من چگونه می توانم خود اشتغالی اعطا خواهد شد و این طرح تمدید شود?

در حالی که برخی از کارکنان در حال حاضر به عنوان بازگشت به کار بخش بزرگی از بریتانیا پنج میلیون شغل مردم هنوز هم پیدا کردن که آنها هیچ راهی برای ساخت یک زندگی است.

خود اشتغالی با درآمد پشتیبانی طرح در حال حاضر باز اجازه می دهد مترجمان آزاد و پیمانکاران که درآمد صدمه دیده است با این بیماری همه گیر به درخواست برای کمک های مالی.

با این حال همه افرادی که کار خود را واجد شرایط خواهد بود – و این حمایت ممکن است در هزینه پس از صدراعظم Rishi Sunak هشدار داد که دریافت همان کمک به کارگران شاغل می تواند به معنای خود به کار کارگران را مجبور به پرداخت بیشتر در آینده احتمالا در قالب مالیات های بالاتر.

چه پشتیبانی در دسترس است ؟

کسانی که واجد شرایط برای این طرح دریافت خواهد کرد همان سطح به عنوان حمایت از پای کارکنان که از دست دادن کار به کروناویروس: تا به 80pc خود نوعی درآمد.

این خواهد بود که پرداخت می شود به عنوان یک مشمول عطا و بر اساس محاسبه به طور متوسط از سود خود را بیش از گذشته سه سال 2016 تا 2019. حداکثر پرداخت خواهد شد £2,500 یک ماه پرداخت یک قسط پوشش سه ماه.

چه کسی واجد شرایط است

آقای Sunak گفت که 95pc از کارگران خود اشتغال بهره مند شوند. هر مترجم آزاد یا پیمانکار که سود بیش از £50,000 یک سال خواهد بود از مطالعه حذف به عنوان به خوبی به عنوان کسی که به تازگی خود اشتغالی و نه پر کردن یک خود ارزیابی اظهارنامه مالیاتی برای سال 2019.

کسانی که در زمان استراحت از درآمد در طول سه سال گذشته از جمله مادرانی که در زمان مرخصی زایمان نیز رنج می برند به عنوان آنها به طور متوسط پایین تر خواهد بود.

اکثر درآمد خود را باید از خود مستقل یا قراردادی کار به واجد شرایط.

شما چگونه ادعا می کنند ؟

این طرح در اصل در نظر گرفته شده برای راه اندازی در ماه ژوئن اما تاریخ شروع شد رو به جلو آورده و به مه 13.

بررسی بر روی وب سایت دولت که آیا شما واجد شرایط برای ادعای کمک مالی.

چه حمایت های دیگر در دسترس است ؟

خود اشتغالی کارگران همچنین می توانید درخواست برای اعتبار جهانی. این شده است به طور موقت افزایش یافته است برای مطابقت با سطح قانونی بیمار پرداخت (£94.25 یک هفته). با این حال کسانی که تقاضا برای اعتبار جهانی برای اولین بار معمولا باید صبر کنید تا برای پنج هفته برای دریافت یک چک پرداخت.

صاحبان کسب و کار می تواند ادعا پشتیبانی از طریق جستن به عقب وام طرح و یا کسب و کار وقفه طرح وام. مترجمان آزاد همچنین می توانید تاخیر پرداخت مالیات به دلیل در ماه جولای تا ژانویه سال 2021 برای کمک به متوقف کردن این شکاف تا پس از آن.

کمک های مالی در دسترس خواهد بود تا سه ماه اگر چه به صدراعظم گفت که گسترش آنها در صورت لزوم.

آیا خود اشتغالی اعطای تاثیر جهانی اعتبار ؟

شما می توانید ادعا مزایای مانند جهانی اعتبار برای افزایش درآمد خود را در حالی که شما صبر کنید برای اعطای آمده در این تابستان هر سال پول شما را از دریافت کمک هزینه درمان خواهد شد و به عنوان بخشی از خود-اشتغال درآمد. این بدان معناست که یک بار اعطا می رسد, شما ممکن است واجد شرایط برای اعتبار جهانی.

کمک های مالی backdated به پوشش قبلی سه ماه پس دولت می تواند از لحاظ نظری می گویند شما را ساخته اند یک غلط مزایای ادعا می کنند اگر درآمد خود را برای آن سه ماه یک بار کمک مالی به حساب گرفته شده است که بیش از مقدار حداکثر به واجد شرایط برای مزایای. تا کنون آن گفته است که این کار را انجام دهند.

خواهد خود به کار طرح تمدید شود?

این طرح کردند که وعده حمایت مالی به کارکنان که کار خشک تمدید شده است تا اکتبر. دولت هنوز رتبهدهی نشده است گفت: آیا آن بسته نجات برای خود اشتغالی تمدید خواهد شد بیش از حد.

خواهد مالیات برای خود اشتغالی بالا برود ؟

کاترین کر از Primas, یک شرکت حقوقی گفت: صدراعظم نظر در مورد همه کارگران پرداخت به همان اندازه پیشنهاد او در حال برنامه ریزی برای تغییر چگونه خود اشتغالی مشمول مالیات در آینده است.

صدراعظم ممکن است انتخاب کنید برای افزایش بیمه ملی آستانه برای اطمینان بیشتر از پول به دست آمده توسط خود اشتغالی می یابد راه خود را به دست taxman.

در زیر سوالات در این مستند از خوانندگان ما که ماریانا پاسخ داده است. ما برگزاری یک Q&A در 1 بعد از ظهر در هر روز هفته و شما می توانید در نمایش داده شد خود را برای ما بعد Q&A به yourstory@telegraph.co.uk.

“چه خواهد شد مورد استفاده برای محاسبه اگر من واجد شرایط برای کمک هزینه دولتی?’

سوال اول ما می آید از اندرو فلین در بخش نظرات. اندرو می پرسد:

“چیست این شکل است که مورد استفاده قرار گیرد برای محاسبه اگر من واجد شرایط. این است که پس از کسر یا چیزی است که در صورتحساب? من یک تاجر تنها.”

در اینجا چیزی است که ماریانا می گویند:

HMRC کار خواهد کرد اگر شما واجد شرایط بر اساس اخیر خود را مالیات می گرداند. برای واجد شرایط برای کمک هزینه دولتی شما باید: پر در خود ارزیابی اظهارنامه مالیاتی برای 2018/19 ساخته شده اکثر درآمد خود را از خود و خود اشتغالی کار و نمی توان ساخت سود بیش از £50,000 یک سال است.

“من در خود به انزوا و قادر به کار کردن آنچه که کمک در دسترس است؟’

بعدی ما سوال می آید از یک خواننده که می خواهم باقی می ماند ناشناس. آنها می پرسند:

“من خود اشتغالی و از آنجا که من یک بیماری است که باعث می شود من آسیب پذیر من به خود منزوی برای دوازده هفته. من قادر به انجام کار من در طول این دوره است. من پس انداز بیش از £16k که من با استفاده از زندگی است. چه کمک در دسترس است به من لطفا؟”

در اینجا ماریانا است پاسخ:

دولت گفته است که مردم خود اشتغالی است که با داشتن به خود منزوی به دلیل coronavirus را دریافت مزایای ارزش همان مقدار به عنوان قانونی بیمار پرداخت. که باید معنی شما دریافت اعتبار جهانی پرداخت £94.25 یک هفته. با این حال شما می توانید محروم از دریافت این اگر شما پس انداز به ارزش £16,000 یا بیشتر. هر گونه پول شما سرمایه گذاری در کسب و کار خود را نمی خواهد تعداد نسبت به این. اگر شما واجد شرایط برای اعتبار جهانی شما ممکن است قادر به ادعای کمک مالی دولت را پوشش تا به 80pc از سود خود را و/یا اشتغال حمایت کمک هزینه (ESA). معیارهای سابق است که در بالا و دومی در اینجا.

“من نمی باید حساب نشده چه کمک به وجود دارد برای من؟’

بعدی ما سوال می آید از دن آدامز در بخش نظرات. دن می پرسد:

“من شروع به عکاسی صنعتی و عکاسی پرتره کسب و کار (تنها معامله گر www.daphoto.co.uk) آخرین ماه اکتبر زمان و فوریه و مارس سال 2020 دو ماه است که در نهایت تحویل داده و پول بیشتری از من تا به حال بیرون رفتن. Coronavirus مشغول تلاش برای کاهش کسب و کار من در پایین به زانو با مشتریان من تا به حال صرف ماه از پیوند سخت آماده شدن برای/پوشش بیرون کشیدن و یا به تعویق انداختن. من اصلا حساب و در عین حال بدیهی است و هر چیزی من می تواند قرار داده با هم را نشان می دهد از دست دادن عظیم به دلیل خرید تجهیزات و متفرقه دیگر راه اندازی هزینه. چه کمک به وجود دارد برای من؟”

در اینجا چیزی است که ماریانا می گویند:

متاسفانه اگر شما فقط به تازگی خود اشتغالی و بنابراین نمی پر کردن یک خود ارزیابی اظهارنامه مالیاتی برای 2018/19 شما خواهد بود واجد شرایط برای کمک هزینه دولتی. این پوشش به 80pc از معمول خود را سود. اگر شما واجد شرایط برای اعطای شما می توانید سعی کنید ادعای مزایای به جای. شما ممکن است واجد شرایط برای اشتغال و حمایت از کمک هزینه (ESA) و/یا جهانی اعتبار است. با این حال محدودیت هایی وجود دارد که می توانید برای درخواست این منافع است که شما می توانید در اینجا.

‘من جهانی اعتبار ادعا شده بود که من نمی توانستم ثابت اقامت باید چه کار کنم؟’

بعدی ما سوال می آید از روبن از طریق ایمیل. روبن می پرسد:

“من زندگی در انگلستان برای 10 سال و جهانی اعتبار ادعا رو بسته چرا که آنها نمی تواند تایید اقامت من. من خود اشتغالی و من اجاره تخت من. چه می توانم انجام دهم؟”

در اینجا ماریانا است مشاوره:

در حال ساکن در بریتانیا است که ذکر نشده به عنوان یک نیاز برای جهانی اعتبار در وب سایت دولت, بنابراین شما باید دوباره بررسی برای دیدن اگر شما واجد شرایط. اگر نه بپرسید چه اسناد و مدارک آنها نیاز به اثبات خود را اقامت. شاید خود اشتغالی, اظهارنامه مالیاتی, شما نشان داده ایم پرداخت مالیات در بریتانیا بحساب خواهد آمد.

اگر شما نمی توانید جهانی اعتباری شما ممکن است به عنوان یک کمک مالی دولت را پوشش تا به 80pc از سود خود را و/یا اشتغال حمایت کمک هزینه. معیارهای سابق است که در بالا و دومی در اینجا.

چه در مورد کسب و کار مشارکت است؟’

علامت گیلبرت یک سوال در بخش نظرات. علامت گذاری می پرسد:

“آیا من یک سوال مربوط به کسب و کار مشارکت لطفا در خصوص قطع £50,000.

“یک کسب و کار مشارکت با سود ممکن است کمی بیش از حد, اما هر شریک خواهد تنها دریافت بخشی از این مبلغ است. برای مثال یک کسب و کار با همکاران و کل کسب و کار سود £52,000 که در آن هر شریک به 50 ٪ از سود. در این مثال هر شریک دریافت £26,000 اما نمی خواهد واجد شرایط برای این طرح به عنوان آن به نظر می رسد که همان قطع امر حتی اگر یک تاجر تنها با سود مثلا £49,000 گرفتن آن مبلغ خواهد بود واجد شرایط برای این طرح است.

“این به نظر می رسد به یک بیت از یک نرم افزار در این طرح که با مشارکت یک اندازه خاص از طریق سقوط آنها را ترک با اعتبار جهانی به عنوان تنها گزینه خود را. می تواند شما را تایید می کنند در صورتی که این در واقع مورد؟”

در اینجا چیزی است که ماریانا می گویند:

شما هنوز هم باید برای واجد شرایط این طرح است. با توجه به سارا Coles ثروت مدیر Hargreaves Lansdown تا زمانی که هر دو از شما شغل خود را در سمت راست خود سهم سود بین شما و سهم شما از سود است که در زیر £50,000 شما هنوز هم قادر خواهد بود برای دریافت کمک مالی – فرض کنید شما با دیگر معیارهای مقدماتی.

“من یک مالک با چند املاک تجاری, آیا من واجد شرایط?’

بعدی ما سوال می آید از پیتر سبز از طریق ایمیل. پیتر می پرسد:

“من یک صاحبخانه با چند املاک تجاری که همه باید به حال نزدیک به دلیل coronavirus و دیگر نمی تواند پرداخت اجاره. که من خود همه آنها را آشکار نمی توانم درخواست برای وام مسکن تعطیلات. این اجاره ها من منبع اصلی درآمد. آیا من واجد شرایط زیر طرح خود اشتغالی? یا باید lessees ادعای کمک مالی/وام از دولت برای پرداخت من؟”

در اینجا چیزی است که ماریانا می گویند:

متاسفانه اکثر صاحبخانه نمی واجد شرایط برای کمک مالی از دولت خود اشتغالی درآمد حمایت از طرح. شما می توانید سعی کنید این ادعا جهانی اعتبار و/یا اشتغال حمایت کمک هزینه (ESA) اما این که سخت معیارهای واجد شرایط بودن و پرداخت بسیار کم است. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد هر دو اینجا.

اگر خود را در املاک تجاری در حال حاضر اجاره و قرارداد هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید مستأجر هنوز هم باید به شما پرداخت.

‘هنگامی که به خود اشتغالی اعطای برنامه های کاربردی صادر می شود?’

بعدی ما سوال می آید از جولی Arnison در بخش نظرات. جولی می پرسد:

“هنگامی که فرم های درخواست صادر شده باشد HMRC برای خود اشتغالی کمک؟”

در اینجا ماریانا است پاسخ:

پول برای دولت کمک های مالی در دسترس نخواهد بود تا زمانی که در اوایل ماه ژوئن پس از HMRC است تا پس از آن برای تماس با کسانی که واجد شرایط هستند. آن را هنوز رتبهدهی نشده است گفت: هنگامی که آن را به انجام این کار.

‘اگر NI پرداخت به افزایش خود اشتغالی دریافت مزایای اضافی?’

بعدی ما سوال می آید از ادوارد آرتور در بخش نظرات. ادوارد می پرسد:

“اگر در این رویداد ملی پرداخت بیمه در حال افزایش برای خود اشتغالی و یا تنها معامله گران خواهد شد و این به این معنی آنها را به عنوان SSP و مزایای دیگر ما پای همکاران لذت ببرید؟”

در اینجا چیزی است که ماریانا می گویند:

صدراعظم Rishi Sunak آیا اشاره زمانی که او اعلام کرد که برای حمایت از مردم خود اشتغالی است که آنها را مجبور به پرداخت هزینه برای آن را با افزایش مالیات بیشتر پایین خط. این است که به احتمال زیاد به معنی افزایش بیمه ملی (NI) پرداخت برای خود اشتغالی. حتی اگر مالیات افزایش نمی گیرد بعید است دولت را در مزایای اضافی برای خود اشتغالی مانند بیمار پرداخت و تعطیلات با آن است. تنها معامله گران بسیار متنوع است و می توان آن را سخت برای توزیع و مدیریت این منافع است.

‘آیا کمک های مالی پوشش همه چیز را به دست آورده بیش از مالیات آستانه؟’

بعدی ما سوال می آید از کیت ساندرز از طریق ایمیل. کیت می پرسد:

“من خود اشتغالی و در سال گذشته تنها earnt به طور متوسط £14,000 در سال. آیا 80pc پشتیبانی بود 80pc از £14,000 یا به سادگی در سود (یعنی بیش از مالیات آستانه?)

“من نمی توانم پیدا کردن جواب در هر نقطه و واقعا به کمک شما قدردانی.”

در اینجا چیزی است که ماریانا می گویند:

HMRC گفت: کمک های مالی را پوشش میدهد تا به 80pc خود سود متوسط از گذشته سه سال مالیاتی. این باید کل سود و نه فقط هر چیزی که شما را بیش از آستانه مالیاتی.

چه در مورد کسب و کارهای کوچک است که گنجانیده شده و تجارت به عنوان یک شرکت؟’

جرمی Tozer یک سوال در بخش نظرات. جرمی می پرسد:

“چرا هیچ کمک برای ما ؟ بسیاری از صاحب کسب و کار کوچک-اپراتورها هستند نه خود اشتغالی اما گنجانیده شده و تجارت به عنوان یک شرکت; در مورد من این است که برای پیمانکار فرعی و حرفه ای بیمه مورد نیاز است.

“از جمله صاحب اپراتورها کسب درآمد از طریق سود سهام پرداخت و نه به عنوان کارکنان. بسیاری از کار نمی کنند و از رتبه و محل کسب و کار اما از دفاتر خانه و یا در سایت مشتری. ما پرداخت مالیات بر شرکت و مالیات بر درآمد بر درآمد و….

“ما نمی واجد شرایط برای هر یک از این امتیاز کمک مالی کسب و کار; ما نمی واجد شرایط برای پایه 80%/£2.5 k pm معامله و نه برای خود اشتغالی £2.5 k ساعت معادل است.”

در اینجا ماریانا است مشاوره:

متاسفانه حق با شماست. بسیاری از مردم در موقعیت خود را به کار به عنوان یک شرکت محدود و پرداخت خود را در سود سهام واجد شرایط نیست برای یکی از دولت کمک مالی برای خود اشتغالی. شما می توانید سعی کنید این ادعا جهانی اعتبار و/یا اشتغال حمایت کمک هزینه (ESA) به جای آن اگر چه پرداخت برای اینها کم است. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آنها را در اینجا.

“من باید سه جریان درآمد را دولت کمک مالی درخواست فقط من اصلی درآمد؟’

بعدی ما سوال می آید از یک خواننده که می خواهم باقی می ماند ناشناس. آنها می پرسند:

“من کار به عنوان یک تاجر تنها عامل سفر است که منبع اصلی من درآمد سالانه. من همچنین کسب درآمد از اجاره ملک و دریافت و پرداخت ماهانه از شوهرم کسب و کار (او یک تاجر تنها باغبان) برای مدیر کار می کنند. بدیهی است که به عنوان یک متخصص سفر عامل درآمد من در واقع رفته در معکوس به عنوان من تا به حال برای بازپرداخت برخی از کمیسیون درآمد است و هیچ چشم انداز از هر درآمد هر زمان به زودی.

“آیا 80pc متوسط برای دولت طرح شود از مجموع هر سه درآمد یا فقط من درآمد اصلی به عنوان یک عامل سفر?”

در اینجا چیزی است که ماریانا می گویند:

اگر همه درآمد خود را می آید از خود اشتغالی و کار و خود اشتغالی با درآمد پشتیبانی کمک های مالی باید پوشش همه آن را. با این حال شما باید بررسی کنید با HMRC.

“من مطمئن هستم که آیا من واجد شرایط’

بعدی ما سوال می آید از سارا مارین گوتیرز از طریق ایمیل. سارا می پرسد:

“من خود اشتغالی شوی و من در میخانه که بسته به طور موقت با توجه به Covid-19. من خود اشتغالی در سال 2018 بنابراین من مجبور به اعلام به HMRC از مارس 2018 تا مارس 2019 و آوریل 2019 تا مارس سال 2020 است.

“بنابراین تا آنجا که من درک می کنم من نمی واجد شرایط برای دریافت کمک در ژوئن سال 2020 است. و همسرم را تنها 80pc با توجه به نامه ارسال شده از کارفرما. پس او را تنها £1,250 و ما بسیاری از چیزهایی که برای پرداخت: وام صورتحساب کمک به ما پدر و مادر سالمند زندگی می کنند که در کلمبیا. بنابراین می تواند به شما لطفا اجازه دهید من می دانم آنچه که من می توانید دریافت کنید و چگونه اعمال می شود؟”

در اینجا چیزی است که ماریانا می گویند:

اگر شما در یک اظهارنامه مالیاتی برای سال 2018/19 سپس شما هنوز هم باید واجد شرایط برای کمک هزینه دولتی. اگر پس از HMRC با شما تماس به طور مستقیم.

‘آیا من پسر واجد شرایط?’

آنی قوانین ارسال سوال از طریق ایمیل. آنی می پرسد:

“پسر من است مستقل مهندس صدا که فارغ التحصیل شد و در سال 2018 است. او به ارائه اظهارنامه مالیاتی برای 2018-19 و برای 2019-2020. بدیهی است که همه کار خود را رزرو شده برای سال جاری لغو شده است و او صفر درآمد. من فکر نمی کنم هر طرح به دولت کمک خواهد کرد که او بنابراین او نیاز به تکیه بر اعتبار جهانی این است که درست است ؟ او درخواست کمک شورای مالیاتی اما می گوید که او نمی واجد شرایط برای مسکن بهره مند شوند. او تنها پس انداز هستند HTB ISA و لیزا که هر دو در حال پرداخت توسط من.”

ماریانا است توصیه های زیر:

اگر پسر شما ارائه یک اظهارنامه مالیاتی برای 2018/19 او هنوز هم باید واجد شرایط برای کمک هزینه دولتی. با این حال این موضوع به تازگی بسیاری از افراد خود اشتغال در حال پیدا کردن است که هنگامی که شما برای اولین بار رفتن مستقل درآمد خود را هنوز هم بسیار کم است بنابراین اعطای پوشش 80pc از سود خود را هنوز هم بسیار است. او می تواند سعی کنید این ادعا جهانی اعتبار و/یا اشتغال حمایت کمک هزینه (ESA). شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد این اینجا.

“من مشغول به کار در خارج از کشور برای ده سال من خواهد بود واجد شرایط?’

N لانه خواسته است یک سوال در بخش نظرات:

“من مشغول به کار در خارج از کشور برای ده سال قبل ساخته شده کار برکنار شده در ژانویه 31 زمانی که بریتانیا چپ اتحادیه اروپا. من خود اشتغالی برای مقاصد مالیاتی و همیشه پرداخت بیمه ملی. آیا من واجد شرایط برای هر گونه حمایت؟”

در اینجا ماریانا است مشاوره:

این امر بستگی امور مالیاتی خود در حالی که شما در خارج از کشور زندگی می کردند. Hargreaves Lansdown سارا Coles گفت که اگر شما هنوز تکمیل اظهارنامه مالیاتی در بریتانیا و بیش از نه سود معیارهای شما را به خوبی ممکن است هنوز هم واجد شرایط.

“من در حال حاضر بیکار و چهره defaulting در پرداخت وام’

بعدی ما سوال می آید از شین پرنده از طریق ایمیل. شین می پرسد:

“من به تازگی به کار خود به عنوان از آوریل سال 2020 به عنوان یک فرش مشخصه. کار ثابت بود و به من به اندازه کافی برای پوشش صورتحساب من. اگر چه پس از Covid-19 شرکت من زیر قرارداد را تعطیل کرده است.

“من شده اند با استفاده از بسیاری از مشاغل و می دانم که یکی برگشت به من با توجه به این مقدار از متقاضیان.

“من نیز به درخواست برای ESA, JSA, SSP و اعتبار جهانی اما با توجه به این واقعیت است که من هنوز زنده با پدر و مادر و من فقط و فقط تبدیل شدن به خود اشتغالی من واجد شرایط برای آنها.

“روز 12 مارس سال 2020 من در زمان از یک وام به یک ماشین و بیمه است که من دیگر نمی توانیم با توجه به اینکه من قادر به کار.

“من تماس شهروندان توصیه و همه آنها می تواند به من است لینک کلیک کنید برای کمک های مالی یا منافع که من واجد شرایط برای.

“چه کار کنم اگر من را نمی پرداخت و من شروع به اشتباه در آنها است؟”

ماریانا است توصیه های زیر:

از این هفته بانک ها در حال رفتن به شروع به کمک به مشتریان مبارزه با بدهی. شما می توانید با قرار دادن یک توقف موقت در وام و کارت اعتباری بازپرداخت تا سه ماه. این مهم است به یاد داشته باشید که در طول این زمان علاقه هنوز هم شارژ می شود به طوری که شما پیدا کردن شما در واقع مجبور به پرداخت بیشتر در دراز مدت.

شما همچنین می توانید از اضافه برداشت تا 500 پوند. این علاقه است-رایگان برای مدت سه ماه پس از آن ممکن است بهتر است برای از بین بردن اضافه برداشت و استفاده از آن به بازپرداخت وام خود را اگر شما می توانید.

‘من باید عجله برای دریافت اظهارنامه مالیاتی در ؟

بعدی ما سوال می آید از یک خواننده که می خواهم باقی می ماند ناشناس. آنها می پرسند:

“من یک سوال بعدی Coronavirus Q&A – به طور خاص در مورد اظهارنامه مالیاتی و کمک برای خود اشتغالی.

“من در زمینه من 2018/19 اظهارنامه مالیاتی (برای اولین بار من تا به حال یک) به عنوان من خود اشتغالی کمتر از دو سال.

“پایان آخرین سال مالیاتی نزدیک شدن سریع است. من ترجیح می دهم اگر دولت می تواند محاسبه من متوسط درآمد ماهانه از هر دو 2018/19 اظهارنامه مالیاتی و من (آینده) 2019/20 اظهارنامه مالیاتی پس از من به دست آورده ام یک معامله منصفانه تر در سال گذشته است.

“آیا دولت پذیرش 2019/20 مالیاتی که از آن به پایه مشمول کمک های مالی? من باید زحمت عجله به آن را دریافت؟”

در اینجا چیزی است که ماریانا می گویند:

دولت گفت: کمک های مالی محاسبه خواهد شد بر اساس سود خود را طی سه سال مالیاتی (تا کنون 2016/17 به 2018/19). که به معنی وجود دارد هیچ نقطه عجله خود را 2019/20 اظهارنامه مالیاتی در حال حاضر.

چه در مورد کسانی که خود شاغل هستند و ثبت نام غیر فعال کرده اید؟’

ما نهایی سوال می آید از طریق ایمیل از یک خواننده که می خواهم به ناشناس باقی می ماند. آنها می پرسند:

“من نوشتن از طرف هر کسی که خود اشتغالی و همچنین ثبت نام غیر فعال است. با توجه به دستورالعمل کسانی که خود شاغل و غیر فعال هستند حق ندارد به اعتبار جهانی چرا که آنها معمولا برای واجد شرایط معلولیت شدید حق بیمه. چه کمک وجود دارد ، من همچنین می خواهم به گسترش این تمام وقت به مراقبین; چه چیزی کمک می توانید آنها را دریافت کنید؟”

در اینجا ماریانا است مشاوره:

شما باید درخواست برای ناتوانی شدید حق بیمه. این است که از رده خارج خواهد شد و در نهایت جایگزین جهانی اعتبار در ژانویه 2021 اما تا آن زمان شما هنوز هم می توانید آن را ادعا می کنند.

اگر شما مراقب و پرداخت توسط پای سیستم شما قرار داده می شود در کردند و دولت را پوشش میدهد تا به 80pc از حقوق و دستمزد خود را. اگر شما مراقب کار برای خودتان و تعداد به عنوان خود اشتغالی شما ممکن است واجد شرایط برای کمک هزینه دولتی را پوشش تا به 80pc از سود خود را ارائه شما با معیار.

مراقبین نیز حق قانونی پرداخت بیمار از یک روز از حال بد اگر آنها Covid-19 با سود پرداخت £94.25 یک هفته.

مراقبین که از دست دادن کار به دلیل coronavirus همچنین ممکن است قادر به ادعای جهانی اعتبار و/یا اشتغال حمایت کمک هزینه (ESA).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetMobilbahisCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpas