Infinite و Facebook شرکت نخواهد کرد ،

Coachella: با توجه به شروع در آوریل 10, شده است وجود دارد هیچ کلمه ای به عنوان یکی از سازمان دهندگان کالیفرنیا جشنواره موسیقی در مورد چگونگی شیوع بیماری ممکن است آن را تحت تاثیر قرار. چند مورد از coronavirus تایید شده اند در کالیفرنیا است. نگه داشتن چشم در وب سایت اینجا.

Ultra Music Festival Miami: سالانه الکترونیکی-جشنواره موسیقی در فلوریدا که در سه روز اخیر و جذب 165,000 طرفداران لغو شده است. آن بود که با توجه به شروع در 20 مارس.

Tomorrowland زمستان: دومین “نسخه زمستان” از فرانسه الکترونیکی-جشنواره موسیقی با توجه به شروع در مارس 14, لغو شده است.

اپرا

همه opera خانه ها در شمال ایتالیا از جمله یاد La Scala را به طور موقت تعطیل و تمام اجراهای تا 8 مارس لغو شده اند.

یوروویژن

اتحادیه رادیو و تلویزیون اروپا اعلام کرده است “به دنبال در سناریوهای مختلف” پس از یک کارمند اتحادیه آزمایش مثبت بود برای این ویروس در ژنو و مدیر کل EBU اعمال محدودیت در سفر کارکنان تا مارس 13.

این به این معنی یوروویژن رئیس جان Ola شن و ماسه و دیگر مقامات بالا را نمی خواهد بود قادر به حضور در سر جلسه هیئت در رتردام در هفته آینده. اسرائیل و سوئد نیز کشیده از این جلسه و حضور از راه دور, و ممکن است که اجرا خواهد شد دعوت به ارسال لینک های ویدئویی به جای شرکت در این مسابقه در رتردام در مارس 16.

فیلمدانیل کریگ در هیچ زمان به مرگ


اعتبار: نیکول کبوتر

وجود گسترده تعطیلی سینما در سراسر چین, هنگ کنگ, ایتالیا, ژاپن و کره جنوبی.

هیچ وقت به مرگ: انتشار آخرین فیلم جیمز باند رانده شده و از آوریل تا نوامبر سال 2020 است. آن را در حال حاضر آمار سینما در انگلستان در نوامبر 12 و در سراسر جهان در نوامبر 25. تبلیغات برنامه ریزی برای این فیلم در چین و ژاپن و کره جنوبی قبلا لغو شده به دلیل شیوع.

مولان: تاریخ انتشار دیزنی گران قیمت ترین live-action بازسازی نشده است (بودجه: $200 میلیون) و به طور مستقیم و هدفمند در بازار چین شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.

ماموریت: غیر ممکن است VII: پارامونت متوقف فیلمبرداری در یک برنامه ریزی سه هفته شوت در ونیز در فوریه 25 و تولید خدمه خانه فرستاده شد. “در طول این وقفه” سخنگوی پارامونت در بیانیه ای گفت: “ما می خواهیم به فکر نگرانی از خدمه و اجازه می دهد آنها را به بازگشت به خانه تا زمانی که تولید شروع می شود. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این وضعیت کار در کنار سلامت و مقامات دولتی به عنوان آن را تکامل می یابد.” تام کروز در ایتالیا در آن زمان است.

تانگ Wars: آمازون سری جدید از چینی مدیر وونگ کار وای است به طور نامحدود به تعویق افتاد, با توجه به South China Morning Post.

جشنواره کن: امسال جشنواره فیلم کن است که با توجه به محل از مارس 12-23. یک سخنگوی این جشنواره گفت که آن را “نظارت با دقت تحولات و آخرین دستورالعمل” در اطراف شیوع اما که آن را “آن است که هنوز نارس” را به هر گونه پیش فرض در مورد چگونه آن را تحت تاثیر قرار این جشنواره است.

دریای سرخ در جشنواره فیلم: افتتاحیه جشنواره در شهر جده عربستان سعودی لغو شده است. آن بود که با توجه به شروع در مارس 12 و اولین جشنواره فیلم با رسمی وزارت فرهنگ نظارت پس از پادشاهی 35 سال ممنوعیت در تئاتر برداشته شد سه سال پیش.

تئاتر

تا کنون هیچ West End محصولات و یا تئاتر را بسته اند در پاسخ به این ویروس.

شهرداری: یاد لندن مدرسه موسیقی و درام بسته تا دو هفته در مارس 2 بعد از یک عضو از کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

بریستول, پیر, Vic: تئاتر شرکت لغو اجرای آن از سیرانو (دهانه) در هنگ کنگ آکادمی هنرهای نمایشی از فوریه 12-16.

Siswa: این Clerkenwell مبتنی بر تئاتر شرکت را لغو کرده است, عملکرد William Forsythe را یک شب آرام از رقص در Kwai دانشگاه تئاتر در فوریه 18.

جدید انگلیسی شکسپیر شرکت: این شرکت به تعویق افتاد برنامه به تور Much Ado About Nothing سراسر چین, هنگ کنگ, سنگاپور و تایوان است.

هنرموزه لوور بسته به تمام بازدید کنندگان در پاریس


اعتبار: آدرین Surprenant

وجود گسترده تعطیلی موزه در سراسر چین, هنگ کنگ, ایتالیا, ژاپن و کره جنوبی. در حال حاضر دولت بریتانیا نیست مشاوره هر گونه نهادهای فرهنگی ، یک سخنگو از لندن موزه تاریخ طبیعی گفت: Telegraph Travel آن را “برنامه ریزی برای تمام eventualities” هر چند که “هیچ برنامه ای برای در این زمان”. گالری ملی و موزه بریتانیا هیچ برنامه ای برای بستن یا نه.

موزه لوور: بزرگترین موزه هنر که دریافت حدود 10 میلیون بازدید کننده در سال بسته شد به طور نامحدود در مارس 1 پس از جلسه هیات به بحث در مورد شیوع. این بازگشایی در بعدازظهر آوریل 3.

هنر پاریس: این نمایشگاه سالانه, برنامه ریزی برای شروع در 2 آوریل پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده. نمایشگاه مدیر گیوم Piens گفت که “وجود دارد بیش از حد هیستری” در اطراف شیوع.

هنر دبی: خاورمیانه, نمایشگاه برنامه ریزی شده برای مارس 25 به 28, لغو شده است. Anne-Claudie Coric از گالری دانیل Templon در پاریس گفت: هنر روزنامه که این تصمیم اجتناب ناپذیر تبدیل شد: “بیش از حد بسیاری از جمع ترس از پرواز و قرنطینه.”

ون گوگ گل آفتابگردان: این نقاشی که چپ اروپا برای اولین بار به توکیو موزه ملی هنر غرب بودند و نه بر روی صفحه نمایش از 3 مارس به عنوان برنامه ریزی شده. ژاپنی نمایشگاه بسته باقی خواهد ماند تا مارس 16.

چاپ و نشر

Livre پاریس: فرانسه در نمایشگاه کتاب, برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه لغو شده است.

لندن نمایشگاه کتاب: لندن رویداد بود که با توجه به در مارس 10, اما در حال حاضر لغو شده است. هارپر کالینز Hachette, Simon & Schuster, پان مک میلان و Penguin Random House در حال حاضر گفت: کارکنان برای حضور در, با وجود اصرار مدیر جک توماس که آن را هنوز هم پیش بروید.

لایپزیگ نمایشگاه کتاب: آلمان در نمایشگاه با توجه به باز در مارس 12, لغو شده است.

در مقابل Naipaul یادبود: راهپیمایی 13 خدمات در حافظه از اواخر رمان نویس در مقابل Naipaul با توجه به برگزار می شود, در گالری ملی پرتره در لندن لغو شده است. جرمی آیرونز بود شده اند در میان خوانندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de