چگونه یک coronavirus خانه کیت تست کار می کنند و چگونه دریافت کنم ؟

دولت اعلام کرده است که انگلیسی ها خواهد بود قادر به انجام coronavirus آنتی بادی آزمایش در خانه در عرض چند روز با انگشت-خراش کیت که خواهد شد در دسترس از آمازون و چکمه.

اما آنچه در این تست و انجام کار می کنند ؟

چه آنتی بادی آزمون ؟

یک تست آنتی بادی می تواند تشخیص اگر یک فرد تا به حال coronavirus قبل و پس از بهبود. آزمون های انجام شده توسط یک دستگاه که گاه انگشت خود را برای خون کار می کند این را از طریق آزمایش خون برای coronavirus آنتی بادی برای دیدن اگر آنها در حال حاضر مورد ضرب و شتم این ویروس به دست آورد و به برخی از ایمنی آن است. آن را می تواند انجام این کار در حدود 15 دقیقه است.

Coronavirus آزمون که دولت در حال حاضر با استفاده از تنها می تواند بگوید که آیا یک فرد است که ویروس نیست اگر آنها آن را داشته اند و بهبود. این تست های گرد نیز بسیار طولانی را برای به دست آوردن یک نتیجه.

در این تست آنتی بادی است که همچنین به عنوان شناخته شده “تست سرولوژی”.

آنچه که یک آنتی ژن تست ؟

یک آنتی ژن تست تشخیص وجود (یا عدم وجود) از یک آنتی ژن نه آنتی بادی است. یک آنتی ژن است که یک ساختار درون یک ویروس است که باعث پاسخ سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت. می توان آن را تشخیص داده و در خون قبل از آنتی بادی ساخته شده است.

یک آزمایش آنتی ژن موثر است چرا که می توانید آن را چند روز برای سیستم ایمنی بدن برای ساخت به اندازه کافی آنتی بادی به شناسایی در یک آزمون; اما آنتی ژن تشخیص داده می شود تقریبا بلافاصله پس از عفونت است. بنابراین در تئوری آزمون می توانید بگویید خیلی زودتر اینکه آیا کسی تا این ویروس.

آنتی ژن آزمایش برای تشخیص HIV و مالاریا و آنفولانزا.

را بیمه خدمات درمانی کارکنان بود ،

آزمون فعال خواهد شد و بیمه خدمات درمانی کارکنان به می دانم که اگر آنها آلوده شده اند – و با بهبود از – ویروس بنابراین می توانید از بازگشت به کار.

که می توانید یک coronavirus صفحه اصلی آزمون ؟

در تئوری هر کسی می تواند خرید یک تست از آمازون و یا چکمه. اما دولت در ابتدا تنها دستور 3.5 میلیون آزمون است که نمی خواهد به اندازه کافی برای کل جمعیت بریتانیا. این خواهد بود هدفمند در کلید کارگران

می توانم یک coronavirus آزمون ؟

بله. بهداشت عمومی انگلیس گفته اند که تعداد کمی از آزمون خواهد بود آزمایش در یک آزمایشگاه قبل از اینکه از طریق آمازون به فروش می رسد و در چکمه. با فرض این آزمون عبور آزمایشگاه تست آنها خواهد شد و سپس در دسترس همه است.

چقدر این آزمون هزینه ؟

دولت هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده هیچ اطلاعات رسمی در مورد هزینه آزمون – هر چند این امر به وضوح در جهت منافع عمومی برای آنها مقرون به صرفه برای همه است. آزمون توسط SureScreen یک شرکت انگلیسی, هزینه £6.

که باعث می شود coronavirus آزمون ؟

Mologic یک Bedfordshire شرکت که تولید تست بارداری اعطا شد £1million توسط دولت به توسعه coronavirus آزمون.

SureScreen یک دربی شرکت شده و با یک انگشت-prick test که آنها می گویند 10 دقیقه طول می کشد برای بازگشت به یک نتیجه است و 98 درصد دقیق است. آزمون بنا به گزارش ها در حال استفاده توسط شرکت های خصوصی تعدادی از کشورهای اروپایی است.

چرا این تست مهم است ؟

به طور گسترده ای در دسترس آزمایش است که نتایج را تولید می کند تا به سرعت را به شدت تغییر انگلستان استراتژی برای مقابله با این ویروس و تغییر زندگی روزانه ما است.

در بیمه خدمات درمانی کارکنان خواهد بود قادر به بازگشت به کار هر چه زودتر اگر آنها می دانند که آیا آنها در حال حاضر ویروس.

افرادی که در حال حاضر این ویروس و ایمنی بدن را در تئوری قادر به بازگشت به محل کار و بازگشت به زندگی عادی خود.

تاثیر این آزمون در اقتصاد و بهداشت عمومی می تواند زیاد باشد.

آیا آنها با استفاده از این آزمون در کشورهای دیگر ؟

بریتانیا تنها کشور سفارش آزمون.

پروفسور شارون طاووس مدیر ملی عفونت خدمات در بهداشت عمومی انگلستان می گوید: “آزمون در حال دستور داد در سراسر اروپا و جاهای دیگر و خریداری شده در جنوب شرق آسیا. این عمل گسترده. ما نه تنها در انجام این کار است.”

در حالی که برخی از کشورها مانند کره جنوبی و آلمان با موفقیت تست شده به مراتب بیشتر از مردم در کشورهای دیگر این آزمون در اکثر موارد بسیار کندتر تست های گرد.

صدها هزار نفر به آزمایش می شود هر روز توسط بیمه خدمات درمانی

بیمه خدمات درمانی می تواند شروع به تست صدها نفر از هزاران نفر از مردم هر روز برای Covid-19 عرض چند هفته NHS انگلستان, مدیر پزشکی گفته است.

در اینجا این است که جریان تست درجه:

پروفسور استفان Powis گفت LBC تلفن-در و صحبت کردن ایستگاه های رادیویی که تست در حال گسترش است و وجود دارد خواهد بود گسترده تر تست NHS کارگران در چند روز آینده.

“ما می خواهیم به دریافت صدها نفر از هزاران نفر از آزمون ramped تا در چند هفته آینده هر روز,” او گفت:.

دولت در حال آمدن است تحت فشار شدید برای افزایش تست به خصوص برای خط مقدم بیمه خدمات درمانی کارکنان بنابراین کسانی که منفی می تواند بازگشت به کار.

خواست برای روشن شدن این که آیا او واقعا به معنای صدها نفر از هزاران نفر از آزمون در روز, پروفسور Powis گفت: “این چیزی است که ما برای هدف. این چیزی است که ما می خواهیم به سطح شیب دار تا, اما به یاد داشته باشید این است که یک ویروس جدید است و ما در حال شروع از ابتدا.

“کیت که ملزم به انجام این تست در حال تولید به عنوان ما صحبت می کنند. ما در حال گرفتن کسانی که به کشور ما ramping آن است.

“من صحبت از صدها هزار نفر از آزمایشات است.

“همه از این است که ramping تا و افزایش به عنوان ما صحبت می کنند اما شما مرا به درستی شنیده شود ما نیاز به صدها نفر از هزاران نفر از آزمون در روز, و ما انجام خواهد داد که در طول چند هفته آینده ما خواهد ساخت آزمون در دسترس کارکنان بیمه خدمات درمانی ظرف چند روز آینده.”

آمار و ارقام در روز سه شنبه از وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گفت: بهداشت عمومی انگلستان (PHE) و بیمه خدمات درمانی در حال انتظار به انجام تا به 25000 آزمون در روز در چهار هفته بعدی.

ظرفیت خواهد شد و سپس ادامه یافت تا نسبت 250,000 آزمون در روز, با توجه به این بخش است.

وزیر بهداشت مت Hancock اوایل این هفته اعلام شد که یک مرکز آزمایش باز کرده بود در میلتون کینس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de