در صبح روز شنبه, ژوئن 27, 2015, دو مرد از میسوری جیمی ری راجرز و کورتیس وین رایت رو به یک ماشین اجاره و وارد یک آدرس به واحد GPS. آنها را در راه خود را به بونیتا اسپرینگز فلوریدا یک مقصد بیش از 17 ساعت به دور است.

آنها مجموعه ای از برای پیدا کردن دکتر ترزا Sievers که تمرین طب کل نگر. در آخر هفته دکتر Sievers شد به قتل او و همسرش را علامت و دو دختر خود را به حال سفر به نیویورک قبل از ترزا بازگشت به تنهایی در روز یکشنبه به دیدن بیماران روز بعد.

او هرگز آن را به درمانگاه. یک دوست خانوادگی که به نام خوانده شده را علامت به بررسی همسر خود را در خانه خود کشف او bludgeoned به مرگ در کف آشپزخانه. در میان شواهد فیزیکی در صحنه جرم یک چکش مورد استفاده در این حمله.

پلیس می گویند او bludgeoned به مرگ توسط راجرز و رایت و سرنخ که منجر به دستگیری آمد از شواهد دیجیتال پشت سر گذاشت.

راجرز و رایت باید متقاعد شده اند که آنها می تواند get away with murder. آنها توجه چندانی به این واقعیت خود را در کل سفر بود که به صورت دیجیتالی ثبت شده است. که رد پای دیجیتال فعال محققان برای ردیابی قاتلان’ مراحل را به طور مستقیم از صحنه جرم بازگشت به جیمی راجرز درب جلو.

“این یک مورد که در آن فن آوری قرن 21 شد حیاتی” گفت: دادستان سینتیا راس.

محققان کشیده سفر خود را در مسیر از سیستم GPS در ماشین اجاره داده ها از برج های تلفن همراه و دوربین های امنیتی فیلم اجازه داده است که آنها را به قطعه با هم کامل گاهشناسی از طرح های خود را به کشتن دکتر Sievers.

پس از رانندگی در تمام طول روز و تمام شب محققان تخمین می زنند که راجرز و رایت وارد Sievers خانه در فلوریدا در حدود ساعت 6 صبح روز یکشنبه, ژوئن 28, 2015. پلیس بر این باورند که دو مرد وارد خانه معلول زنگ و سپس رو به عقب به ماشین دیگر سوار.

Rodgers and Wright Walmart surveillance video
جیمی ری راجرز چپ و وین رایت هستند دیده می شود در نظارت تصویری از یک فلوریدا خارج شده و روز قبل از دکتر ترزا Sievers به قتل رسید.

آدرس بعدی وارد GPS محلی بود خارج شده است. امنیت و فیلم از فروشگاه را نشان می دهد راجرز و رایت خرید به ظاهر هیچ نگرانی در مورد پنهان کردن هویت خود است. ویدئو نشان می دهد که آنها را ترک با خریدهای مشکوک از جمله دستمال مرطوب کیسه زباله سیاه, حوله, کفش های سیاه و سفید قفل چیدن کیت.

پس از سفر خرید GPS ثبت یک درایو محلی در ساحل. پس از صرف زمان توسط اقیانوس راجرز و رایت نیست به نوبه خود در اطراف به خانه بروم. توقف بعدی خواهد بود بازگشت به خانه که در بونیتا اسپرینگز. آنها ساعت نشسته و منتظر دکتر Sievers به خانه آمده است.

“کاملا صادقانه او یکی از باهوش ترین افرادی که با رایانه است که من تا کنون ملاقات کرد گفت:” گرگ بولین سابق شاگردی از Curtis وین رایت. “برای بسیاری از مردم به دنبال در این نوع باعث می شود آن را نگاه مثل این بچه ها فقط dumb and dumber.”

اما وجود بیش از دو جنایتکاران در این داستان: یک سوم انسان متهم شده است در دکتر Sievers’ مرگ یکی با شباهت غیر طبیعی به کورتیس وین رایت.

“48 ساعت” خبرنگار ارین Moriarty بررسی قتل دکتر Sievers پلیس جستجو برای آنچه که اتفاق افتاده است و این نتیجه خیره کننده از این مورد در “توطئه برای کشتن دکتر Sievers” پخش پنج شنبه, مارس 15 در 10/9c در CBS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im