چه coronavirus زنده در سطوح?

شما می توانید قرارداد این ویروس را از پست تحویل و یا مواد غذایی? چگونه به احتمال زیاد شما به طور کامل از دست زدن به چیزی ؟ و آنچه تمیز کردن محصولات شما باید با استفاده از ؟

ما نگاهی به در چگونه به نگه داشتن خانه خود را تمیز و علم پشت این ویروس باقی مانده در برخی از سطوح به گفته کارشناسان.

چه coronavirus زنده بر روی انواع مختلف سطوح?

یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد پلاستیکی است که روی سطح ویروس باقی می ماند مناسب برای طولانی ترین – تا 72 ساعت است. در فولاد ضد ویروس تشخیص داده شد تا 48 ساعت پس از درخواست. برای مقوا آن را 24 ساعت و برای مس فقط چهار ساعت.

اما Dr بهارات Pankhania بالینی مدرس در دانشگاه اکستر می گوید که به جای سعی کنید به نگه داشتن یک لیست در حال اجرا از نحوه ویروس عمل در سطوح مختلف و زمانی که شما آخرین تمیز آنها را در سر خود را “طرز فکر شما نیاز به این باشد که همه چیز, همه, همه جا آلوده شده است. و هر آنچه که شما مسئولیت رسیدگی به یک خطر بالقوه.”

اما این بدان معنا نیست که شما نیاز به ترس از همه چیز شما را لمس آن را فقط بدان معناست که شما نیاز به نگه دارید تا با شستن دست های خود را. “آیا آن را با دقت هر دو ساعت آگاهانه” دکتر Pankhania می گوید که راه حل است.”

می توانید این ویروس زندگی می کنند بر روی لباس ؟

وجود دارد در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که coronavirus را می توان منتقل شده از پارچه است. که گفت: کارشناسان توصیه می کنند این امر می تواند یک ایده خوب برای شستن لباس های خود را اگر کسی سرفه در آنها, و یا اگر آنها را خار در برابر کسی خارج از خانواده با آنها شما در حال منزوی.

Dr Pankhania توصیه به نگه داشتن یک جعبه برای لباس با ورود به خانه خود را. “شما را به کفش خود را خاموش کیف دستی, تلفن همراه, کت, قرار دادن آن همه را به یک جعبه و سپس به سینک, شستن دست های خود را دوباره از نزول و در آن برخی از جعبه دستمال مرطوب. در این جعبه شما پاک کردن هر, هوای آزاد, چیزهای که شما می خواهید را به داخل مانند تلفن همراه خود را. ترک بقیه وجود دارد.”

که تمیز کردن محصولات باید استفاده کنم ؟

برخی از مشاوره نقاط با استفاده از سفید کننده برای ضد عفونی کردن “بالا لمس نقاط” – که معمولا به کار گرفته اشیاء از قبیل دستگیره درب نرده و نور جابجا می شود. اکثر مواد ضد عفونی کننده دستمال و اسپری ها فکر می کردم تنها به طور موثر اگر سطح سمت چپ است به ماندن برای چند دقیقه. اما Dr Pankhania تنش وجود دارد بدون نیاز به بیش از پیچیده خود را تمیز کردن: “مایع صابون و پاک کردن به پایین هستند به خوبی به عنوان هر گونه اقلام گران قیمت.”

می توانم گرفتن Covid-19 از پست من?

با توجه به سازمان بهداشت جهانی احتمال یک فرد آلوده آلوده تجاری کالا کم است “و خطر ابتلا به این ویروس است که باعث Covid-19 از یک بسته است که منتقل شده است و سفر شده و در معرض شرایط مختلف و متوسط نیز پایین است.”

آیا من نیاز به شستن مواد غذایی?

بیمه خدمات درمانی می گوید: “این بسیار بعید است [coronavirus] را می توان از طریق چیزهایی مانند بسته و یا مواد غذایی است.” آنچه شما باید انجام دهند این است که به دور از هر گونه بسته بندی و دستهای خود را به طور کامل پس از دست زدن به مواد غذایی خود را.

شما همچنین باید مقدار را کاهش می دهد در شخص تماس گرفتن و تحویل به جای رفتن به سوپر مارکت و سفارش خود را خارج از سمت چپ.

می تواند من سگ یا گربه انتقال ویروس بر روی پوست خود را?

در حالی که شما و خانواده تان می توانید تمرین های اجتماعی فاصله صاحبان سگ می دانم آن را سخت تر برای متوقف کردن یک سگ از ساخت یک beeline برای پتانسیل چهار پا بگیرید و یاد دهید زمانی که در یک پیاده روی. بنابراین می توانید سگ خود را گرفتن ویروس از مالش در برابر شخص دیگری پت و سپس تصویب آن را به شما ؟

Accordoing به سازمان جهانی بهداشت, “هیچ مدرکی وجود دارد که همراه حیوانات/حیوانات خانگی مانند سگ یا گربه می تواند با آلوده جدید کروناویروس”.

می توانم گرفتن ویروس از غذای آماده مواد غذایی ؟

غذای آماده و رسانه ها در کسب و کار باقی می ماند – اما چگونه می تواند شما را به شما تضمین نمی گرفتن ویروس از جعبه خود را از پد تایلندی ؟

وقتی که می آید به مواد غذایی خود استاد لایحه Keevil استاد بهداشت محيط در دانشگاه ساوتهمپتون می گوید: “این بسیار کم خطر” و اضافه کرد “اگر غذای گرم و پخته شده وجود دارد مطلقا هیچ خطر در همه”. در همین حال آژانس استانداردهای غذایی وب سایت در حال حاضر می گوید که “این بسیار بعید است که شما می توانید گرفتن coronavirus از مواد غذایی”.

وقتی که می آید به بسته بندی “اگر کسانی که در آماده سازی مواد غذایی خود را در حال زیر همه راهنمایی های خوب, بهداشت مواد غذایی است که باید به اندازه کافی می گوید:” پروفسور Keevil. اگر شما واقعا نگران ، Keevil توصیه این است که “به دور از بسته بندی با خیال راحت و آمد غیر ضروری در تماس با آن و به شستن دست های خود را بلافاصله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de