که چگونه تفاوت های منطقه ای در بخش مراقبت های ویژه تخت شماره تهدید coronavirus کد پستی قرعه کشی

تلگراف | No comments

ما می دانیم که بیمه خدمات درمانی به عنوان یک کل است کمی بیش از حد ظرفیت برای مقابله با شیوع کروناویروس. به همین دلیل تمام بیمارستان شدند روز سه شنبه دستور داد برای ارسال “پزشکی مناسب بیماران” خانه و لغو همه غیر فوری عملیات حرکت می کند که تاثیر ده ها هزار نفر.

“Covid-19 ارائه بیمه خدمات درمانی با مسلما بزرگترین چالش آن مواجه شده است و پس از ایجاد آن”, گفت: رئیس سیمون استیون در نامه ای به همه اعتماد و بیمارستان و مدیران ارشد.

با وجود چنین اطلاعیه ها آن را به اشتباه فکر می کنم از بیمه خدمات درمانی به عنوان یک سرویس. آن را هر چیزی است ، مراقبت های بهداشتی در انگلستان اجرا شده است به طور مستقل در هر یک از چهار کشور. حتی در انگلستان خدمات آقای استیونس ” ریاست بر بیمه خدمات درمانی است و نه واقعا یک نهاد اجرا و کنترل از مرکز. در حقیقت این یک فدراسیون گاهی اوقات خدمات در رقابت است.

تحلیل زیر نمایش بزرگ منطقه ای تنوع در بیمه خدمات درمانی توانایی برای پاسخ به Covid-19 شیوع است تا حدودی توضیح داده شده توسط این و تا حدودی با ماهیت ویروس خود را.

این مدل سازی انجام شده توسط لبه های بهداشتی پیشرو در ارائه تجزیه و تحلیل داده ها به بسیاری از کشور 206 بیمارستان تراست. این همان شرکت است که محاسبه 7.5 بار کمبود در بخش مراقبت های تخت در هفته گذشته باعث وزیر بهداشت به اتهام صنعت با فوریت بیشتر هواکش.

آقای استیونس ” هدف اقدام به آزاد کردن 30,000 فعلی 100,000 یک شبه حاد تخت در سراسر انگلستان است. اما آخرین مدل سازی نشان می دهد که حتی دو برابر شدن این ظرفیت ممکن است به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضای اضافی تولید شده توسط Covid-19.

“حتی اگر کل بیمه خدمات درمانی تخت ظرفیت دوباره شد فقط در شش هفته ما هنوز هم بیماران نیاز به یک تخت در اواسط آوریل”, این گزارش می گوید. “این فشار قابل توجهی برای بیمارانی که نیاز به مراقبت ويژه تخت با تهویه پشتیبانی می کند.”

این ملی عکس برای انگلستان اما آن را پنهان می کند “بزرگ منطقه ای تنوع” به عنوان خدمات سلامت مجله (HSJ) کتاب مقدس از خدمات سلامت مدیران گفت: امروز (پنج شنبه) بر اساس همین داده ها مدل سازی مطالعه است. لندن دارای 30 درصد بیشتر مراقبت ويژه ظرفیت بیش از این مقدار بیشتر سالمندان در جنوب غرب کشور ،


به روز شده اوج تقاضا قراردادن

مسلما این موجود تخت پایه کافی است برای عادی تقاضا بر اساس زمان جمعیت. اما “چالش منحصر به فرد از Covid-19 است که به نظر می رسد در نتیجه به طور قابل توجهی بالاتر از نرخ مرگ و میر برای افرادی که تمایل به مستقر در مناطق که در آن کمتر وجود دارد تخت در هر رئیس جمعیت” این گزارش نشان می دهد.

کجا هستند این مناطق – کسانی که در حال رفتن به آمده و تحت بیشترین فشار به عنوان اپیدمی نوردد کشور ؟

اولین و بارز ترین مصدوم است و به احتمال زیاد به روستایی در انگلستان است. “نقشه ها نشان می دهد که تخت موجود ظرفیت زیادی از آن بالا اشغال واقع شده است و از جوامع روستایی که در آن سن و مشخصات خانه” بخش مدل سازی مطالعه را نشان می دهد.

تعداد تخت مراقبت ويژه در مناطق مختلف و – مهمتر – خود را در زمان در دسترس بودن نیز به تواند تعیین کننده باشد. “در انگلستان مراقبت ويژه تخت شد که 83 درصد اشغال شده در دسامبر – این کاملا در تضاد به ایتالیا که تا به حال گزارش سطح اشغال قبل از Covid-19 33 درصد اگر چه این ممکن است در بخشی با توجه به گزارش های مختلف روش می گوید:” این مطالعه است.

منطقه ای به نظر می رسد مانند لندن است بهترین موقعیت برای آب و هوا اپیدمی اگر چه آن را بیش از حد خود را تحت فشار بسیار زیاد.

پایتخت در حال حاضر دارای بیشترین تعداد Covid-19 عفونت در هر رئیس جمعیت اما آن را نیز دارای جوانترین جمعیت (به طوری که کمترین انتظار مرگ و میر) و بيشترين تعداد تخت مراقبت ويژه در هر سر جمعیت.

حتی پس از آن پیش بینی شده است به نیاز به بیش از دو برابر تعداد تخت با هواکش از آن در حال حاضر (129 درصد بیشتر). اما این خیلی بهتر از بقیه کشور است.

جنوب غرب به نظر می رسد آسیب پذیر از نظر نسبت. این قدیمی ترین جمعیت (به طوری که کمترین انتظار مرگ و میر) و کمترین تعداد تخت مراقبت ويژه در هر سر جمعیت. این مدل سازی نشان می دهد به آن نیاز دارد شش برابر بیشتر از در حال حاضر وجود دارد وجود دارد (600 درصد).

حرکت صعودی جنوب غرب در حال حاضر نسبتا کم عفونت رای دادن. بهداشت عمومی انگلستان (PHE) باید به انجام همه چیز ممکن است برای نگه داشتن آن است که راه را از طریق تهاجمی تست و مهار موارد جدید. اگر این ویروس از کنترل خارج می شود و در جنوب غرب آن است که به احتمال زیاد برای رفت و برگشت از طریق منطقه بازنشستگی شهرها و خانه های پرستاری قریب به اتفاق بیمارستان های محلی.

از نظر نسبت (درصد افزایش تخت های مورد نیاز) جنوب شرق و شرق انگلستان در رقابت نیاز به کمی بیش از چهار برابر افزایش هواکش. اما در شرایط تقاضا با حجم محض, میدلندز پیش بینی شده است به نیاز گسترده از 2900 اضافی هواکش – و کادر پزشکی به رفتن با آنها.

جورج Batchelor یک از بنیانگذاران لبه بهداشت و گزارش اصلی نویسنده گفت که داشتن شناسایی عمده منطقه ای شکاف بیمه خدمات درمانی نیاز به فکر می کنم “خلاقانه” به آنها را پر کنید. به ویژه آن باید مقاومت در برابر اصرار به سادگی به تلاش و افزایش ظرفیت بیمارستان, او گفت:.

“حرکت مردم در داخل و خارج است که مهم است – جریان زیادی رفتن را از طریق یک انبار از تخت می تواند به سرعت باعث ویران کردن. بیمه خدمات درمانی نیاز به موافقت معیارهای خود برای, چگونه آن را stratifies حرکت می کند و بیماران را از طریق سطوح مختلف مراقبت به سرعت پس از آن باعث می شود بهترین استفاده از منابع محدود” او گفت:.

به شدت بيمار هستند و به احتمال بسیار زیاد نیاز به لوله کشی اکسیژن در نرخ جریان بالا اما آنها لزوما باید در یک موجود محیط بیمارستان.

“که در واقع می تواند همه چیز را بدتر از آنجا که شما فقط می توانید تخلیه بحرانی, تخت, اگر شما در جایی به حرکت دوره نقاهت بیمار ، اگر تخت دیگر در حال کامل از شما دریافت انسداد. این کمی مانند یک حمام سرشار به عنوان پلاگین مسدود شده و ضربه گیر” گفت: آقای Batchelor.

در عوض ما باید “فکر می کنم اساسا” در مورد نحوه رسیدگی به شدت بیمار بیماران و یادگیری از تجربه دیگران است. “ایتالیا چادر چین ساخته شده است به طور موقت بیمارستان” او اشاره کرد.

در فرانسه ارتش آغاز شده است helicoptering بیماران بین مناطق.

“همچنین ممکن است با توجه به ارزش چگونه به استفاده از منطقه ای دیفرانسیل به نفع ما – می تواند برخی از لندن ظرفیت تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از سایر مناطق؟”

در نهایت وجود دارد این موضوع حساس تریاژ در نظر گرفته شود اگر شکاف در ظرفیت نمی تواند پر شود. استاندارد فرآیند این شامل دو یا بیشتر از پزشکان ارشد تصمیم گیری که می شود کمک کند و کسی که نه بر اساس یک پیش توافق مجموعه ای از معیارهای.

“ایجاد یک فرایند برای تریاژ بیماران رقابت برای منابع محدود از جمله پذیرش اولیه تخلیه و حمایت از زندگی. این تصمیمات نباید صرفا توسط یک نفر. معیارهای مورد استفاده برای این تصمیم باید در پیش آفریده شده و به طور رسمی تحریم توسط کادر پزشکی و اداره بیمارستان می گوید:” یک مشورتی توجه به ما از بیمارستان جان هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

در انگلستان ما به دنبال یک فرایند مشابه اغلب به عنوان سه مرد عاقل. هدف از این پروتکل – که باید تنها به بازی آمد یک بار ملی به عنوان محلی – منابع اجرا است به اطمینان حاصل شود که آن دسته از بیماران به احتمال زیاد به زنده ماندن دریافت درمان.

اما برای انجام این کار به خوبی شما نیاز به اطلاعات خوبی در بقا چشم انداز. چگونه برای مثال آیا سن و زمینه های مختلف شرایط فعل و انفعال در تعیین بقا چشم انداز?

در شمال ایتالیا بيمارستان که بودند غرق Covid-19 معیار استفاده می شود به نظر می رسد از خارج حداقل به طرز وحشیانه ای خام و تا حد زیادی بر اساس سن زیرا هیچ اطلاعات بهتر در دسترس بود. ما به فوریت نیاز به یک سیستم پیچیده تر امروز در اینجا.

“هیچ کس نباید این مشکل تصمیم گیری با خود گفت:” یک سخنگوی بخش مراقبت های جامعه است. “ما خواهد بود با درگیر شدن با NHS انگلستان به این امید که هدایت شما فرستاده خواهد شد به پزشکان در سراسر کشور است.”

حتی با تقسیم و ناهموار NHS ما این چیزی است که می تواند و باید انجام شود مرکزی.

دنبال پل Nuki در توییتر @paulnuki

 محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>