خبر از قریب الوقوع ورشکستگی در پیشاهنگی پسر از امریکا مواجه شد با واکنش مبهم از این سراغ جامعه سهشنبه به عنوان بسیاری گفت که این سازمان عملیات در حال انتظار به استقامت.

“من امیدوارم که آن را فقط وسیله ای برای حفظ منابع” یکی از والدین که قبلا فعال عقاب دیده بانی در فلوریدا گفت: عصر ایران.

Marcie Adkins از شهرستان Brevard, Florida بیشتر ابراز اعتقاد به این که پس از سازماندهی یک مدل برنامه در سال های اخیر برای حفاظت از جوانان پیشاهنگی پسر از امریکا به درستی با استفاده از ورشکستگی محافظت سازمان دارایی و اطمینان مداوم آن زنده ماندن.

پیشاهنگی پسر از امریکا واصل فصل 11 حفاظت بامداد سهشنبه به منظور تسریع در قطعنامه های متعدد سوء استفاده جنسی دعاوی سازمان با آن مواجه است. صدها اگر نه هزاران نفر از شاکیان در سراسر این کشور گفته اند در سال های اخیر وجود دارد سوء استفاده جنسی در نیروهای نظامی سطح و تلاش برای سرپوش گذاشتن بر برخی از جدی ترین جرائم آنها ادعا می کنند رخ داده است.

سازمان ملی قبلا عذرخواهی به کسانی که آن اذعان صدمه شدند و بر اجرای آن از یک “حفاظت از جوانان” پروتکل که به عنوان یک مدل برای شناسایی و پاسخ به اتهامات سوء استفاده.

پیشاهنگی پسر هستند “مسئولیت برای آنچه که در گذشته اتفاق افتاده است و انجام همه آن را می توانید برای محافظت از جوانان ما سراغ برنامه های” یک سازمان وابسته, انتشار, سراغ , مجله گفت: روز سه شنبه در یک پست وبلاگ.

شوراهای محلی—که کار سراغ برنامه های و قانونی نهاد مجزا از سازمان ملی—اخراج این تصور که ورشکستگی را به خطر اندازد خود را در حال انجام فعالیت است.

تئودور روزولت شورای آن گنجانیده شده بود بیش از 100 سال پیش در Nassau County, New York, در بیانیه ای گفت که آن را “عملیات خود ادامه خواهد داد به کار [مانند] کسب و کار به عنوان معمول است.”

“ما با اعتماد به نفس است که برنامه های ما ادامه خواهد داد به نفع افراد جوان و افزایش جوامع ما در اینجا در ناسائو شهرستان برای سال های بسیاری آمده است” این گروه گفت.

سازمان ملی تکرار این ایده ها تاکید کرد و گفت “سراغ برنامه های خود ادامه خواهد داد و در طول این روند برای سالهای زیادی را به آمده است.”

دیگر افراد با روابط به سراغ جامعه بودند به همین ترتیب امیدوار.

اد هندرسون که قبلا خدمت در دو شوراها و داوطلب scoutmaster گفت نیوزویک که اکثر نیروهای نظامی رهبران ببینید حقوقی و مالی پیشرفت “را به عنوان چیزی دور و جدا شدن از آنها.”

هندرسون می گویند که وجود دارد این است که یک “حس شوک” در میان رتبه و فایل که Philmont مزرعه پیشآهنگی سازمان گوهر تاج ملک در نیومکزیکو شد مرتهن برای کمک به کنار آمدن با بار مالی از صدها نفر از سوء استفاده جنسی دعاوی است.

نیروهای نظامی رهبران گفت نیوزویک که آنها انتظار نداشتند این خبر به هر گونه تاثیر اساسی در امور مالی خود را و یا توانایی خود را برای جذب و حفظ پرسنل. و نه آنها نشان می دهد که وجود دارد بسیاری از سردرگمی در میان اعضای چگونه ورشکستگی خواهد تحت تاثیر فعالیت های در حال انجام.

وکلا به نمایندگی از افرادی که می گویند آنها مورد آزار قرار گرفته توسط پیشاهنگان اما ابراز رزرو در مورد ورشکستگی مانور به خصوص آن را به عنوان نگرانی های مشتریان خود را تلاش برای تحقق بخشیدن به برخی از اندازه گیری از بسته شدن.

“متاسفانه با تشکیل پرونده برای ورشکستگی مشتریان من دوباره بودن را تکذیب کرد, خود را در دادگاه” پل Mones لس آنجلس وکیل به نمایندگی از صدها نفر از مقتولین گفت: عصر ایران. “این تلاش برای اینکه این یک عمل انجام شده اما آن است که قطعا به دور از آن است. اگر ما هر چیزی در مورد آن می گویند این را نمی خواهد طرح نهایی برای پیشاهنگی پسر از امریکا است.”

استوارت آیزنبرگ یک فیلادلفیا وکیل است که با تشکیل یک انجمن به نمایندگی از پیشاهنگان پسر شاکیان در دادگاه گفت که او امیدوار است این توسعه اجازه می دهد تا به قربانیان برای رسیدن به عدالت است.

اگر چه ورشکستگی “نمی خواهد به طور کامل” را در مورد نتیجه مورد نظر از پرونده های حقوقی آن است که “بهترین است که می تواند ارائه شده به بسیاری از قربانیان در حال حاضر,” او گفت:.

Boy Scouts
یک پسر در یک اردوگاه در خارج از پیزان یوتا در ماه جولای 2015.
جورج فری/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im