“جدید لزوما بهتر می گوید:” مادر من. او ممکن است در برخی از جبهه ها اما وقتی که می آید به اسکی من موافق نیست. من عاشق کاوش ناشناخته و غیر معمول تفریحی و دنبال کردن جدید اجرا می شود, نمایش جدید و رستوران جدید.

یکfter یادگیری اسکی در 30s معرفی شده توسط پدر و مادر استفاده می شود فقط به عنوان مشتاق به عنوان من و خانواده در تعطیلات اسکی مختلف استراحتگاه همواره شادی. اما این روزها او تنها اسکی همان دامنه و اطراف Champagny یکی از استراحتگاه در La Plagne بخش از Paradiski منطقه اسکی چون خانواده ما صاحب یک آپارتمان وجود دارد.

زمانی که ما وجود دارد که او هرگز به طور کامل به بررسی Paradiski را 425km از pistes; با وجود خوب بودن ویژگی های اسکی باز او فقط سفالگران در اطراف دامنه های او می داند و دوست دارد نه اسکی به کامل به عنوان او استفاده می شود. مادر تنها نیست. پدرم با خوشحالی ادعا رایگان خود را بلند برای عبور بیش از 75s این سال, اما پس از هیپ عملیات چند سال پیش (طبعا) اسکی کمتر است.

خود را قبلا اسکی-mad دوستان نیز متوقف شد چرا که زانو های خود را کمتر قوی و یا آنها را تبدیل به طور فزاینده ای عصبی است. آمار و ارقام از باشگاه اسکی بریتانیا بازگشت تا این شواهد نشان از یک کاهش قابل توجه در تعداد اسکی بازان و snowboarders های 60 و بیش در مقایسه با کسانی که در 40s و 50s و دلایل ارائه شده عبارتند از: “من هیچ کس به اسکی دیگر با”, “از آن است که بیش از حد بدون هیچ زحمتی” و “سن”.

من‘d شده است در حالی که برای تلاش برای متقاعد کردن مادر که از دیدن جدید رفت و آمد مکرر ممکن است بازگرداندن او vim و قدرت برای اسکی و با آینده 70 تولد به جشن را هیچ بهانه ای.

می توانید با مراجعه به یک جدید رفت و آمد مکرر آتش یک شور و شوق برای اسکی ؟

اعتبار:
سباستین Stiphout 2019/سباستین Stiphout

من در زمان گاو نر با شاخ و رزرو با ما یک استراحت کوتاه به ایتالیا, اقامت در روستای Ortisei در Val Gardena یک نقطه در دیدنی کوه دولومیت نه از ما شده بود به قبل از. در Val Gardena را به نفع سه نفر اصلی Mum-pleasers که من امیدوار بود برگرداند او اسکی موجو.

اولا به جای دوست داشتنی ما, اما جمع و جور و البته self-catering – آپارتمان ما خواهد ماند پنج ستاره آدلر یکی از کسانی که فوق العاده هتل است که توابع به ظاهر بدون زحمت و به طور کامل به او متنعم.

هر چند از آن شده است باز پس 1810 و یک دخمه پرپیچ و خم از یک جای این که هیچ گرفتگی ایجاد پیچ و تاب زمان اما بی انتها هیون با خدمات استثنایی. همیشه در حال تغییر لذیذ بوفه پیچیده ظرافتهای خدمت کرده بود در صبحانه ناهار و شام (کنار شکوه à la carte ظروف) و گسترده آبگرم افسانه فضاهای مانند یک سونا با نمایش دولومیت و یک گل حمام بخار در یک غار سنگ.

Secondly Val Gardena – یک دره است که به اسکی از سلبا و سانتا کریستینا به عنوان به خوبی به عنوان Ortisei که بین آنها یک 175km دامنه – اختصاص داده شده فعال برنامه از فعالیت های فوق برنامه طراحی شده است برای نشان دادن وجود دارد بیشتر به یک تعطیلات در دولومیت از اسکی. این ثابت خوب حواس پرتی را از تمرکز بر احیای بچه علاقه به اسکی.

One شب ما پیوست یک تور در اطراف Ortesei و کشف مقدار زیادی در مورد تاریخچه آن; یک روز دیگر ما آموخته مهارت های جدید در دوره های آشپزی سرب توسط کشاورز محلی را Isolde Grossrubatscher Ploner.

و ما در دولومیت. من محاسبه مادر می گیرند سر بیش از پاشنه با این خیره کننده کوه ها و مواد غذایی بیش از حد.

اما اولین و مهمترین من می خواستم به در عشق سقوط با اسکی همه را دوباره و دوباره – و من سلاح مخفی خصوصی بود درس با دانیل Goller یک کاملا جذاب مربی از SkiSaslong مدرسه اسکی و من برچسب گذاشته شده توسط همراه در قید بلوز و قرمز از Alpe di Siusi, بالاتر از Ortisei.

آن را کامل bluebird-آسمان روز در اواخر ماه مارس – برف در pristinely مرتب دامنه تا به حال فقط در مقدار سمت راست به خورشید تا به حال تنها مقدار مناسبی از گرما و ما در سراسر آمد و تنها مقدار مناسبی از افراد دیگر در دامنه به افزایش زنان اعتماد به نفس – به سختی هر گونه.

دامنه Val Gardena در بهار خیس شد در آفتاب

اعتبار:
(c) دیگو Moroder – dimo-طراحی.آن

س ، uite رک و پوست کنده صبح دوشنبه نمی کنید بهتر بود و من راحت است. مادر را حس هیجان و شور و شوق برای کوه به نظر می رسید regnited توسط دانیل اشاره گر – نه به ذکر است او چاپلوس در سن او.

My دیگر سلاح مخفی بود که الهام بخش او را با قصه های همکار اسکی septuagenarians وجود دارد و بیشتر در اطراف از این آمار به نظر می رسد نشان می دهد.

جان لوئیس و همسرش سوزان در حال 80 و 75 به ترتيب و با هدف حفظ اسکی برای تا زمانی که ممکن است. وقتی که من آنها را ملاقات در تعطیلات در Val d’isère در پایان زمستان سال گذشته جان گفت: “چه می تواند بهتر برای سالمندان نسبت به صرف بخش زیادی از روز را نشسته بر روی یک تلهسییژ بودن پیچید تا تپه در حالی که توصیف مناظر دوست داشتنی و سپس با استفاده از گرانش به اسلاید به پایین ؟ طبیعت اسکی یعنی من توانایی انجام آن کاهش یافته است و بسیار کمتر از توانایی من در تنیس بیش از 10 سال گذشته است.”

Andrea تاد یک دوست از بچه یاد به اسکی در 34 و پس از درگذشت شوهرش در سال 1997 زمانی که او در 50s رفت و به کورچول و مشغول به کار در یک فصل اسکی به عنوان یک کلبه ییلاقی میزبان. او به من گفت که او ساخته شده است یک تاریخ به بازگشت در دو سال پس او می تواند ادعای خود را رایگان آسانسور تصویب در 75.

دانیل متخصص ارائه می دهد نکاتی برای افزایش اعتماد به نفس

“اسکی بازی است همه چیز در مورد اعتماد به نفس,” او می گوید. “این 60 درصد شجاعت 40 درصد سبک و من همیشه با هدف جلوگیری از آخرین اجرا در روز به خصوص اگر نور شروع به رفتن.”

یکll خوب تشویق, اما نبرد برای متقاعد کردن مادر نبود ، دور دو رفت به زمانی که ما به سمت دامنه های فوق سانتا کریستینا در روز دوم ما. در زمان ما رسیده قابل اجرا بودند در خورشید بیش از حد طولانی; آنها slushy پر از دست انداز و پر مشغله. مادر نمی از آن لذت ببرید و با آندریا کلمات مورد اعتماد به نفس زنگ در گوش من من احساس فشار بودن راهنمای تور و پریمیر.

“همین دلیل است که من می خواهم آشنایی” مادر گفت:. “این خیلی خوب است برای بازگشت به همان رفت و آمد مکرر از آنجا که شما می دانید دقیقا همان جایی که همه چیز است و وجود دارد نه چیزی ترسناک گرد گوشه بعدی.”

در حالی که او ممکن است یک نقطه تعطیلات ما در Champagny را شامل نمی شود آدلر. بنابراین ما قطع ما ضرر و زیان به بازگشت به هتل برای صرف قهوه و کیک و پس از خیس خوردن در هوای آزاد, وان داغ, تماشای دولومیت نوبه خود به رنگ صورتی به عنوان مجموعه آفتاب. با شکوه ما موافقت کرد.

Oتو روز آخر بود و باعث شکستن و یا برای اسکی. ساخت یک امتیاز به مادر به جای اولیه ما برنامه ریزی برای مقابله با Sella Ronda, یک روز کامل در مدار اطراف Sella توده بازگشت ما به Alpe di Siusi, دامنه های.

با دانیال اسکی راهنمایی هنوز هم تازه در Mum ذهن ما ساخته شده بسیاری از خالی دامنه و اعتماد به نفس-ساختمان زمین. ما حتی پاره خودمان را به دور از فوق العاده قرمز اجرا در زیر مونته Piz-Icaro آسانسور با rollercoaster نرخهای ایده آل برای گرفتن یک بیت از سرعت به کشف pistes ما تا به حال نشده است با دانیل.

We هر دو در عنصر ما و هیچ سوال Mum از آن لذت می برد – ما حدود هفت ساعت در دامنه های اخیر رکورد برای او.

بنابراین ما به پایان رسید و ما جشن سفر در بالا و کار من کامل بود که مادر قول داد برای بازگشت به دولومیت در فصل آینده با پدر است. به نظر می رسد مانند من می خواهم بهترین شروع به برنامه ریزی یک سفر به جشن مادر 80.

نیاز به دانستن

هفت شب نیمی از هیئت مدیره در آدلر هتل در Ortesei شروع می شود در €1,175/£1,003 هر فرد بر اساس دو و هتل ارائه می دهد 50 درصد کاهش در آسانسور عبور قیمت. برای کسب اطلاعات بیشتر در Val Gardena و فعال آن برنامه بازدید valgardena.آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im