چه کشنده است coronavirus و می توان آن را متوقف کرده است ؟

هنوز معلوم نیست چگونه مرگبار سویه جدیدی از کروناویروس (Covid-19) است و یا اگر آن را می تواند متوقف شود از گسترش در سراسر جهان به عنوان یک بیماری همه گیر.

ما نمی دانیم این است که هیچ چیز مانند به عنوان خطرناک به عنوان بیماری هایی مانند ابولا که جان را تا دو سوم از کسانی که آن را گرفتن اما پزشکان باقی می ماند مطمئن نیستید از آن شدت پزشکی.

این مقاله جزئیات آخرین شواهد بر شدت بیماری و درمان بیماران و تاکتیک های مقامات انگلستان با استفاده از سعی و سرعت گسترش آن و کاهش تاثیر آن.

چقدر خطرناک است coronavirus?

این باقی می ماند این سوال میلیون دلار. در ووهان – این کانون Covid-19 شیوع فعلی مرگ و میر بین 2 و 4 درصد است اما در حدود 0.7 درصد در خارج از شهر با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

اگر آن را سقوط به عنوان کم به عنوان 0.026 درصد مرگ و میر آنفلوآنزای خوکی در سال 2009 آن را باید کنترل شود حتی اگر آن را در سراسر انگلستان است. این منطقی “بدترین سناریو” دولت بریتانیا قصد دارد با شیوع بیماری تنفسی است و مرگ و میر از 2.5 درصد – همان آنفولانزای اسپانیایی شیوع از سال 1918 و بدترین در تاریخ مدرن است.

آنچه در حال پزشکان بسیاری نگران?

حتی با داده های پزشکی در حال حاضر ریختن از چین و دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار کارشناسان هنوز هم به دور از مطمئن در مورد بالینی شدت بیماری و یا چگونه به درمان آن است.

آن شناخته شده است که این ویروس به احتمال زیاد به کشتن افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی را در همان راه به عنوان آنفلوآنزای فصلی می کند. اما نه تعداد ناچیز جوان سالم که مردم بیش از حد – و این چیزی است که نگرانی پزشکان در سراسر جهان است.

چگونه حمله ویروس بدن ؟

برای اکثریت قریب به اتفاق مردم – بیش از 80 درصد – ویروس باعث خواهد شد فقط علائم خفیف و تصویب مثل یک سرماخوردگی. اما تعداد قابل توجهی از موارد “شدید” با این ویروس حمله به ریه ها و ایجاد ذات الریه.

پزشکان در سنگاپور که در آن وجود داشته است بیش از 80 مورد, می گویند این بیماری ارائه در یک روش مشابه به سندرم حاد تنفسی (سارس) اگر چه از آن باقی مانده است بسیار کمتر کشنده است.

حملات ویروس ریه ها و پیشرفت در فاز مجزا. سی تی اسکن از ریه ها اسکن نشان می دهد “زمین-شیشه ای” کدورت و پس از آن “دیوانه سنگ فرش” الگوهای به عنوان آنها را پر کنید با مخاط ساخت آن را سخت تر و سخت تر برای نفس کشیدن.

“یک الگوی جالب است که در حال ظهور در گزارش از چین” گفت: Azra غنی استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در امپریال کالج لندن است. “پس از هفته اول عفونت وجود دارد یک نقطه اوج – که در آن برخی از بیماران به سراشیبی اما دیگران باقی می ماند پایدار تر و پس از آن بهبود می یابند.”

چه جان بیماران مبتلا به کروناویروس?

بیماران مبتلا به مرگ تعدادی از علل مختلف بسته به سلامت عمومی است. اما آنچه جرقه نهایی کاهش در بسیاری از بیماران است که سیستم ایمنی بدن خود را به اوردرایو به عنوان ذات الریه توسعه.

این می تواند آغاز یک “cytokine طوفان” که در آن تولید بیش از حد سلول های ایمنی خسارت بیشتر ریه ها. این پاسخ التهابی بدن به عفونت های میکروبی و می تواند منجر به نارسایی ارگان و مرگ است. این یک علت شایع مرگ در آنفلوآنزای اسپانیایی از سال 1918. افراد با بیماری های زمینه ای هستند بیشتر در معرض خطر, اما این جوان, ایمنی نیست.

“چه چیزی متفاوت با این بیماری که یک ویروس جدید و در نتیجه کل جمعیت است که به طور بالقوه مستعد. هر کس immunologically ساده و بی تکلف و هیچ کس در معرض شده است به قبل از آن گفت:” پروفسور کرد.

چگونه افرادی هستند که با کروناویروس درمان می شود ؟

هیچ روش ساده برای درمان بیماری های کروناویروس جدید – فقط به عنوان وجود دارد هیچ درمان قطعی برای سرماخوردگی.

در اکثریت قریب به اتفاق موارد این بیماری تنها خفیف و علائم مانند تب و ناراحتی عمومی می تواند تحت درمان با آسپرین و ایبوپروفن و یا بسته بندی شده سرد و درمان آنفولانزا حاوی همان.

آن است که در موارد شدید که در آن پنومونی توسعه که خطر نهفته است. پنومونی ویروسی نمی تواند تحت درمان با آنتی بیوتیک و برای لحظه ای حداقل وجود دارد هیچ ضد ویروس خاص به این ویروس خاص.

  • ادامه مطلب: علائم کروناویروس – آنچه به دنبال و که برای تماس با

به جای تمرکز پزشکان در حمایت از بیماران ریه تابع به عنوان بهترین آنها می توانند.آنها ممکن است اکسیژن داده شده و یا قرار داده شده در دستگاه تنفس (ونتیلاتور) در موارد شدید.

پزشکان در سراسر جهان با کروناویروس بیماران نیز تست و آزمایش با درمان های جدید از جمله داروهای طراحی شده برای مبارزه با اچ آی وی و سایر عفونت های ویروسی.

به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد این درمان در دسترس ما خواهد شد به روز رسانی خوانندگان در اینجا.

چگونه بسیاری از مردم ممکن است نیاز به درمان در بیمارستان?

آن است که نه فقط به طور کلی میزان مرگ است که پزشکان نگران هستند. تعداد افرادی که نیاز به درمان در بیمارستان نیز حیاتی می دانیم که این تعیین در دسترس بودن تخت بیمارستان.

در چین یک مطالعه از اولین 44,000 موارد تولید شده توسط این کشور بهداشت اقتدار یافت که حدود 14 درصد شد “شدید” و نیاز به درمان در بیمارستان. بیشتر از پنج درصد “بحرانی” — است که آنها تا به حال نارسایی تنفسی سپتیک شوک و/یا نارسایی ارگان های متعدد و نیاز به مراقبت های ویژه.

یکی دیگر از موضوع مربوط به طول مدت بیماری است. با توجه به یک مطالعه در چین از بستری بیمارانی که بهبود خود ذات الریه در زمان کامل 10 روز به اوج. این نشان می دهد تقاضا بر روی تخت بیمارستان بالا خواهد بود – از این رو ساخت و ساز سریع جدید بیمارستان ها در چین است.

متوسط اقامت در بیمارستان در چین برای Covid-19 بيمار است بین 11 و 26 روز. اما دوره بهبود را می توان طولانی – تا شش هفته برای برخی از شدید ترین بیماران.

فراموش coronavirus بیماران تا کنون به طور کامل بهبود می یابند ؟

برای اکثریت قریب به اتفاق افراد مبتلا به بیماری خفیف, بازیابی سریع و وجود خواهد داشت هیچ ماندگار مشکلات. آنها همچنین توسعه برخی از ایمنی به این سویه از ویروس.

اما برای کسانی که دچار ذات الریه شدید وجود دارد می تواند ماندگار ریه آسیب می رساند. آن است که خیلی زود به آنچه که پیش آگهی طولانی مدت برای این افراد, اما برخی از بیمارانی که بهبود از سارس را رنج می برند در دراز مدت اثرات بهداشتی.

را بیمه خدمات درمانی قادر به مقابله اگر virus گرفتن اینجا ؟

این است یکی دیگر از سوال بدون جواب. اگر شیوع در انگلستان می تواند به تاخیر افتاد تا بهار این امر جلوگیری از بدترین NHS زمستان فشار.

آخرین اطلاعات از بیمه خدمات درمانی نشان می دهد که در هفته پایان فوریه 16, متوسط اشغال تخت در 132 NHS تراست در انگلستان بود که در 94 درصد با چندین بیمارستان گزارش شده که در آنها 100 درصد اشغال است که آنها تا به حال هیچ رایگان تخت.

  • ادامه مطلب: چگونه می بریتانیا در مقابله با یک بیماری همه گیر?

ایده آل می گویند برنامه ریزان برای بیمارستان ها به اجرا در حدود 85 درصد اشغال برای اطمینان از وجود دارد به اندازه کافی شل در سیستم در صورتی که از یک افزایش ناگهانی در تقاضا.

اگر چین به سبک شیوع رخ می دهد بیمه خدمات درمانی خواهد مبارزه به مقابله می گوید: Jonathan توپ, استاد مولکولی ویروس شناسی دانشگاه ناتینگهام. “ما می دانیم چه اتفاقی می افتد با آنفلوآنزای فصلی – بیمه خدمات درمانی نمی تواند مقابله ، بنابراین این می تواند قرار داده و فشار بیشتر بر خدمات,” او گفت:.

دولت بیشتر خوش بینانه است. “بیمه خدمات درمانی بسیار خوبی آماده شده و مورد استفاده برای مدیریت عفونت” گفت: تعداد 10 سخنگوی.

می coronavirus بود متوقف شد ؟

به دنبال آن است کمتر احتمال دارد که ویروس را می توان متوقف و از تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر و کار راه خود را در اطراف جهان است.

در حال حاضر که دولت بریتانیا همچنان در حال حاوی این بیماری است اما انتظار می رود آنها را به تغییر به یک استراتژی “کاهش” اگر این کار نمی کند.

کاهش زیر مهار در سلامت عمومی پاسخ به تمام بیماری های عفونی شیوع است. آنها می توان به اجرا در پشت سر هم اما در حالی که مهار استراتژی های هدف برای متوقف کردن و یا نگه داشتن یک بیماری هدف کاهش است به منظور کاهش تاثیر آن بر جامعه است.

“هدف نهایی [کاهش] اقدامات برای کاهش شدت شیوع صاف کردن منحنی اپیدمی و در نتیجه کاهش فشار در سیستم بهداشت و درمان و اجتماعی و رفاه اقتصادی می گوید:” Dr جاش ميشود یک مدیر دانشیار بهداشت جهانی سیاست در قیصر بنیاد خانواده.

در شرایط ساده برنامه ریزان سعی خواهد کرد برای جلوگیری از سنبله های تیز در مورد اعداد بنابراین بیمه خدمات درمانی و دیگر خدمات نیست غرق می شوند.

چه خواهد شد کاهش در بریتانیا?

کاهش تلاش در انگلستان رانده خواهد شد توسط انگلستان پاندمی آنفلوانزا آمادگی استراتژی سال 2011 و سقوط به چهار حوزه اصلی:

  1. تشویق رفتار فردی تغییر – شستن دست ها ماندن در خانه اگر ناخوش به دنبال همسایگان و بستگان.
  2. اجتماعی فاصله – تشویق از خانه کار دلسرد مجامع عمومی ممکن است تعطیلی مدارس و مسافرت های بین المللی محدودیت های آنلاین, مشاوره پزشکی و تست
  3. بهداشت محیط زیست – نظافت و سمپاشی عمومی سطوح پله تا چک در رستوران ها و takeaways حصول اطمینان از خوب شیوه های مراسم تشییع جنازه
  4. ساختمان پزشکی ظرفیت انباشت تجهیزات حفاظتی و مواد مخدر محدود کردن غیر ضروری بیمارستان و بازدید از عملیات در حال توسعه درمان های موثر و واکسن

آنچه در مورد قرنطينه?

قرنطينه در مورد مهار اما انتظار می رود برای دیدن چنین استراتژی اجرا در کنار کاهش اقدامات اگر مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به خرید بیشتر است.

ایتالیا به عنوان مثال دنبال کرده است و چین را مثال قرار داده و بیش از 50000 نفر تحت قرنطینه در یک سری از روستاها در شمال این کشور است.

به تازگی به روز رسانی بهداشت عمومی (کنترل بیماری) قانون 1984 فراهم دولت مشابه قدرت در اینجا اما آیا آنها خواهد شد با استفاده از یک مسئله است و به احتمال زیاد به لولا در دقیق شرایط.

  • ادامه مطلب: چه coronavirus و چگونه شیوع شروع کنم ؟

نخست وزیر رسمی سخنگوی زدم توپ به وزارت بهداشت است دادگاه روز دوشنبه گفت: “ما خواهد بود رهبری از مشاوره پزشکی و بهداشت عمومی و کارشناسان و اقداماتی را که آنها احساس می کنید مورد نیاز برای بهترین حفاظت از بریتانیا.”

مقامات بهداشت عمومی را به تعادل تاثیر بر آزادی مردم را با گسترده تر تاثیر بر بهداشت عمومی. آنها همچنین باید دریافت تایید از محلی عدالت از صلح.

در حالی که این قابل تصور است که قرنطينه می تواند قرار داده شده در containable جوامع باید شیوع رخ می دهد در مقیاس بزرگ قرنطينه و یا حکومت بعید به نظر می رسد مگر اینکه شدت این ویروس طول می کشد به نوبه خود برای بدتر است. هر گونه اقدام خواهد باید در نظر گرفته شود متناسب باشد.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران. و ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im