چگونه بسیاری از coronavirus موارد در منطقه شما ؟ استفاده از ابزار ما برای پیدا کردن

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر رسیده ترین گوشه و کنار این کشور با ده ها تن از مقامات محلی گزارش افزایش موارد است.

تا کنون نیوهمشایر و مرکزی لندن – از جمله وست و کنزینگتون و چلسی – دیده می شود در اکثر موارد ثبت شده به عنوان تعدادی از موارد در انگلستان وارد هزار نفر است.

از یکشنبه 15 مارس برخی از مقامات محلی باید ثبت بیش از 50 مورد شناخته شده.

دهها هزار نفر از مردم در سراسر انگلستان آزمایش شده است برای Covid-19 با دولت آزاد یک اقدام اضطراری در برنامه ریزی برای مقابله با این بیماری همه گیر. آن هشدار داد تا به یک پنجم کارگران در انگلستان می تواند بیمار در طول یک coronavirus اوج.

جستجو برای منطقه شما

بهداشت عمومی انگلستان در حال حاضر با انتشار یک به روز رسانی روزانه چگونه بسیاری از موارد تایید شده از coronavirus وجود دارد در هر یک از زبان های محلی قدرت.

نوع در کد پستی خود را در ابزار زیر برای پیدا کردن چگونه بسیاری از موارد وجود داشته است در منطقه محلی خود و چه میزان به ازای هر میلیون نفر می ایستد.

این منطقه در سخت ترین ضربه coronavirus تا کنون هم از نظر تعداد مطلق و سرانه نرخ لندن است. نخست وزیر بوریس جانسون گفت که پایتخت بود “چند هفته آینده” در عفونت را گسترش که بقیه کشور است.

در حالی که آنها باید پایین تر تعداد کل ولز و اسکاتلند نیز به طور مشابه نرخ بالا در هر میلیون نفر است.

چگونه coronavirus گسترش یابد ؟

در پایان ماه دسامبر مقامات چینی ارسال عمومی هشدار هشدار که “ذات الریه علت ناشناخته” تا به حال شناسایی شده در ووهان چین مرکزی.

برخی از 10 روز بعد در ژانویه 7, دانشمندان اعلام کرد که جدید کروناویروس که منبع شیوع – به سرعت با اضافه کردن آن به نظر نمی رسد به گسترش بین انسان ها است.

که در آن نقطه کمتر از 60 نفر شده بود در بر داشت. اما در حال حاضر این ویروس است به نام Covid-19 تا گسترش به بیش از 100 کشور آلوده کردن بیش از 169 ٬ 000 دوبلکس مردم و کشتار بيش از 6500. دانشمندان بر این باورند که این ویروس جهش یافته است به دو گونه: مسن ‘S-type’ به نظر می رسد خفیف تر و کمتر عفونی در حالی که ‘نوع L’ که ظهور بعد به سرعت گسترش می یابد و در حال حاضر حدود 70 درصد از موارد است.

این نقشه که به روز رسانی به طور خودکار نشان می دهد که این بیماری در حال حاضر چگونه بسیاری از موارد وجود داشته است و چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر