بیش از 80 مورد از coronavirus در حال حاضر تایید کرد در انگلستان و در اوایل برآورد شده چگونه به سرعت این بیماری است به احتمال زیاد به گسترش است.

کارشناسان شده است عجله برای ارزیابی گسترش Covid-19 ویروس که تا کنون به کشته شدن بیش از 3200 نفر – عمدتا در استان هوبی چین است.

دانشمندان بر این باورند Covid-19 جهش یافته است به دو گونه: مسن ‘S-type’ به نظر می رسد خفیف تر و کمتر عفونی در حالی که ‘نوع L’ که ظهور بعد به سرعت گسترش می یابد و در حال حاضر حدود 70 درصد از موارد است. آن را نیز ممکن است ممکن است به توان و حذف هر دو نوع.

در ماه ژانویه, سازمان بهداشت جهانی (WHO) تخمین زده می روند فعلی گسترش تجزیه و تحلیل چگونه بسیاری از مردم خواهد بود آلوده در هر مورد.

با توجه به متوسط نرخ باروری (r0) از coronavirus در بازه زمانی بین 1.4 و 2.5. که به معنای به طور متوسط هر مورد تایید شده از coronavirus را آلوده بین 1.4 و 2.5 افراد دیگر است.

هر بیماری با یک r0 از بیش از یک پخش خواهد شد و نیاز به کنترل موثر اقدامات است. که گفت: اقدامات کنترلی نیاز به بلوک حداقل 60 درصد از انتقال موثر در حفظ coronavirus در چک.

این r0 اندازه گیری به طور متوسط است – به معنی “سوپر پخش’ می تواند آلوده و دیگران می تواند آلوده دیگر مردم است. اوایل برآورد نیز پویا و متفاوت باشد می تواند به طور قابل توجهی به توسعه این بیماری.

عوامل خطر از جمله سن و محل سکونت نیز قابل توجهی متغیر است.

اما اندازه گیری در برابر دیگر شیوع بیماری های ویروسی و بیماری های شایع coronavirus به نظر می رسد در اولین برآورد می شود کمتر مسری یا کشنده تر از بسیاری از دیگران, دادن امید برای مهار.

با نرخ مرگ و میر در حال حاضر تخمین زده می شود در حدود 2 درصد (طیف وسیعی از 0.7 تا 3) آن است که کمتر مرگبار برای کسانی که تبدیل به آسیب دیده از ابولا سارس یا Mers.

آن است که بیشتر مسری از برخی از کشنده ترین هوابرد ویروس ها ، Mers یک r0 از بین 0.3 و 0.8 و مرگ و میر حدود 35 درصد است.

در انتهای دیگر مقیاس آبله مرغان بسیار مسری با هر مورد به طور متوسط آلوده بین 10 و 12 نفر دیگر اما با بسیار پایین مرگ و میر.

برآورد اولیه در حال حاضر در حال رقابت. یک مطالعه از MRC مرکز در امپریال کالج لندن تخمین زده است که تا ژانویه 18 r0 برای coronavirus بين 1.5 و 3.5 بالاتر که برآورد.

که مطابقت آن بیشتر از نزدیک با سارس که آلوده به طور متوسط دو تا پنج نفر در هر مورد تایید شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im