میلیون ها نفر از مردم در ایتالیا که قرار است تحت قرنطینه برای کنترل گسترش coronavirus. به عنوان وضعیت میان پلیس و معترضان در انگلیس هزاران نفر بیشتر متاثر شده اند.

صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرد یک قایق از اقدامات برای حفاظت از درآمد مردم داشتن به خود منزوی در بودجه خود را بیان. با این حال برخی از کارگران هنوز سقوط از طریق ترک ها و منتقدان گفت: این اقدامات نمی تواند به اندازه کافی دور.

شما هنوز هم پرداخت می شود و اگر چنین است ، در اینجا تلگراف پول به تشریح حقوق خود را.

من هنوز هم پرداخت می شود?

نخست وزیر بوریس جانسون گفته است که کارگران که خود جدا برای محافظت از دیگران از این ویروس نباید تنبیه کنید برای انجام کار درست.

او گفت که کسانی که خود جدا باید پرداخت بیمار از یک روز.

بلافاصله آنها را به عنوان £94.25 در هفته جاری نرخ قانونی بیمار پرداخت است که معمولا تنها پرداخت از چهارمین روز متوالی از بیماری است. با این حال این تنها اعمال می شود به کسانی که در حال حاضر واجد شرایط برای قانونی بیمار پرداخت.

برخی از کارفرمایان به کارگران پرداخت حقوق کامل خود را در طول دوره بیماری است.

که واجد شرایط قانونی بیمار پرداخت ؟

اگر شما در حال کار و کسب درآمد به طور متوسط حداقل £118 در هفته قبل از مالیات شما از نظر قانونی حق قانونی بیمار پرداخت.

این به این معنی است که این خود اشتغالی و کسانی که مشغول به کار در پایین پرداخت می شود صفر-ساعت قرارداد محروم هستند. کارگران کشاورزی, آن در نیروهای مسلح و زنانی که در حال حاضر دریافت زایمان پرداخت نیز واجد شرایط برای بیمار پرداخت.

معاملات اتحادیه کنگره (TUC) یک فدراسیون اتحادیه های کارگری هشدار داده است که کارگران در این نوع نقش ها ممکن است احساس کنند که هیچ چاره ای جز به کار حتی اگر آنها توصیه نمی شود. نزدیک به دو میلیون نفر از کارگران از جمله یک سوم صفر-ساعت قرارداد کارگران واجد شرایط نیست به صورت قانونی بیمار پرداخت. این همچنین شامل بیش از نیمی از کارگران با سن 65 سال و بیش از یک گروه است که شناسایی شده است توسط دولت به عنوان یکی از آسیب پذیرترین به کوروناویروس.

برای مقابله با این موضوع, آقای Sunak اعلام کرده است که دولت با استفاده از مزایای سیستم برای حمایت از کسانی که به عنوان بیمار پرداخت. آنها قادر خواهد بود به ادعای اشتغال و حمایت از کمک هزینه (ESA) که در دسترس است برای کسانی که با وضعیت سلامت آن تاثیر می گذارد توانایی خود را برای کار و اعتبار جهانی.

اما مبلغ پرداخت شده بسیار کمتر از میزان قانونی بیمار پرداخت: فقط £73.10 در هر هفته و یا £57.90 برای افراد کمتر از 25 سال سن. پرداخت به صورت جهانی اعتبار ساخته شده ماهانه بنابراین افرادی که به تازگی شروع به ادعا باید صبر کنید پنج هفته برای اولین بار خود را بسته پرداخت.

این مورد برای ESA و JSA اما به واجد شرایط برای این فرد را مجبور به پرداخت به اندازه کافی سهم بیمه ملی در گذشته دو تا سه سال است.

من یک دانش آموز هستم: من برای جبران زمان از دست رفته?

کریس Adrianus نیز تحت تاثیر قرار شده است. به عنوان یک 25 ساله و دانشجوی دکترا در کالج امپریال لندن او هنوز هم خود را دریافت کرد معمول دستمزد در طول 14 روز قرنطینه اما پس از آن او بوده و نیاز به اقامت در آزمایشگاه تا نیمه شب به زمان از دست رفته.

“من نیاز به فوق العاده کارآمد در مورد همه چیز,” او گفت:.

اما رید, قانون شرکت بنابر این قانون گفت که به عنوان دانشجویان دکترا هستند به طور کلی در نظر گرفته شده و کارکنان آنها معمولا سقوط خارج از محدوده حفاظت اشتغال ارائه شده توسط قانون است.

اگر فرزند من در مدرسه شده است ،

در زمان نوشتن این دولت هنوز تصمیم به بستن مدارس.

اما اگر آن را تغییر ذهن خود آقای Legge هشدار داد که پدر و مادر در نظر گرفتن زمان کار به دنبال پس از کودکان احتمالا مجبور به گرفتن مرخصی بدون حقوق. “این همه بستگی دارد چگونه سخاوتمندانه خود کارفرما است بنابراین آن است که همیشه ارزش خود را مورد با توجه به شرایط غیر معمول” او توضیح داد.

اگر شما هنوز هم مطمئن نیستید در مورد حقوق خود را از مشاوره و آشتی و داوری خدمات برخی از دستورالعمل های مفید برای هر دو کارکنان و کارفرمایان است.

آیا شما شده است گفت: برای ماندن در خانه از محل کار به دلیل coronavirus و یا یک کودک است که? ما می خواهم برای شنیدن از شما. ایمیل marianna.hunt@telegraph.co.uk

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im