Coronavirus انداخته است swathes از اقتصاد به deep freeze. کسب و کار بسته شده است. کارگران در خانه گیر کرده. خریداران تنها می تواند دسترسی به ضرورت.

این بدان معناست که تکه های عظیمی از اقتصاد بریتانیا را تعطیل هر چند امیدوارم تنها به طور موقت.

در اینجا این است که آنچه در آن به معنی در ماه آینده و در دراز مدت.

وجود خواهد داشت یک رکود ؟

بله. ما درست در وسط از یک رکود عمیق است. آن می تواند تبدیل به شدید ترین برای قرن ها در شرایط افت ناگهانی در تولید ناخالص داخلی.

رکود اقتصادی تعریف شده است که دو دوره متوالی کاهش تولید ناخالص داخلی. این بدان معناست که فعالیت های اقتصادی کار, هزینه, سرمایه گذاری, تجارت – در حال سقوط است برای یک دوره طولانی مدت.

ما هنوز باید تمام داده ها را برای سه ماه اول سال اما خروجی صاف بود در ژانویه و تضعیف 0.1 pc در ماه فوریه است. اضافه کردن به که Covid-19 مستند اعمال شده در اواخر ماه مارس و اقتصاددانان در موسسه ملی پژوهش اجتماعی و اقتصادی (NIESR) پیش بینی سقوط از آنجا که 5pc.

در “عادی” بار خواهد بود که به عنوان یک رکود بزرگ – بزرگترین فصلنامه رها در بحران مالی 2.1 pc با سقوط مجموع بیش از بحران اعتباری در حدود 6pc.

اما از آن است که هیچ چیز در مقایسه با پیش بینی ها برای سه ماهه دوم اجرا می شود که از آوریل تا ژوئن.

NIESR انتظار این تصادف به دست کشیدن از تولید ناخالص داخلی بین 15pc و 25pc بسته به طول مستند.

این امر می تواند حتی بزرگتر از رکود از سال 1921 که بزرگترین فصلنامه افت بیش از 12pc و به مراتب تندتر از هر چیزی دیده می شود در رکود بزرگ.

اگر اقتصاد باقی می ماند در lockdown برای سه ماه رسمی پیش بینی در بودجه مسئولیت فکر می کنم که آمار تولید ناخالص داخلی 35pc بزرگترین ضربه برای بیش از سه قرن است.

که صنایع در حال سخت ترین ضربه ؟

هر کسب و کار و صنعت است احساس این رکود متفاوت است. برخی از مردم می توانند از متصل کردن لپ تاپ و حمل تقریبا به صورت عادی. دیگران می توانند انجام هیچ چیز – آرایشگری, مثلا و یا کارخانه خط تولید کارگران است. و برخی از آنها در بین این دو افراط است.

این OBR انتظار آموزش و پرورش به سخت ترین ضربه. در آن سه ماه مستند سناریو این انتظار خروجی در بخش آموزش و پرورش به سقوط توسط 90pc.

محل اقامت و غذا و خدمات بعدی در نظر همه کسانی که بسته رستوران ها و هتل ها با رزرو – با سقوط 85pc.

ساخت و ساز مواجه 70pc آمار به عنوان می تواند دشوار برای سازندگان به کار به طور موثر هنگامی که دو متر از هم جدا.

سلامت انسان و فعالیت های اجتماعی است که در انتهای دیگر مقیاس. صنعت خروجی تنظیم شده است به رونق 50pc. بهداشت و درمان کارگران و کسب و کار را ببینید سنبله بزرگ در وظایف سنگین خود را کمک به فشار خود در صنعت تولید برآورد 50pc

کشاورزی بدون تغییر خواهد بود به عنوان اجتماعی فاصله سخت است نه در یک زمینه است. خدمات مالی در حال ضربه بسیار متوسطی با خروجی با توجه به سقوط 5pc به عنوان بسیاری از کار خود را می تواند از راه دور انجام می شود.

آنچه در مورد بهبود ؟

به عنوان و هنگامی که مستند کاسته است اقتصاد باید شروع به گزاف گویی. خانواده ها می توانید خرید بیشتر. کارخانه ها می توانید آتش تا تولید و ساخت سایت های بازگشت به کار. برخی از آنها در حال حاضر در تلاش برای راه اندازی مجدد برخی از کار زمانی که آنها می تواند انطباق با کت و شلوار اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

آن را نه لزوما بود اما رشد باید بازگشت در سه ماهه سوم. که به معنی رکود اقتصادی خواهد بود کوتاه اما شدید.

آن را احتمالا دیگر برای برای بهبود اقتصاد به اندازه قبلی خود را با این حال.

برای سال به عنوان یک کل NIESR برآورد تولید ناخالص داخلی سقوط خواهد کرد 7.2 pc در انگلستان – بزرگتر از هر کشور غنی از نوار ایتالیا.

عمیق تر سقوط در انگلستان به معنی NIESR پیش بینی بزرگتر دوباره بجای اول برگشتن در سال 2021 به عنوان تولید ناخالص داخلی است و ترمیم آن قبل از ویروس های سطح پایان 2021. پیش بینی 6.8 pc افزایش در سال آینده است که بزرگترین در جهان غنی.

چگونه شغل کرایه?

اکثر مردم احساس نمی کنند هر دست انداز و یا پرش در تولید ناخالص داخلی. آنچه مهم است, کار خود را, خود را پرداخت و هزینه زندگی.

بیکاری را افزایش حدود 1.5 میلیون به حدود سه میلیون نفر در این سال NIESR پیش بینی و یا 8.5 pc از نیروی کار در سال 2020 – بیش از دو برابر نرخ بیکاری.

در نشانه آن است که بازیابی نخواهد بود فوری اقتصاددانان انتظار دارند نرخ بیکاری به افزایش دیگر 800,000 در اوایل 2021 قبل از شروع به بهبود می یابند بعد از آن در سال. همه کسب و کار را بازگشایی و همه کارگران خواهد شد شغل خود را به عقب.

این امر می تواند به مراتب بدتر اگر نه برای طرح کردند که تحت آن دولت خواهد پرداخت 80pc دستمزد کارکنان که در غیر این صورت در صورت گذاشته شدن. شرکت ها اعمال کردند بیش از چهار میلیون نفر از کارکنان تا کنون.

در ضمن پرداخت رشد آهسته خواهد شد در سمت راست پایین ترین پاداش ریشه کن خواهد شد و کارگران پرداخت شده توسط کمیسیون یا خود اشتغالی رنج می برند.

با این حال تورم نیز انتظار می رود آهسته. این غوطه وری قیمت نفت همراه با تقاضای ضعیف باید به کاهش قیمت فشارها و بنابراین کاهش فشار بر هزینه های زندگی.

تاثیر دراز مدت

حتی اگر تولید ناخالص داخلی می شود تا به آن 2019 سطح تا پایان سال 2021 این بدان معنا نیست که این اقتصاد است که به سادگی در مسیر بازگشت.

آن را نشان می دهد بریتانیا را به طور موثر از دست رفته در دو سال رشد. سرمایه گذاری در آموزش و پرورش و آموزش – همه بسیار مهم برای رشد اقتصاد شده اند را در خود نگه دارد و تنها ممکن است دوباره به آرامی.

صنعت گردشگری از جمله اوقات فراغت و حمل و نقل روبرو هستند در دراز مدت ضربه به عنوان اجتماعی فاصله و مصرف کنندگان اعصاب آمار فروش بالقوه برای سال آمده است.

NIESR انتظار دارد تولید ناخالص داخلی در این سال به مجموع حدود £175bn کمتر از آن را پیش بینی کرده بود قبل از همه گیر رخ داد.

سال آینده خروجی خواهد بود £75bn کمتر خواهد در غیر این صورت مورد بوده است. که همچنان در اطراف £60bn در هر سال – به طور موثر از دست دادن دائم به اقتصاد است. بیش از 10 سال است که شکاف را به کل £800bn.

این کشور نیز خواهد بود سمت چپ با مقدار زیادی بدهی بیشتر.

اقتصاددانان انتظار دارند دولت به قرض گرفتن در هر نقطه بین £200bn و £300bn این سال کاملا احتمالا ارسال و بدهی ملی را بالا 100pc از تولید ناخالص داخلی.

سطح دقیق بستگی به سرعت بازیابی به عنوان درآمدهای مالیاتی سقوط همراه با تولید ناخالص داخلی و هزینه های موج به عنوان دولت تلاش می کند برای محافظت از اقتصاد به بیمه خدمات درمانی پول بیشتر و مقابله با بیکاری بالاتر.

ما خواهد بود برای پرداخت این رکود برای سال های بسیاری آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im