چه مدت تا زمانی که تنیس, مسابقات بازی دوباره و چه مستند به چه معنی برای رتبه بندی?

تلگراف | No comments

که می تواند تنیس روی سر ؟

در سطح اجتماعى تنیس در حال حاضر و در حال اجرا در بسیاری از کشورهای اروپایی از سر گرفته خواهد شد و در فرانسه در روز دوشنبه. حرفه ای با چشم انداز فوق العاده تلخ است. کریگ Tiley مرد در اتهام از سال آینده استرالیا در حال حاضر صحبت کردن در مورد یک سناریو است که در آن این مسابقات – که به طور معمول افزایش درآمد بیشتر از هر رویداد ورزشی دیگر در ماه ژانویه از جمله Superbowl – اتفاق نمی افتد.

چه اصلی سکندری بلوک ؟

به عنوان یک تفریح و سرگرمی, تنیس باید تا حد زیادی سیستم ایمنی بدن به یک عفونی ویروس با توجه به این که بازیکنان بیشتر باقی می ماند حداقل 60ft دور از یکدیگر. اما به عنوان یک ورزش جهانی است و فاجعه آسیب پذیر است. این بیماری دارای ظالمانه تبدیل تنیس بزرگترین قدرت خود را در سراسر جهان رسیدن به یک ضعف است. برای تور به کار وجود دارد نیاز به برابری دسترسی داشته باشید. در عین حال رایگان مسافرت های بین المللی است که مطمئن شوید که به آخرین چیزی که برای از سرگیری. و تا زمانی که این اتفاق می افتد ما باید برای بازسازی موضعی در اطراف نمایشگاه وقایع است.

چگونه خواهد تنیس بود اقتباس شده که این رزومه ؟

ما در حال حاضر شاهد فردی رویدادهای محلی شروع کردن از جمله تنیس روی نقطه نمایشگاه سری در نزدیکی کوچک, آلمانی, شهر Hohr-گرنزهاوزن. این تنها شامل بازیکنان محلی هر یک از آنها خود را 3m کابین و می پوشد facemask در حالی که نه رقابت. وجود دارد هیچ ballkids و نه خط قضات به غیر از یک صندلی داوری. طرفداران دعوت نشده است.

چقدر این فصل هنوز هم می تواند برگزار شود و در آن مسابقات نیز در معرض خطر ؟

در تئوری تور است که هنوز هم در انتظار به سر پس از ژوئیه 13. در عمل هر کس می داند که غیر عملی است. انجمن تنیس ایالات متحده می گوید که آن را “به شدت wargaming” سناریو برای ما باز است که قرار است برای شروع در 24 آگوست. باز فرانسوی که در حال حاضر شده است به تعویق افتاد تا سپتامبر 20, در حال حاضر صعود را یک هفته دیگر. اما بسیاری از بازیکنان حرفه ای در حال گرد آمدن به ایده کامل از بین رفتن این فصل است. به عنوان رافائل نادال گفت: El Pais این هفته “من فکر می کنم سال 2020 عملا از دست داد.”

را طرفداران قادر به حضور در?

بسیار بعید است محرومیت برخی از دستیابی به موفقیت های پزشکی. بهترین سناریو را ببینید برخی از طرفداران محلی بستری شده در ژانویه به استرالیا باز می شود. در یک ایمیل به تلگراف در ماه گذشته Tiley گفت: “ما در حال بررسی گزینه ها برای موقعیت طرفداران, نحوه فعال کردن خانواده ها به نشستن با هم اما در یک فاصله امن به دیگران و حتی تماشای تنیس عملا اما در نزدیکی این عمل است.”

چه شده است پیامدهای مالی مستند در تنیس است ؟

این واقعیت است که همه انگلستان باشگاه گرفته بود از همه گیر بیمه برای ویمبلدون بود get-out-of-زندان کارت انگلیسی بازی. اما اگر ما باز نمی شود, برگزار, انجمن تنیس ایالات متحده خواهد شد در صورت شدید پیامدهای از دست دادن برخی از $400 متر در, درآمد, احتمالا از جمله تخمگذار کردن بیش از نیمی از کارکنان خود را. به طور مشابه, مالی, مدیر, فرانسوی, باز گفت €260m از درآمد از دست رفته خواهد بود و بدون این مسابقات را پاک کردن حداقل €100m از بودجه سالانه برای فرانسه تفریحی بازی.

در سراسر جهان کوچکتر مسابقات روبرو هستند مشابه بحران در حالی که بودجه امداد راه اندازی شده اند برای کمک به بازیکنان که دیگر قادر به کسب درآمد. در انگلستان تنیس روی چمن انجمن £20m صندوق است که عمدتا با هدف رو بیش از امکانات محلی با £5,000 وام اگر چه فرد پرداخت £1,140 نیز فرستاده شده است به برخی از بازیکنان و ثبت نام مربیان است. در سه شنبه شب یک $6m بازیکن امداد برنامه اعلام شد چهار گراند اسلم و حرفه ای سه تور در نظر گرفته شده که به پوشش 800 hard-تا بازیکنان. اگر به طور مساوی توزیع شده است که کار کردن در 7500 دلار در هر سر.

چگونه می تواند این تاثیر تنیس را کثیف حکومت ،

تنیس اغلب دچار آن atomised ساختار حکومت که شامل سه حرفه ای تور بدن – ATP به WTA و ITF – و همچنین به عنوان چهار گراند اسلم. هر یک از این هفت ذینفعان به طور سنتی مشغول به کار در منافع خود است. اما شده است وجود دارد قیام در همکاری از مارس 17 روز هنگامی که فرانسه در فدراسیون تنیس خشم بقیه بازی توسط یک جانبه اعلام به تعویق افتادن باز فرانسوی.

سپس یک دو هفته پیش راجر فدرر موجب بحث های زیادی با یک صدای جیر جیر نشان می دهد که مردان و زنان تورهای باید زیر یک سقف. این ایده حمایت می شد در روز دوشنبه توسط WTA اجرایی استیو سیمون در حالی که جدید ATP رئیس Andrea Gaudenzi نیز با بیان شور و شوق برای ادغام است. اصلی سد به احتمال زیاد ارائه شده توسط میانه رتبه نر بازیکنان که کسب حداقل یک سوم تا آنجا دوباره به عنوان زن خود را معادل و ترس توزیع مجدد ثروت است.

“من تا به حال مکالمات در گذشته که در آن شده است وجود دارد prizemoney را افزایش می دهد گفت:” اندی موری در مصاحبه با سی ان ان در هفته گذشته “و اجازه دهید می گویند در دور اول بازنده’ چک از مردان رفته از $8000 $10,000 و رفت از $6 ، 000 به $10,000.

“من صحبت کرد و به برخی از نر بازیکنان که ناراضی بودند چرا که prizemoney برابر بود. من گفتم: “آیا شما و نه هیچ افزایش در همه ؟” و به آنها گفت: “آره در واقع’. و گفتم که برخی از این ذهنیت است که شما در حال کار در این بحث.'”

می تواند وجود داشته باشد یک خرید ؟

یک سناریو روز قیامت شامل طولانی تعلیق تور اتفاقاتی که گسترش به خوبی به 2021. هر دو ATP و WTA را در پیدا کردن خزانه خود را تخلیه به سرعت به خصوص بدون فینال حوادث در پایان سال که عرضه مقدار از درآمد خود را. در این وضعیت یک نفر می تواند تصور کنید که یک میلیاردر مترادف ظاهر با یک طرح جایگزین و به طور بالقوه وحدت بخش ورزش (گراند اسلم شامل نمی شود به عنوان آنها مالی عظیم) در همان شیوه ای است که برنی اکلستون یک بار با فرمول یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>