چگونه بسیاری از حملات کوسه وجود داشته است در سال 2020، پس از استرالیا Surfer کشته شده است؟

مردی در استراليا پس از آن که روز سه شنبه مورد حمله کوسه ای قرار گرفت، جان خود را از دست داد.

مقامات به خبرنگاران محلی گفتند يک موج سوار ۴۶ ساله که نامش فاش نشده بود، در حالی که در آب های ساحل گرين مونت در کولانگاتا بود، توسط يک کوسه ماول شده است. به گفته شاهد جید پارکر که جسد قربانی را در آب شناور دیده بود، زخم این مرد از کشاله ران ش به پایین زانوی خود گسترش یافته است.

پارکر به ۷ نیوز استرالیا گفت: «من یک هیئت مدیره شناور در خط [گشت و گذار] را مشاهده کردم و جسدی در کنار آن بود.» “من فقط فرض کردم که او ممکن است حذف شده است، چرا که او در آب حرکت نمی کند. من به ساحل دویدم، تخته ام را انداختم و به نوعی از خط رد شدم تا به او بروم. احتمالاً حدود سه نفر دیگر در آب بودند که سعی می کردند او را تا آن زمان در آب عمیق کمر به آنجا بکشند.»

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

امدادگران در تلاش برای نجات جان او با عجله این مرد را به بیمارستان بردند اما او اندکی پس از آن درگذشت. پارکر در مورد وضعیت این مرد هنگامی که به ساحل کشیده شد، گفت: «او تقریباً از قبل رفته بود.

مرگ این مرد اولین حمله کوسه در گرین مونت بیچ است که از سال ۲۰۱۲ توسط تورهای کنترل کوسه محافظت می شود. سپس یک موج سوار ۲۰ ساله بر اثر حمله ای در ساحل نوبیز در نزدیکی آن دچار جراحات غیر مرگباری شد.

با این حال، این رویداد غم انگیز تنها آخرین در رشته ای از مرگ و میر مربوط به کوسه است که در آب های ساحل طلا در سال جاری رخ داده است.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

در ماه ژوئن یک مرد ۶۰ ساله پس از برخورد با یک کوسه بزرگ سفید ۹ فوتی در شمال نیو ساوت ولز استرالیا کشته شد. به گزارش وب سایت جهانی ردیابی کوسه ها، ردیابی شارک ها، چهار نفر دیگر در این کشور نیز در سال ۲۰۲۰ تا کنون، پس از دریافت نیش کوسه در حین شنا و گشت و گذار جان خود را از دست داده اند.

How Many Shark Attacks in 2020 Great White Sharks seasonally gather off the coast of Guadalupe Island; divers dive inside cages off the boat Nautilus Explorer in order to safely swim with the sharks on September 15, 2016, 150 miles off the coast of Mexico. یک موج سوار استرالیایی پس از حمله یک کوسه در استرالیا در ۸ سپتامبر ۲۰۲۰ درگذشت. دیو جی هوگان / دیو جی هوگان / گتی تصاویر

اگرچه استرالیا بیشترین مرگ و میر را بر اثر نیش کوسه ها دیده است، اما بیشترین حملات کوسه را به طور کلی داشته است.

در مجموع ۵۱ حمله کوسه تا کنون در سال جاری مستند شده است که هشت مورد از آن ها منجر به مرگ شده است. هفده رویداد در آب های استرالیا رخ داد، در حالی که در سال ۲۰۲۰ ۲۳ رویداد در آمریکا گزارش شده است. اکثریت حملات مستقر در آمریکا—۱۲—در فلوریدا رخ داده است و به دنبال آن چهار حمله جداگانه در مین و دو حمله جداگانه به ترتیب در کالیفرنیا، هاوایی و کارولینای شمالی صورت گرفته است.

در سال جاری بر اثر حوادثی در کاليفرنيا و مين در اوائل تابستان، تنها دو نفر بر اثر حملات کوسه ها در آمريکا جان خود را از دست داده اند.

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام }

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر