چگونه Gen Z انقلابی فعالیت

محمد Najem توییتر و Instagram تغذیه با selfies, اما خود پرتره او سهام به مراتب از بسیاری از آنچه ممکن است انتظار یک نوجوان. Najem صورت طول می کشد تا فقط یک بخش کوچک از صفحه نمایش — بقیه نشان می دهد انفجار بمب در حال سقوط ساختمان و گریه می کند از درد و خشم و سرخوردگی شده اند که هنجار در سوریه پس از جنگ داخلی در سال 2011 آغاز شد.

پس از او 14 سال Najem ساخته شده است که در آن ماموریت خود را به جهان نشان می دهد اثرات جنگ تا به حال در شهر خود در غوطه شرقی و بقیه از سوریه است. با کمک برادر بزرگتر خود او ساخته شده یک ویدیو یوتیوب و توییتر حساب و شروع به اشتراک گذاری با جهان است. او این داستان چگونه بود پدرش کشته در بمب گذاری, تصویری از دیوارهای خانه خود را در حال سقوط از هم جدا در اطراف او و باقی مانده از آنچه او می گوید استفاده می شود به مدرسه خود را.

Najem گفت: رادیو فردا که هدف او این است که به استفاده از رسانه های اجتماعی به یک صدا برای کودکانی که در طول جنگ درگذشت. سازمان ملل متحد تخمین می زند که 9,000 کودکان کشته شده اند و یا مجروح شده در جنگ است.

“من به اشتراک گذاشتن صدای خود را به مردم نشان جدی وضعیت در سوریه” گفت: Najem که در حال حاضر 17. “این کشور من است پس از آن مسئولیت من است. این کار من به جهان نشان می دهد این وضعیت دشوار در سوریه است. ما نیاز به پیدا کردن یک راه حل برای این مشکل است.”

فقط 20 سال پیش جهان را به احتمال زیاد دیده می شود Najem را ویدئوها و یا به دنبال داستان خود را از بودن بیجا و به دنبال پناه در ترکیه در زمان واقعی; دانش آموزان از Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان نشده اند ممکن است قادر به ثبت نام صدها نفر از هزاران نفر از مردم به رای دادن و یا سازماندهی یک جنبش ملی در حمایت از تفنگ اصلاحات. گرتا Thunberg ممکن است تبدیل به یک نماد جهانی برای مبارزه با تغییر آب و هوا و حادثه ای که یک دختر 17 ساله دختر اسیر بر روی تلفن خود را که منجر به جورج فلوید مرگ ممکن است به دست آورده اند توجه ملی اگر هر کدام در همه.

اما با سیستم عامل مانند Snapchat, Instagram, Twitter, and Infinite, نسل Z — تعریف شده توسط تحقیقات پیو به عنوان کسانی که متولد پس از سال 1996 — شده است قادر به استفاده از دنیای دیجیتال آنها به دنیا آمده اند به انقلابی فعالیت.

که شامل 13 ساله Amariyanna Copeny, همچنین شناخته شده به عنوان “خانم کوچولو سنگ چخماق است.” Copeny شده است مبارزه برای رفع بحران آب در زادگاه او از فلینت میشیگان پس از او 8 ساله بود. سنگ چخماق شد سایت یکی از بدترین انسان ساخته فجایع زیست محیطی در تاریخ در سال 2014 زمانی که به طور نادرست درمان آب ارائه شده به ساکنان و شکایت از سمی سرب سطوح رفت و نادیده گرفته شده است.

در سال 2016 Copeny در نامه ای به پرزیدنت باراک اوباما و کمک به متقاعد کردن او برای بازدید از سنگ چخماق و ببینید که چگونه فراگیر بحران شد و دست اول. سال بعد او گفت: او را مهار ملی توجه او دریافت کرد و به جمع آوری بیش از 500 ، 000 دلار و گفت: او عرضه بیش از یک میلیون بطری آب به زادگاه او. او در حال حاضر جمع آوری پول برای توزیع Hydroviv فیلترهای آب برای مدت طولانی پایدار تر حل کنند.

“اگر من صحبت نمی کنم پس از آن چه کسی خواهد شد؟” Copeny گفت: CBS News. “من فقط می خواهم همه به آب تمیز. همه فکر می کردند که آن را تنها چخماق است که تا به حال بد بحران آب. بدون, امریکا بحران آب.”

زیاد احمد 21 ساله دانشگاه ییل, دانش آموز و مدیر عامل/موسس JUV مشاوره کار کرده است برای تغییر جهان از او 14. به عنوان یک دانشجوی سال اول در دبیرستان او ایجاد سازمان غیر انتفاعی Redefy به عنوان “یک hub برای جوانان فعالیت.” دانش آموزان درگیر در سازمان ایجاد شعبههای محلی در سراسر کشور با تمرکز بر انتشار اطلاعات در مورد عدالت اجتماعی مسائل و سیاست های راه فعالیت های کلاسی برنامه های اجتماعی و کمپین های رسانه های اجتماعی. به وب سایت سازمان نیز به عنوان یک نوجوان-اجرای خروجی اخبار برای دانش آموزان به نوشتن در مورد این موضوع است.

اما احمد نیست فقط با استفاده از خود را کسب و کار به آتش مکالمات در مورد تبعیض سلامت روان و سیاست های فدرال — او خود را با استفاده از حساب های شخصی بیش از حد.

احمد است 16,000 followers on Infinite و استفاده کرده است که پلت فرم برای بحث در مورد اهمیت زنان, رهبری, تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس و به همین دلیل سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که یک جنبش برابری. خوراک توییتر خود اختصاص داده شده به حمایت از مردم رنگ و به اشتراک گذاری بینش بر عدالت اجتماعی مسائل که همه موضوعات برجسته در این برنامه است.

“Gen Z نسل ما. وای جنگیدند بسیاری از جنگ برای ما. آنها گفت: “من می تواند هر کس من خواهید بود” و ما گفت: “آره. من می تواند هر کس می شود اما آیا این زیبا تر زمانی که ما هر کس که ما می خواهیم با هم؟”

“در کلیک یک دکمه ما می توانیم شروع یک جنبش است. …وزن جهان سنگین است. و وجود دارد مقدار زیادی در رفتن وجود دارد بسیاری از تغییرات است که ما نیاز به ایجاد و خیلی بیشتر از عدالت است که ما باید برای رسیدن به” احمد اضافه شده است. “من می گویند که همسالان من در حال پرشور و من می گویند همسالان من در حال نا امید, اما همچنین من فکر می کنم همسالان من خوشبین هستند. … ما به دنبال در یک جهان که در آن وجود دارد بسیار بی عدالتی و خشونت و بی عدالتی و تعصب و ما می گوییم لعنت, ما نمی توانیم فقط اجازه دهید این رفتن نگه دارید.”

در یک 2019 گزارش نامنظم آزمایشگاه دریافتند که نزدیک به سه چهارم از نسل معتقد است که به لحاظ سیاسی و اجتماعی درگیر است بسیار مهم است به هویت خود و برای بسیاری از “بودن به لحاظ سیاسی و اجتماعی درگیر است به سادگی به عنوان یک شهروند خوب باشد.”

“نسل ما یک نسل از فعالان” 18 ساله کالیب لی گفت: CBS News. “ما واقعا در مورد آینده این کشور ما در مورد مراقبت از برابری است.”

لی که به تازگی از دبیرستان فارغ التحصیل شد گفت: در سه سال او در تاریخ ایالات متحده, او هرگز “آموخته است که در مورد طرف سیاه از تاریخ دیگر از برده داری و جنبش حقوق مدنی.” او گفت که او فقط در مورد آن را یاد زمانی که او انتخاب را معاصر, تاریخ سیاه و سفید, کلاس ارشد خود را در سال است.

“من واقعا فقط یاد گرفتم که چگونه ریشه دوانده نژادپرستی در جامعه ما, در کشور ما” لی گفت. “متاسفانه من احساس می کنم مانند بسیاری از آمریکایی ها ندارد و همان فرصت های که من برای یادگیری در مورد تاریخ سیاه. اما آنچه آنها را در گوشی های هوشمند خود و رسانه های اجتماعی است.”

Lee شده است فیلمبرداری سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در شهر نیویورک برای چند هفته. نژادی و بی عدالتی و ظلم و ستم آنها دشوار است برای بسیاری از مردم به درک, به ویژه هنگامی که آنها را نمی بینیم و یا آن را تجربه دست اول, او گفت:, و اضافه کرد که او می خواست به مردم نشان می دهد که احساسات خام است که معترضان را به تظاهرات.

“هنگامی که من شنیده ام در مورد سیستمیک قتل آمریکایی های آفریقایی تبار در کشور من, من احساس من تا به حال به انجام کاری در مورد آن” لی گفت. “این یک موضوع بسیار پیچیده است. …اگر شما تجربه نمی, نژاد پرستی, روز به روز, من فکر می کنم آن را واقعا سخت به دانستن که در آن وجود دارد.”

چگونه Gen Z انقلابی فعالیت 05:32

همه از نسل Zers ایسنا صحبت کرد و گفت: با آنها ندارد و لوکس بودن سکوت.

سازمان ملل متحد انتظار دارد که ده ها میلیون نفر از مردم را آواره به دلیل تغییر آب و هوا فقط در دهه آینده. Giffords مرکز قانون یافت که خشونت مسلحانه در ایالات متحده افزایش یافته است 16% بین 2014 و 2017. ملی, گزارش نشان می دهد که 20 درصد از جمعیت یا حدود 1.6 میلیارد نفر فاقد مسکن مناسب.

“ما نمی توانیم به اهمیتی نمی دهند و یا نمی بینیم به دلیل این است که جهانی که ما وارث” احمد گفت. “این که آیا یا نه وجود دارد تمیز کردن هوا یا آب تمیز در 50 سال آن شخصی است و یک مسئله سیاسی است و باید آن را به عنوان درمان. این یک انتخاب به مراقبت. من فکر می کنم آن را فقط واقعیت ما. ما شده ایم مجبور به مراقبت به دلیل سیستم ها و مردم قبل از ما اجازه دهید ما به پایین و نه سرمایه گذاری در سیستم های است که ما را توانمند است که ما را نجات دهد.”

قدرت نسل Z دور نمانده است توسط نسل های دیگر.

مارتین لوتر کینگ سوم که 62 گفت: رادیو فردا که این گروه موفق شده است به دهه فعالیت که اتفاق افتاد قبل از آنها — مانند حقوق مدنی کار خود را از پدر دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور — و مردم را با آن درگیر جدید و راه منحصر به فرد.

“من احساس می کردم ضرب و شتم سر خود در برابر دیوار, تلاش برای بدست آوردن مردم را به تعامل و در حال حاضر شما لازم نیست که به انجام است که به دلیل از مردم می خواهم به آنها را به میل آنها گرایش” پادشاه گفت: CBS News. “این یک تجلی از آنچه ما در حال کار برای. …آن را هیجان انگیز به درک که این تغییرات است که برخی از ما شده اند مبارزه برای برای همیشه لطفا برای در حال رفتن به اتفاق می افتد.”

جوانان امروز به نظر می رسد به استعداد طبیعی برای ساخت یک تفاوت پادشاه گفت: “و در حال ساخت بزرگتر تغییرات از سنین جوان تر. او گفت که آب و هوای امروز و فن آوری های موجود را ایجاد فرصت مناسب برای نسل برای پایان دادن به بی عدالتی است.

“راه جهنم همسر من, مشخص می شود آن است که ما باید به کار برای تغییر ما را به دعا برای تغییر ما باید به تغییر” پادشاه گفت: “و اگر عشق است هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد و سپس جنگ است هنوز رتبهدهی نشده است،”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit