چگونه coronavirus مؤثر است و ورزش: المپیک در لیگ برتر یورو 2020 و سایر رویدادهای

در سراسر جهان شیوع کروناویروس تا به حال منجر به مرگ بیش از 5600 نفر و در تلاش برای مهار گسترش آن در رویدادهای ورزشی در سراسر جهان در حال نقل مکان کرد و یا لغو.

نیز وجود دارد سوال در مورد حوادثی که بعد از این سال از جمله بازی های المپیک 2020 و یورو 2020 در حالی که دولت بریتانیا نیز با توجه به ممنوعیت رویدادهای عمومی که در آن جمعیت زیادی جمع آوری شده است.

در اینجا آخرین اخبار در آن و در ورزش است.

بازی های المپیک

  • وضعیت: نامشخص اما آماده رفتن به صورت عادی

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: این کشور امیدوار است از میزبانی بازی های المپیک در تابستان امسال “بدون دردسر”.

گمانه زنی ها در مورد احتمال بازی پیش رفتن باقی مانده است زیاد به عنوان coronavirus بحران بدتر در سراسر جهان, اما, ژاپنی, برگزارکنندگان و مسئولان باید همچنان اصرار دارند آن است که کسب و کار به عنوان معمول است.

بازی های المپیک هستند و با توجه به محل بین تاریخ 24 ژوئیه و اوت 9.

در یک کنفرانس مطبوعاتی گزارش Kyodo News آبه گفت: “ما امیدواریم که برای غلبه بر گسترش عفونت در درجه اول و برگزاری بازی های المپیک به عنوان برنامه ریزی شده و بدون دردسر.”

ژاپن تا به حال بیش از 1400 مورد از coronavirus اما اجتناب از خوشه ها دیده می شود در کشورهای دیگر.

جهانی نخبگان ورزش شده است تا حد زیادی تعطیل حداقل تا پایان ماه مارس با تعدادی از مقدماتی المپیک حوادث تحت تاثیر قرار.

مشعل المپیک روشن شد بدون تماشاگر در یونان این هفته اما بقیه رله بود به نام خاموش برای جلوگیری از جذب جمعیت زیادی.

ژاپنی پا از رله است با توجه به شروع در فوکوشیما در مارس 26 و آبه انتظار دارد که به جلو بروید.

او گفت: “مشعل المپیک وارد خواهد شد در ژاپن است. من می خواهم برای رفتن به فوکوشیما شاهد شروع المپیک مشعل رله.”

PA

یورو 2020

  • وضعیت: نامشخص بحث و گفتگو توجه این هفته

یوفا در نظر گرفته خواهد شد در حال حرکت یورو 2020 به ماه دسامبر در یک پیشنهاد به اجازه می دهد در لیگ برتر و دیگر مسابقات باشگاه برای گرفتن این تابستان پس از بی سابقه ورزشی هرج و مرج ناشی از کوروناویروس.

رادیکال پیشنهاد خواهد شد مورد بحث در روز سه شنبه پس از بریتانیا ورزشی چشم انداز نابود شد بیش از 48 ساعت گذشته با تمام اروپا در حال حاضر در مستند ورزشی, منابع می گویند که یک جلسه اضطراری را مورد بحث حرکت بین المللی مسابقات و همچنین به عنوان به طور بالقوه لیگ قهرمانان و لیگ اروپا.

در حالی که تابستان سال 2021 رایگان از عمده مردان مسابقات امکان بازی مسابقه بین المللی بعد از این سال نیز مطرح شده برای بحث و گفتگو در میان یوفا را 55 عضو انجمن.

مایک مک گراث

فوتبال

  • وضعیت: تمام لیگ برتر فوتبال

سطح مسابقات فوتبال در انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی شده اند به حالت تعلیق در گذرگاه زمان صلح حرکت می کند.

فدراسیون فوتبال, لیگ برتر, انگلیسی, فوتبال, لیگ, حذفی, زنان سوپر لیگ و FA زنان قهرمانی همه موافقت کردند روز جمعه به تماس با یک توقف به رقابتی عمل با اثر فوری تا اوایل آوریل است.

اسکاتلند فدراسیون فوتبال و اسکاتلند لیگ حرفه ای فوتبال با صدور یک بیانیه مشترک گفت: همه فوتبال در آن کشور بود که به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. در ولز و ایرلند شمالی داخلی و مردمی و فصل شده است را در خود نگه دارد تا آوریل 4 در اولین.

برگزارکنندگان مسابقات فوتبال داخلی را حفظ خواهد کرد برنامه های خود را به طور مداوم تحت بررسی به عنوان گسترش ویروس توسعه. روز جمعه تعلیق رقابت به دنبال مثبت آزمون برای آرسنال رئیس باکاری سانیا و چلسی رو به جلو کلوم Hudson-Odoi با باشگاه های دیگر گزارش اعضای خود در بازی و مربیگری کارکنان خود جدا به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از تجربه نشانه های سازگار با Covid-19.

فا نیز لغو انگلستان بین المللی دوستانه برابر ایتالیا و دانمارک در اواخر این ماه در حالی که فدراسیون فوتبال ولز به نام دیدار مقابل اتریش در مارس 27.

همه داخلی ورزشی در ایتالیا – از جمله سری مسابقات – به حالت تعلیق در آمد تا آوریل 3. لیگ 1 و لیگ 2 به بالا در دو بخش در فرانسه به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی آلمان لیگ فوتبال تایید کرد بازی در دو بخش لغو شده بود از این هفته و توصیه خواهد کرد ادامه داد: تعلیق تا آوریل 2 و لیگ برتر فوتبال اعلام کرد که تعلیق از مسابقات در 30 روز با اثر فوری.

در صبح روز جمعه یوفا اعلام کرد همه از هفته آینده در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا روابط شده بود به تعویق افتاد.

راگبی

  • وضعیت: بالای 14 و طرفدار 14 معلق لیگ برتر راگبی انتظار می رود به دنبال

نهایی برنامه ریزی شش کشور اتحادیه راگبی, مسابقه, ولز v اسکاتلند بود دیر به تعویق افتاد و در روز جمعه در حالی که لیگ برتر راگبی جام بین فروش و Harlequins بود نیز به تعویق افتاد و پس از یک ارتباط فردی توسعه یافته نشانه های سازگار با این ویروس.

Sanzaar بدن حاکم پشت سوپر راگبی اعلام کرد که رقابت های معلق خواهد شد “برای آینده قابل پیش بینی” در حالی که لیگ برتر راگبی است که انتظار می رود به اعلام روز دوشنبه که مسابقات لیگ تمام خواهد شد به تعویق افتاد برای حداقل چهار هفته اجازه می دهد برای حداقل بعد از دو دور از مسابقات به حالت تعلیق درآمد.

این زیر گینس PRO14 برگزارکنندگان اعلام روز پنج شنبه که فصل معلق در پاسخ به شیوع بیماری است.

راگبی استرالیا بسته شده است آن سیدنی ستاد برای “فشرده پاک” پس از دو عضو از آن استرالیا Sevens برنامه نشان داد علائم و نشانه های مرتبط با کوروناویروس.

لیگ راگبی فعالیت در ولز شده است به حالت تعلیق تا پایان ماه مارس و Betfred سوپر لیگ مسابقه بین کاتالونیا اژدها و لیدز در پرپینان در روز شنبه به تعویق افتاد پس از یکی از کرگدن’ بازیکنان قرار داده شد به خود انزوا پس از نشان دادن علائم کروناویروس.

ماراتن لندن

  • وضعیت: لغو و موکول برای اکتبر 4

ماراتن لندن به تعویق افتاد تا اکتبر در شب جمعه به عنوان برگزارکنندگان داد تا در نهایت امیدوارم که آن را ممکن است برای جلوگیری از coronavirus بحران است.

مقامات پشت 40 نسخه از مسابقه تا به حال می خواستم به ترک هر گونه لغو و تا 11 ساعت اما مجبور شدند به کنار مارس 26 پس از لغو پاریس و بوستون ماراتن.

منچستر ماراتن نیز به تاخیر افتاده است و بریتانیا دو و میدانی اعلام کرد این امر سازماندهی جداگانه ماراتن به عمل به عنوان یک محاکمه جلوتر توکیو 2020 که هنوز هم pencilled در ماه ژوئیه.

ماراتن لندن مدیر هیو Brasher مجروحیت هزاران نفر از دوندگان که تا به حال شده در آموزش, اما گفت که این رویداد در حال حاضر خواهد شد در اکتبر 4.

“جهان در یک وضعیت بی سابقه ای دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری همه گیر جهانی Covid-19 و بهداشت عمومی است که هر کس اولویت,” او اضافه شده است. “ما می دانیم که چقدر ناامید کننده این خبر خواهد بود برای بسیاری از – دونده که آموزش دیده اند برای بسیاری از ماه هزاران نفر از سازمان های خیریه که برای آنها جمع آوری کمک مالی و میلیون ها نفر که به تماشای این مسابقه هر سال است.

تام مورگان

فرمول 1 و فرمول E

  • وضعیت: استرالیا GP لغو بحرین و ویتنام و چین به تعویق افتاد; هلندی GP در معرض خطر

هلندی جایزه بزرگ خواهد بود مسابقه بعدی کشیده از فرمول یک را coronavirus-آمار برنامه.

وجود دارد متناقض پیام به زمانی که فصل جدید ممکن است شروع به پس از پرده بیدار کننده در اینجا در استرالیا لغو شد, با مسابقات بعدی در بحرین و ویتنام و چین به تعویق افتاد.

F1 حاکم بدن FIA بیانیه ای به نشان می دهد که مبارزات انتخاباتی می تواند در راه در آغاز ماه مه – در زمان مسابقه در هلند. F1 اما گفت: تا پایان مارس است که در حال حاضر هدف. و PA اخبار آژانس می داند که هلندی, دور, برنامه ریزی شده برای مه 3 خواهد بود به تعویق افتاد. تایید رسمی است که انتظار می رود در آغاز هفته آینده.

امید است که زندوورت مسابقه که بازگشت به تقویم پس از یک غیبت از 35 سال می تواند نقل مکان کرد و به اوت, با این ورزش سنتی تابستانی اوراق.

اسپانیایی جایزه بزرگ با توجه به اتفاق یک هفته پس از مسابقه در هلند در مارس 10 نیز تنظیم می شود. معلوم نیست که آیا از آن خواهد شد دوباره.

به نظر اکثریت از سفر سیرک است برای به تاخیر انداختن کمپین تا آذربایجان جایزه بزرگ pencilled در ماه ژوئن 7, در اولین, با امکان به عنوان بسیاری از 18 مسابقه کهنه به مدت شش ماه. وضعیت باقی مانده مایع با عدم قطعیت در اطراف دراز مدت تاثیر coronavirus.

فرمول E به طور موقت به حالت تعلیق در آن فصل است.

PA

دوچرخه سواری

  • وضعیت: Giro d’italia, میلان-سان رمو و تور کاتالونیا به تعویق افتاد

هر دو مردان و زنان دوچرخه سواری بوده است سقوط به بحران با نمرات از مسابقات بودن یا تعویق و یا لغو به عنوان اثر بیماری همه گیر کوروناویروس احساس شد دور و گسترده.

بزرگترین مصدوم است Giro d’italia, اولین تور بزرگ این فصل بود که به تعویق افتاد و در تاریخ 13 مارس با برگزارکنندگان گفت: آنها اعلام تاریخ جدید برای سه هفته مسابقه بود که با توجه به شروع در بوداپست مجارستان در مارس 9 زودتر از آوریل 3.

پیش از آن در ماه یک نوار از مسابقات از هر دو مردان و زنان در تقویم – Strade Bianche (7 مارس) GP Industria & Artigianto (8 مارس), Tirreno-ادریتیکو (مارس 11-17) میلان-سان رمو (21 مارس), Trofeo آلفردو Binda (مارس 22), Settimana Coppi e Bartali (مارس 25) و تور سیسیل (مارس 1-4) – شد به تعویق افتاد.

در اسپانیا 100 نسخه از تور کاتالونیا (ولتا Ciclista یک کاتالونیا) بود که با توجه به رقابت بین مارس 23-29 نیز به تعویق افتاد تا بعد که هنوز مردد تاریخ.

کریکت

انگلستان تور سریلانکا شد به نام روز جمعه و England & Wales کریکت هیئت مدیره شروع به برنامه ریزی برای کاهش این تابستان برنامه به عنوان احتمالی ترتیبات برای coronavirus شد firmed.

تصمیم به تور ساخته شده در درخواست از بانک مرکزی نمی کرکت سریلانکا بیش از ترس بازیکنان می تواند به دام افتاده در سری لانکا در قرنطینه اگر ویروس گسترش می یابد در این جزیره است. تیم ملی را در بازگشت به خانه در روز شنبه.

سالانه قهرمان شهرستان مسابقه به عنوان پرده بیدار کننده داخلی فصل با توجه به توان بین MCC و اسکس بین مارس 24-27 در گله شد و به نام کردن به عنوان MCC جهانی کریکت جلسه کمیته در کلمبو برای برنامه ریزی مارس 28 و 29.

شهرستان تیم در پیش فصل تورهای همچنین با توجه به بازگشت به خانه آخر این هفته پس از بحث بین بانک مرکزی اروپا و حرفه ای کریکت’ Association. Northamptonshire نادیده مشاوره و اعلام کرد آنها در ادامه سفر خود به سنگاپور.

بانک مرکزی اروپا با افزایش احتمالی برنامه ریزی برای وسایل لغو شدن این تابستان. این شهرستان در مسابقات قهرمانی آغاز می شود در آوریل 12 و آزمون برای اولین بار در برابر غرب هند در بیضی در ژوئن 4, پیش بینی ارتفاع از شیوع کروناویروس در انگلستان است.

شروع لیگ برتر هند به تعویق افتاد و از 29 مارس تا 15 آوریل به عنوان یک اقدام احتیاطی.

نهایی دو یک روز بین المللی بین هند و آفریقای جنوبی خواهد بود موکول در پی توافق بین کشورها حاکم بر بدن در حالی که باقی مانده دو ODIs بین استرالیا و نیوزیلند بوده است به نام خاموش.

دو و میدانی

  • وضعیت: پاریس و بوستون ماراتن خاموش جهان داخل سالن قهرمانی لغو

پاریس ماراتن به تعویق افتاده است از 5 آوریل تا اکتبر. 18 با توجه به شیوع کروناویروس برگزارکنندگان گفت: در روز پنج شنبه. ماراتن بوستون بود که با توجه به محل در 20 آوریل است aso قرار داده شده است به 14 سپتامبر

جهان داخل سالن قهرمانی که تا به حال شده است با توجه به محل در نانجینگ در چین در این ماه نامیده شده است در حالی که هنگ کنگ ماراتن برنامه ریزی شده برای ماه فوریه 8 – بود نیز لغو شد.

گلف

  • وضعیت: کارشناسی ارشد posponed لغو مسابقات در آسیا

چشم انداز کارشناسی ارشد در حال میزبانی در ماه سپتامبر و ویران کردن با مرحله بندی جام رایدر آمده است به استارک تمرکز با این خبر که فصل اول عمده به تعویق افتاده است از آن سنتی مارس تاریخ به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در پی مسابقات قهرمانی بازیکنان لغو شدن پس از پنج دور اول آگوستا بود سریع به انتشار یک بیانیه اعلام کرد که خود نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد نه محل در چهار هفته زمان است.

با سه بعدی PGA Tour حوادث همچنین به این معنی است که هیچ بالا پرواز مرد گلف با توجه به مدت پنج هفته. و آن را بسیار تردید اگر آن را حتی می گرداند پس از آن. با جدید چگال فصل شامل USPGA در آمریکا در ماه ژوئن و قهرمانی باز در جولای برنامه در حال حاضر در آشفتگی با هر سه از عمده برگزارکنندگان طبعا از جان گذشته به جست و خیز یک سال است.

این Maybank قهرمانی در مالزی و ولوو چین باز در شنژن شده اند به تعویق افتاد به دلیل شیوع.

PGA Tour سری-چین تایید دو مرحله مقدماتی مسابقات برنامه ریزی شده برای Bintan اندونزی و پوکت در تایلند شده است به تعویق افتاد. دست کشیدن بر تاثیر معنی چهار افتتاحیه مسابقات – the ثانیا قهرمانی (مارس 23-29) در هیکو کلاسیک (30 مارس-آوریل 5) در چونگ کینگ قهرمانی (مارس 6-12) و گوانگژو باز (مارس 13-19) – در حال حاضر نه برو جلو به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

HSBC زنان قهرمانی جهان راه اندازی شد برای سنگاپور در پایان ماه فوریه اما همراه با هوندا LPGA تایلند در پاتایا هم نامیده شده است ، آبی خلیج LPGA برنامه ریزی برای شروع ماه مارس در جنوب چین در جزیره هاینان در حال حاضر نیز صورت نمی گیرد به دلیل ادامه نگرانی های بهداشتی در منطقه.

تنیس

  • وضعیت: Indian Wells لغو شد; ATP چهار حالت تعلیق به مدت شش هفته. ترس برای ویمبلدون

با مشخصات بالا BNP Paribas Open در Indian Wells که در آن امثال رافائل نادال و نواک جوکوویچ شد با توجه به رقابت نامیده می شد و ATP اعلام کرد شش هفته تعلیق از مردان تنیس حرفه ای تور با توجه به “افزایش بهداشت و مسائل ایمنی”.

میامی تنیس باز در مسابقات با توجه به شروع در 23 مارس لغو شد, پس از ممنوعیت تجمع جرم در شهرستان میامی-Dade. ولوو ماشین باز در چارلستون (مارس 4-12) نیز نامیده شده است ، ماه آینده بانک فدرال جام در بوداپست و تغذیه در جام حذفی بازی آف به علت برگزار شد در هشت مکان مختلف شد و به تعویق افتاد در حالی که چین شیان باز (مارس 13-19) و کونمینگ باز (27 آوریل-مه 3) لغو شد.

Indian Wells, اولین نخست وزیر اجباری صورت WTA فصل و یک Masters 1000 رویداد در مردان تور.

مدیر مسابقات تامی هاس گفت: “ما بسیار نا امید است که این مسابقات برگزار خواهد شد اما سلامت و ایمنی جامعه محلی, هواداران, بازیکنان, داوطلبان, حامیان مالی, کارکنان, فروشندگان, و هر کس درگیر با این رویداد از اهمیت پارامونت است.

“ما در حال آمادگی برای برگزاری این مسابقات در تاریخ دیگری و کشف گزینه است.”

دیوید Agus استاد پزشکی و مهندسی پزشکی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی می گوید: “وجود دارد بیش از حد بزرگ است یک خطر در این زمان به بهداشت عمومی از شهرستان ریورساید منطقه در برگزاری یک گردهمایی بزرگ از این اندازه.

“این است که نه در جهت منافع عمومی از طرفداران بازیکنان و مناطق همسایه برای این دوره از مسابقات به ادامه. ما همه باید به هم پیوستن برای محافظت از جامعه از شیوع کروناویروس.”

نادال در توییتر نوشت: “شما احتمالا این خبر را شنیده. Indian Wells لغو شد.

“ما اینجا هستیم و هنوز تصمیم گیری چه در آینده. خیلی غم انگیز برای همه است که اتفاق می افتد در سراسر جهان با این وضعیت.

“امیدوارم به زودی راه حل از مقامات. ماندن همه خوب و امن است.”

در جای دیگر:

موتورسواری

افتتاح چهار نژاد از MotoGP فصل در قطر و تایلند و ایالات متحده و آرژانتین خاموش نامیده می شدند. قطر مسابقه لغو شد در حالی که سه تن دیگر منتقل شده اند به بعد در این فصل است که در حال حاضر با توجه به زیر راه در اسپانیا در مارس 3.

بسکتبال

NBA اعلام کرد که آن را به حالت تعلیق در فصل پس از چهار شنبه شب بازی تا اطلاع ثانوی آن را به عنوان معاملات با بیماری همه گیر کوروناویروس.

وی مدت کوتاهی پس از یک بازی بین یوتا جاز و میزبان شهر اوکلاهما تندر بود به نام لحظه های قبل از tipoff.

با توجه به NBA, یک بازیکن در یوتا جاز مقدماتی آزمایش مثبت برای coronavirus – COVID-19. NBA اعلام کرد این بازیکن آسیب دیده بود و نه در عرصه ،

ESPN آدریان Wojnarowski گزارش داد که این بازیکن در سوال این است که یوتا مرکز رودی Gobert که بازیکنان از جاز و رعد و برق در حال قرنطینه در چساپیک انرژی آرنا در شهر اوکلاهما.

“NBA تعلیق بازی به دنبال نتیجه گیری از امشب برنامه بازی ها تا اطلاع ثانوی” این لیگ در بیانیه ای گفت. “NBA را با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

در زمان اعلام دالاس ماوریکس’ بازی خانگی برابر دنور ناگتس شد میدوی را از طریق سه ماهه سوم.

دو بازی دیگر – نیویورک نیکز در آتلانتا هاوکز و شارلوت هورنتس در Miami Heat – دیر شد در سه ماهه چهارم.

همه سه بازی اجازه خواهد داشت به پایان قبل از تعلیق به اثر می رود.

The New Orleans Pelicans نیز برنامه ریزی شده به بازی در ساکرامنتو کینگز برای 10.30 pm ET tipoff, اما وجود دارد هیچ کلمه ای در صورتی که بازی خواهد بود به حالت تعلیق درآمد.

ایسنا

بوکس

ایرلند, بوکس, تیم ملی, برش های کوتاه قبل از مقدماتی المپیک آموزش کمپ در ایتالیا به عنوان یک اقدام احتیاطی در هفته گذشته. در ضمن همه بوکس را نشان می دهد برنامه ریزی شده برای ماه مارس در ژاپن لغو شده اند.

بدمینتون

هفت هندی بدمینتون بازیکنان را بیرون کشیده و از همه انگلستان باز قهرمانی بیش از coronavirus ترس بدمینتون انجمن هند گفت: به عنوان شیوع همچنان به اخلال رویدادهای ورزشی در سراسر جهان است.

بدمینتون فدراسیون جهانی هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است هر گونه تنظیمات به آن المپیک صلاحیت قوانین با وجود لغو برخی از مسابقات که در آن رتبه بندی نقاط در دسترس بودند. آلمانی باز (مارس 3-8), لهستانی باز (مارس 26-29) و ویتنام بین المللی چالش (مارس 24-29) بوده است به تعویق افتاده و یا لغو پس از چین و کارشناسی ارشد (25 فوریه-مارس 1) نامیده می شد خاموش در ماه گذشته. این BWF گفت: نه به اندازه کافی مسابقات هنوز آمار شده برای تغییرات ساخته شود.

اسکیت روی یخ

جهان کوتاه آهنگ اسکیت سرعت قهرمانی برنامه ریزی شده را در سئول در این ماه بوده است به نام خاموش.

مسابقه

مسابقه در ایرلند خواهد بود بسته به تا مارس 29.

اسنوکر

£1million چین باز, برنامه ریزی برای شروع در پکن در پایان ماه مارس لغو شده است.

مسابقات سه گانه

بین المللی مسابقات سه گانه اتحادیه منتقل 2020 ایطو Paratriathlon قهرمانی جهان, برنامه ریزی برای مه 2 از میلان به مونترال. آن را بعد از آن اعلام کرد که تمام فعالیت ها خواهد بود به حالت تعلیق تا مارس 30.

اسکی

این اسکی آلپاین جام جهانی در Cortina D’ampezzo, لغو شده اند, در میان coronavirus شیوع ایتالیایی ورزش های زمستانی فدراسیون (FISI) گفت.

“آن را با کمال تأسف است که من در زمان این تصمیم گفت:” FISI جمهور Flavio Roda پس از هر ملت اما ایتالیا رای دادند در برابر برگزاری مارس 18-22 نهایی در یک شرکت بین المللی فدراسیون اسکی (FIS) جلسه اضطراری.

“اما هر عضو شورای انگیزه تصمیم خود برای لغو نهایی.”

همه فرانسوی اسکی در حال بسته شدن در روز یکشنبه و نه بازگشایی برای بقیه فصل به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس پیست اسکی اپراتورهای گفت. در هفته گذشته شاهد بسته شدن استراحتگاه در ایتالیا است که در حال حاضر در مستند و همچنین اتریش که در آن یک خوشه از موارد مجبور تفریحی مانند ایسچگل و سنت آنتون به قرنطینه و سوئیس نیز اعلام کرد که بسته شدن, تفریحی. تفریحی در آندورا و نروژ نیز بسته است.

کشتی سومو

ژاپن کشتی گیران سومو رو برای بهار grand مسابقات در روز یکشنبه در مقابل صندلی های خالی در اوزاکا در غرب ژاپن با طرفداران خواسته به دور ماندن برای کمک به محدود کردن گسترش شیوع کروناویروس.

ژاپن سومو رئیس انجمن Hakkaku گفت: این امر می تواند دشوار برای کشتی گیران برای آماده سازی ذهنی برای این مسابقات بدون تماشاگر اما آنها با این وجود رقابت به حداکثر توانایی خود را در طول مسابقات.

“همه کشتی گیران را بشنود طرفداران تشویق در قلب خود و انجام بهترین خود را برای دیدار با انتظارات,” او گفت:.

بیاتلون

چک مقامات تایید کرد روز دوشنبه بعد از ظهر که theWorld جام جهانی بیاتلون در South Moravia خواهد بود بسته به تماشاگران.

دارت

حرفه ای دارت شرکت لغو لیگ برتر دو سربرگ در روتردام اروپا دارت جایزه بزرگ در زیندلفینگن و اروپا دارت باز در لورکوزن که همه برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه به علاوه ماه آینده, آلمانی, دارت جایزه بزرگ در مونیخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im