این 70 سال پس از قرمز کانال های منتشر شده در ایالات متحده آمریکا – یک دایرکتوری از نویسندگان و بازیگران و تهیه کنندگان متهم به کمونیست ها و یا کمونیست گذراند. این وحشت از سرخ ها به پایان رسید و بسیاری از مشاغل است. در حال حاضر 102 بازیگر Marsha Hunt است که تقریبا آخرین فرد هنوز زنده نام در این کتاب است.

Marsha Hunt می خواستم هرگز به چیزی جز عمل می کنند. متولد در سال 1917 او در شهر نیویورک و به خاطر رفتن به تئاتر با پدرش هنگامی که او پنج ساله بود.

“این یک گیلبرت و سالیوان اپرای کوچک – احتمالا HMS پیش بند. من به پدر من و من گفت: من قصد دارم به انجام این کار است. پس از آن اگر وجود دارد یک بازی من بود که همیشه در آن,” او می گوید.

شکار شد در اواخر نوجوانی هنگامی که او به هالیوود رفت و به دنبال یک حرفه ای فیلم. او با موفقیت به سرعت: او اولین فیلم بود ویرجینیا قاضی در سال 1935.

او به طور مداوم در محل کار و به نظر می رسید به یک زندگی حرفه ای طولانی پیش از او – اگر چه چند از اوایل فیلم آشنا هستند امروز. یک استثنا است و در سال 1940 نسخه از غرور و تعصب با Laurence Olivier.

او هنوز هم حسرت یک خانم نزدیک با کلاسیک بر باد رفته. “برای حدود یک آخر هفته آن را به نظر می رسد من به عنوان بازیگر ملانی که اسکارلت اوهارا, پسر عموی. سپس اجرایی تغییر ذهن خود را و من را از دست داده ، وقتی که من رفتم به هالیوود من می خواهم هشدار داده شده است من می خواهم که قلب من شکسته و از دست دادن ملانی بود آن لحظه.”

اما قبل از او بود 30 Marsha Hunt تا به حال ساخته شده است بیش از 40 فیلم. تولید خود را به ارزش های جذاب و هوشمند صفحه نمایش با حضور.

در سال 1945 او خواسته شده بود که برای عضویت در هیئت مدیره انجمن بازیگران از صفحه و برای اولین بار او سیاست آمد تحت بررسی.

“من افتخار می کنم به خواسته می شود. به صدا در آنچه خواهد بر تمام بازیگران از صفحه خیره کننده ای بود برای من مهم است,” او می گوید. اما جنگ سرد تنش بود ساختمان با اتحاد جماهیر شوروی و هر کسی که مظنون به جناح چپ همدردی باز بود برای حمله به.

هالیوود, رادیو و تلویزیون تحت سوء ظن است. فشار سیاسی آمد از HUAC – مجلس نمایندگان کمیته سازمان ملل متحد-آمریکا فعالیت است.

در سال 1947 HUAC احضار 10 نویسندگان به واشنگتن به شهادت. هر خواسته شده بود اگر او یک کمونیست بود و همه در نهایت به زندان رفت برای امتناع از پاسخ و یا به نام دیگر کمونیست ها.

مارشا مشکلات با مقامات مارس آغاز کرده اند که او به عضویت کمیته متمم اول قانون اساسی – یک گروه لیبرال بازیگرانی که پشتیبانی هالیوود ده. در میان کسانی که پرواز به واشنگتن شد Danny Kaye, ژن کلی و جان هیوستن. نیز وجود دارد لورن باکال و همفری بوگارت ازدواج و بزرگترین ستاره برادران وارنر بود.

“ما یک تیپ برای دفاع از کسانی که می خواهم در لیست سیاه قرار گرفته است و یا تحت سوء ظن” شکار یاد می آورد. “ما جدی شهروندان در تلاش برای تنظیم واشنگتن مستقیم: ما یک دسته از قرمز. ما به رهبری Bogarts بنابراین ما بسیار با هوش تیم.

  • گوش دادن به گواه تاریخ مصاحبه با Marsha Hunt.

“ما ساخته شده و ما در سخنرانی ها و برنامه های رادیو به نام هالیوود مبارزه می کند و به خانه آمد فکر ما شده است می خواهم پرستان بود و دفاع ما حرفه ای است. اگر وجود دارد برخی از کمونیست ها در میان ما بود که کسب و کار خود و مال ما نیست.

“من می دانستم که هیچ چیزی در مورد کمونیسم اما من فقط فکر می کردم که آن را به عنوان یک حزب قانونی افراد دیگر که در تاریخ چیزی سر در گم اگر آنها می خواستند. اما آن زمان از هیستری و همه ما که صحبت کردن در برابر blacklists شد در برخی از راه و یا دیگر. وجود دارد بسیار قوی جناح راست در این فیلم کسب و کار.”

ستاره که می خواهم حمایت این کمیته به سرعت آمد و تحت فشار از استودیو کارفرمایان به تبری جویند و همفری بوگارت اعلام کرد که حمایت خود را یک اشتباه بوده است.

شکار به یاد می آورد که turnabout با غم و اندوه است. “من متاسفم که می گویند اما آن را تنها می تواند نامردی. که وحشتناک یک کلمه برای استفاده در مورد Bogarts اما چرا دیگری را انجام می دهند ؟ همه ما به واشنگتن رفت و به دفاع از سایر حقوق مردم. آن زمان مردم واقعا عطف بسیار زشت است.”

او می گوید آن را سخت به قاضی تا چه حد حرفه ای خود را آسیب دیده بود در ابتدا. اما در سال 1950 او نام و 150 نفر دیگر به نظر می رسد در کانال یک کتاب 200 صفحه منتشر شده به عنوان یک مکمل به ضد حمله – خبرنامه از حقایق برای مبارزه با کمونیسم. کتاب فارسی: “در این گزارش از نفوذ کمونیست در رادیو و تلویزیون است.” گنجاندن بود به اندازه کافی برای آسیب و یا در برخی از موارد خاتمه یک حرفه ای است.

کسانی که نام شامل آهنگسازان Leonard Bernstein, آرون کوپلند و مارک Blitzstein بازیگران, Lee J Cobb و خوزه فرر و نویسندگان Dashiell Hammett و لیلیان هلمن. امروز تنها بازمانده جدا از شکار والتر برنشتاین که 100. (در سال 1976 والتر برنشتاین نوشت: این فیلم جلوی در مورد لیست سیاه دوران.)

شکار اصرار دارد که در سال 1950 او هرگز حتی دیدم قرمز کانال. “من حدس می زنم من یک ستاره است اما من هرگز sizzlingly داغ به عنوان یک هالیوود ملک برای استخدام. اما من قطعا از دست داده و بسیاری از مشاغل به عنوان بدحساب سخت تر.

“ما زندگی ما با افتخار اصرار دارند در یک کشور آزاد است. توسط که بود, من مطمئن هستم که شما به رایگان به نظرات و اقدامات اگر آنها نیست شکستن هر قانون. ضد قرمز شد مبارزه با آمریکایی ها آزادی. من نمی دانم اولین چیزی که در مورد کمونیسم – هرگز مطالعه آن هرگز در مورد آن آموخته. من باید شناخته شده چند کمونیست ها اما من اهمیتی نمی دهند – که کسب و کار خود بود و نه من.”

برای ادامه کار بر روی صفحه نمایش خود را عامل او را متقاعد به نوشتن بیانیه ای از باورهای خود. “این ضد کمونیست اعلام و گفت:” بدون آن من هرگز روشن به نام من. به تدریج آن را تغییر چیزهایی که برای من در هالیوود اما کار من و شهرت هرگز بازگشت به آنها چگونه بود.”

هانت می گوید: او هرگز در بالای هر لیست از مردم برای حمله به. “اما وجود دارد بازیگران با کار می کرد و دوست داشت که شد یا شده بود کمونیست ها. من می خواهم دیده شده در این شرکت از پس و است که به اندازه کافی بود.

“ناگهان به کثیف ترین کلمه در زبان آمریکایی – کمونیست – برگزار علیه من بود و خشم. و من تا به حال هیچ راهی برای پایان دادن به آن و یا مبارزه با عقب.”

پس از سال 1950 صفحه نمایش اعتبارات عمدتا محدود به تلویزیون اما او خوشحال به نظر می رسد جورج برنارد شاو بازی شیطان شاگرد در برادوی که در آن قدرت از لیست سیاه شد کمتر مطلق. مرحله دیگر کار به دنبال.

توسط ’60s او مشغول به کار بود در درجه اول به صورت خیریه و انسان دوستانه باعث می شود اگر چه گاه به گاه صفحه نمایش اعتبار ادامه داد. هر چند او تا حد زیادی از بین رفته از نمایش عمومی او خوشحال بود که مدیر راجر یادداشت ساخته شده است این مستند Marsha Hunt شیرین سختی است و معرفی او به نسل.

“بسیاری از افراد جوان می دانم کمی در مورد لیست سیاه هالیوود,” او می گوید. “گاهی اوقات من پرسید: اگر آن را همیشه می تواند دوباره اتفاق می افتد. من امیدوارم که آمریکا آموخته از آنچه اتفاق افتاده است همه کسانی که سال پیش. اما چگونه شما همیشه می توانید مطمئن شوید؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de