چگونه یک coronavirus آنتی بادی کیت تست خانه کار می کنند و چگونه دریافت کنم ؟

دولت اعلام کرده است که انگلیسی ها خواهد بود قادر به انجام coronavirus آنتی بادی آزمایش در خانه با انگشت-خراش کیت که خواهد شد در دسترس از آمازون و چکمه.

اما آنچه در این آزمون و کار می کنند ؟

چه آنتی بادی آزمون ؟

یک تست آنتی بادی می تواند تشخیص اگر یک فرد تا به حال coronavirus قبل و پس از بهبود. آزمون های انجام شده توسط یک دستگاه که گاه انگشت خود را برای خون کار می کند این را از طریق آزمایش خون برای coronavirus آنتی بادی برای دیدن اگر آنها در حال حاضر مورد ضرب و شتم این ویروس به دست آورد و به برخی از ایمنی آن است. آن را می تواند انجام این کار در حدود 15 دقیقه است.

Coronavirus سواب آزمون که دولت در حال حاضر با استفاده از تنها می تواند بگوید که آیا یک فرد است که ویروس نیست اگر آنها آن را داشته اند و بهبود. این تست های گرد نیز بسیار طولانی را برای به دست آوردن یک نتیجه.

در این تست آنتی بادی است که همچنین به عنوان شناخته شده “تست سرولوژی”.

آنچه که یک آنتی ژن تست ؟

یک آنتی ژن تست تشخیص وجود (یا عدم وجود) از یک آنتی ژن نه آنتی بادی است. یک آنتی ژن است که یک ساختار درون یک ویروس است که باعث پاسخ سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت. می توان آن را تشخیص داده و در خون قبل از آنتی بادی ساخته شده است.

یک آزمایش آنتی ژن موثر است چرا که می توانید آن را چند روز برای سیستم ایمنی بدن برای ساخت به اندازه کافی آنتی بادی به شناسایی در یک تست این آنتی ژن می تواند تشخیص داده و تقریبا بلافاصله پس از عفونت است. بنابراین در تئوری آزمون می توانید بگویید خیلی زودتر اینکه آیا کسی تا این ویروس.

آنتی ژن آزمایش برای تشخیص HIV و مالاریا و آنفولانزا.

را بیمه خدمات درمانی کارکنان بود ،

آزمون فعال خواهد شد و بیمه خدمات درمانی کارکنان به می دانم که اگر آنها با آلوده شده اند و باید از بهبود ویروس به طوری که آنها می توانید از بازگشت به کار.

که می توانید یک coronavirus صفحه اصلی آزمون ؟

در تئوری هر کسی قادر خواهد بود برای خرید یک تست از آمازون و یا چکمه. اما دولت در ابتدا تنها دستور 3.5 میلیون آزمون که نمی خواهد به اندازه کافی برای کل جمعیت بریتانیا. این خواهد بود هدفمند در کلید کارگران است. شما می توانید جزئیات بیشتر در انگلستان طرح دولت برای تست اینجا.

می توانم یک coronavirus آزمون ؟

بله. بهداشت عمومی انگلستان گفته است که تعداد کمی از آزمون خواهد بود آزمایش در یک آزمایشگاه قبل از اینکه از طریق آمازون به فروش می رسد و در چکمه. با فرض این آزمون عبور آزمایشگاه تست آنها خواهد شد و سپس در دسترس همه است.

چقدر این آزمون هزینه ؟

دولت هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده هیچ اطلاعات رسمی در مورد هزینه آزمون هر چند این امر به وضوح در جهت منافع عمومی برای آنها مقرون به صرفه برای همه است. انگشت خراش آزمون توسط SureScreen یک شرکت انگلیسی, هزینه £6.

که باعث می شود coronavirus آزمون ؟

Mologic یک Bedfordshire شرکت که تولید تست بارداری اعطا شد £1 میلیون توسط دولت به توسعه coronavirus آزمون.

SureScreen یک دربی شرکت شده و با یک انگشت-prick test که آنها می گویند 10 دقیقه طول می کشد برای بازگشت به یک نتیجه است و 98 درصد دقیق است. آزمون بنا به گزارش ها در حال استفاده توسط شرکت های خصوصی در تعدادی از کشورهای اروپایی است.

چرا این تست مهم است ؟

به طور گسترده ای در دسترس آزمایش است که نتایج را تولید می کند تا به سرعت را به شدت تغییر انگلستان استراتژی برای مقابله با این ویروس و تغییر زندگی روزانه ما است.

در بیمه خدمات درمانی کارکنان خواهد بود قادر به بازگشت به کار هر چه زودتر اگر آنها می دانند که آیا آنها در حال حاضر ویروس.

افرادی که در حال حاضر این ویروس و ایمنی بدن را در تئوری قادر به بازگشت به محل کار و بازگشت به زندگی عادی خود.

تاثیر این آزمون در اقتصاد و بهداشت عمومی می تواند زیاد باشد. ببینید که چگونه به آزمون های زیر کار.

آیا آنها با استفاده از این آزمون در کشورهای دیگر ؟

بریتانیا تنها کشور سفارش آزمون.

پروفسور شارون طاووس مدیر ملی عفونت خدمات در بهداشت عمومی انگلستان می گوید: “آزمون در حال دستور داد در سراسر اروپا و جاهای دیگر و خریداری شده در جنوب شرق آسیا. این عمل گسترده. ما نه تنها در انجام این کار است.”

در حالی که برخی از کشورها مانند کره جنوبی و آلمان با موفقیت تست شده به مراتب بیشتر از مردم در کشورهای دیگر این آزمون در اکثر موارد بسیار کندتر تست های گرد.

صدها هزار نفر به آزمایش می شود هر روز توسط بیمه خدمات درمانی

بیمه خدمات درمانی می تواند شروع به تست صدها نفر از هزاران نفر از مردم هر روز برای Covid-19 عرض چند هفته NHS انگلستان, مدیر پزشکی گفته است.

در اینجا این است که جریان تست درجه:

پروفسور استفان Powis گفت LBC تلفن-در و صحبت کردن ایستگاه های رادیویی که تست در حال گسترش است و وجود دارد خواهد بود گسترده تر تست NHS کارگران در چند روز آینده.

“ما می خواهیم به دریافت صدها نفر از هزاران نفر از آزمون ramped تا در چند هفته آینده هر روز,” او گفت:.

دولت در حال آمدن است تحت فشار شدید برای افزایش تست به خصوص برای خط مقدم بیمه خدمات درمانی کارکنان بنابراین کسانی که منفی می تواند بازگشت به کار.

خواست برای روشن شدن این که آیا او واقعا به معنای صدها نفر از هزاران نفر از آزمون هر روز استاد Powis گفت: “این چیزی است که ما برای هدف. این چیزی است که ما می خواهیم به سطح شیب دار تا, اما به یاد داشته باشید این است که یک ویروس جدید است و ما در حال شروع از ابتدا.

“کیت که ملزم به انجام این تست در حال تولید به عنوان ما صحبت می کنند. ما در حال گرفتن کسانی که به کشور ما ramping آن است.

“من صحبت از صدها هزار نفر از آزمایشات است.

“همه از این است که ramping تا و افزایش به عنوان ما صحبت می کنند اما شما مرا به درستی شنیده شود ما نیاز به صدها نفر از هزاران نفر از آزمون در روز, و ما انجام خواهد داد که در طول چند هفته آینده ما خواهد ساخت آزمون در دسترس کارکنان بیمه خدمات درمانی ظرف چند روز آینده.”

آمار و ارقام از وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: بهداشت عمومی انگلستان (PHE) و بیمه خدمات درمانی در حال انتظار به انجام تا به 25000 آزمون در روز در چهار هفته بعدی.

ظرفیت خواهد شد و سپس ادامه یافت تا نسبت 250,000 آزمون در روز, با توجه به این بخش است.

وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرد که یک مرکز آزمایش باز کرده بود در میلتون کینس.

چگونه بسیاری از مردم در حال آزمایش برای coronavirus?

اگر چه بیمه خدمات درمانی به امید آزمون صدها نفر از هزاران نفر از مردم هر روز چهره های فعلی سقوط برخی از راه از آن است. در مارس 29, سلامت, منشی, توییتی که دولت “جلوتر از برنامه”.

“خبر خوب این است که ما رسیده ایم 10,000 coronavirus آزمون در روز جلوتر از برنامه” او ارسال شده است. “ما در مسیر 25,000.”

اما در مارس 30, تلاش دولت به سطح شیب دار تا توده coronavirus تست شد ضربه پس از مولفه های کلیدی دستور از خارج از کشور کشف شد که آلوده به کوروناویروس. آزمایشگاه در سراسر کشور هشدار داده بودند به انتظار تاخیر پس از اثری از این ویروس تشخیص داده شد در بخش با توجه به تحویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de