چگونه انگلستان خطر از دست دادن زمین در استرالیا در زنان, ورزش, راه اندازی مجدد

انگلستان خطر چپ در پی رقبای استرالیا نگرانی های زنان ورزش مواجه است یک “نامرئی تابستان’.

در حالی که فوتبال زنان, راگبی و نت بال باید در همه حال خود را در لیگ داخلی فصول لغو شده در انگلستان, تلاش برای راه اندازی مجدد ورزش در استرالیا شده اند کاملا متفاوت است.

نت بال استرالیا برنامه ریزی شده است که بازگشت از آن داخلی رقابت Suncorp برای شروع در 1 اوت با برگزارکنندگان متعهد به تکمیل کامل 60-match فصل است.

استرالیا موفق به کسب 11 جام جهانی, عناوین پس از این رویداد آغاز به کار در سال 1963 در حالی که انگلستان بهترین پایان بود و یک نایب نقطه به رقبای خود را در سال 1975.

“ما در حال حاضر تا کنون استرالیا و نیوزیلند قطعا تجاری می گوید:” دبی طبق این مدیر عامل در Superleague حق رای دادن منچستر تندر.

“ما می خواهیم برای رسیدن به نقطه که در آن ما ورزشکاران حرفه ای هستند و آنها در حال گرفتن کلاس اول رقابت. اگر ما در حال رفتن برای جذب بازیکنان به اینجا [در Superleague] ما باید به بهترین بازیکنان در آن است.”

حتی در کریکت خلیج فارس بین انگلستان و استرالیا را تهدید به گسترش با برنامه های مربوطه خود را به بازگشت.
ناتالی Sciver انگلستان خفاش ها در طول ICC زنان T20 Cricket World Cup


اعتبار: گتی ایماژ

انگلستان که سوم در رتبه بندی فعلی به هند و برتر استرالیا از دست داد به شدت به رقبای خود در تابستان گذشته خاکستر (12-4) در چمن خانه. در تمام سری بین دو کشور استرالیا را به دست آورد نه در مقایسه با انگلستان شش.

در حالی که کریکت استرالیا به تازگی اعلام کرد که سپر پاییز برنامه ریزی برای آن زنان تیم ملی با سه سری شروع در سپتامبر 27 در مقابل نیوزیلند در یک T20 بازی کردن به عنوان بخشی از آماده سازی برای 50-بیش از جام جهانی در ماه فوریه 2021.

در مقابل سپتامبر 1-16 تنها قطعی پنجره انگلستان را زنان و اطفال را در دفتر خاطرات زمانی که آنها با توجه به میزبانی آفریقای جنوبی سری.

امید وجود دارد که 20m پوند سرمایه گذاری توسط انگلستان و ولز کریکت بورد به صندوق 40 جدید تمام وقت حرفه ای قرارداد می رفتن برخی از راه پل استرالیا هژمونی اما کسانی که دارند کاهش داد و به 24 نگهدارنده در کاهش درآمد برای بازیکنان است.

کمتر مرگ و میر ناشی از کروناویروس در استرالیا – که در حال حاضر در غرفه 102 – یکی از عوامل پشت از بازگشت به کشور به ورزش بسیار دیر اما ملت نیز نشان داده شده است یک تعهد نسبت به بازگشت از زنان ،

در حالی که تعلیق ملی راگبی لیگ های نجومی در ماه مارس سقوط آن نیمه حرفه ای زنان نخست وزیری به برزخ تنها در ماه گذشته NRL موقت مدیر عامل اندرو Abdo نشان داد قصد خود را برای حفاظت از زنان در بازی های آینده.

Abdo نشان داد چهار تیم زنان رقابت خواهد شد در بدن طولانی پخش مقابله با دولت پخش کانال نه و Fox Sports. “بازی زنان یک اولویت است و چیزی است که همه ما بسیار پرشور در مورد” Abdo گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de