چگونه هتل ها شهر نیویورک در حال انجام بخشی خود را در طول COVID-19 شیوع

شهر نیویورک است که در مورد به عنوان نزدیک به یک وقفه آن را به عنوان تا به حال بوده است. تصاویری از میدان تایمز تقریبا خالی رستوران ها بسته لوکس مغازه ها سوار کردن—شهر تقریبا نا آشنا. هر چند برای کسانی که در داخل و اطراف شهر نیویورک بیمارستان ها انجام داده اند چیزی جز رفتن از شهر نیویورک زده شد با این ویروس است و پس از تبدیل شدن به کانون COVID-19 در ایالات متحده با بیش از 76,000 موارد است.

در پی این هتل ها شهر نیویورک را آغاز کرده اند که باز کردن درهای خود را به مراقبت های بهداشتی حرفه ای برای برش ممکن است رفت و آمد بار به عنوان به خوبی به عنوان آنها ارائه یک محل برای اقامت جدا از خانواده خود را.

هتل چهار فصل نیویورک در 57 خیابان اولین هتل اعلام می شود به عنوان بخشی از تلاش برای خانه مراقبت های بهداشتی کارگران و اواخر هفته گذشته با استقبال گروه اول از ایالت نیویورک انجمن پرستاران. اتاق در حال پرداخت توسط صاحب هتل Ty Warner.

“هتل ساخته شده 225 اتاق های موجود هر کدام با هفت شب اقامت حداقل اجازه می دهد برای اجرای دستورالعمل پزشکی از کارشناسان و مقامات محلی مورد اجتماعی فاصله,” رودی Tauscher مدیر کل در هتل چهار فصل نیویورک گفت: صدای آمریکا. “هتل ادامه خواهد داد به مقیاس در تعداد در سفارش به کار با خیال راحت و به طور موثر به استقبال مهمانان کم کم 25 نفر در هر روز تا رسیدن به ظرفیت کامل تا پایان این هفته است.”

The Four Seasons on 57th Street
هتل چهار فصل در 57 خیابان اولین هتل برای باز کردن درب های خود را به مراقبت های بهداشتی کارگران در طول COVID-19 شیوع بیماری در شهر نیویورک است.
هتل چهار فصل نیویورک

Tauscher آورده رابرت Quigley معاون ارشد رئیس جمهور و منطقه ای, مدیر پزشکی به صورت بین المللی SOS کمک & MedAire (آمریکا) برای کمک به اطمینان از هتل مطیع CDC سیاست و مشاوره به شهری هتل بهره برداری است.

این اقدامات عبارتند از: اجتماعی فاصله آغاز می شود که قبل از هر کسی وارد هتل یک نقطه ورود به هتل که در آن هر دو هتل و کارکنان مراقبت های بهداشتی کارگران خواسته می شود یک سری از سوالات و درجه حرارت خود را چک و بسته بندی وعده های غذایی و نوشیدنی های ساخته شده در دسترس را به اتاق.

“در صورتی که کسی عبور نمی کند پروتکل غربالگری آنها با خیال راحت به همراهی تعیین شده “منطقه قرمز” منطقه راه اندازی به طور خاص برای راحتی خود را تا زمانی که آنها می تواند به درستی پس از نگاه و همراهی از این ساختمان به یک مرکز مراقبت از” Tauscher گفت.

بعد از هر اقامت اتاق باقی خواهد ماند خفته به مدت سه روز و سپس تمیز و ضد عفونی توسط یک شخص ثالث شرکت حرفه ای قبل از تمیز بودن توسط هتل کارکنان خانه داری دوباره.

پس از چهار فصل اعلام کرد تلاش های خود را در اواخر ماه مارس اتاق Mate فضل هتل و, Wythe هتل در بروکلین نیز رایگان ارائه مسکن برای کارکنان بهداشتی درمانی.

Elevator bank at Four Seasons Hotel
تنها یک مسافر مجاز است در هر آسانسور به عنوان بخشی از پروتکل های جدید در محل قرار داده در حالی که این هتل باز می شود 225 اتاق به کارکنان مراقبت های بهداشتی.
هتل چهار فصل نیویورک

رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت نیویورک بهداشت + بیمارستان Mitchell کاتز گفت: مارس 1 در یک کنفرانس مطبوعاتی با نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio که علاوه بر هتل ها که در حال حاضر افتتاح شد درهای خود را به مراقبت های بهداشتی کارگران بسیاری از هتل ها نیز تبدیل به بیمارستان.

سنت رجیس, هتل قصر, هتل و Yotel در حال حاضر شروع به ارائه فضای خود را به غیر بحرانی بیماران به اتاق را در بیمارستان.

“ما تا کنون باید امن 10,000 تخت و 20 هتل و اعتقاد ما بر این است که این ظرفیت وجود دارد” کاتز گفت: در هفته گذشته.

او گفت که در حالی که هتل ها می تواند به ارائه این نوع از مراقبت های ویژه برخی از بیماران همچنان باید—و می توان در ارائه متعارف بیمارستان—این هتل بیمارستان می تواند برای بیمارانی که هنوز هم نیاز به حمایت دارند اما نه در سطح ICU.

د Blasio می گوید که در حالی که این بحران به صنعت هتل, سخت, شهر شده است قادر به رفتن در داخل و اجاره در حال حاضر خالی هتل ها.

“به معنای واقعی کلمه ما می توانید بروید و اجاره کل ساختمان هتل ما می توانید انجام دهید که ده ها و ده ها و ده ها بار تا زمانی که ما رسیدن به نقطه ای که ما تمام تخت ما نیاز به او گفت:” از آوریل 1.

در آوریل 6, De Blasio گفت: وجود یک هتل است که در حال حاضر و در حال اجرا برای استفاده های پزشکی, در علاوه بر این به متعدد هتل ها استفاده می شود به خانه کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“ما باید بسیاری از هتل ها تا و در حال اجرا برای افرادی که نیاز به جداسازی. ما فقط در حال رفتن به نگه داشتن در حال رشد است. آن را برای رفتن به—هنگامی که همه گفته و انجام داده, من فکر می کنم ما در حال رفتن به در, شما می دانید, یک صد-plus هتل ها در اکثر موارد با در نظر گرفتن این هتل در اجاره نامه,” او گفت:. “اما به عنوان آنها شروع به تبدیل شدن به تجهیزات پزشکی, ما به شما به روز رسانی. آن را هنوز هم برای رفتن به چند روز قبل از شما آن را در یک مقیاس بزرگ در هتل های پزشکی استفاده کنید اما آن را در آینده بسیار زود است.”

مهمان نوازی برای امید ابتکار آغاز شده توسط آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط است و کار برای اتصال هتل خواص با سلامت جامعه که ممکن است تلاش برای پیدا کردن مسکن. آن را ایجاد یک پایگاه داده است که مقامات دولتی می توانید با استفاده از خواص جستجو بر اساس مکان جغرافیایی با توجه به وب سایت خود را.

علاوه بر خدمت به عنوان یک پناهگاه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و الحاقات از بیمارستان و برخی از هتل ها شهر نیویورک نیز استفاده می شود برای جدا کردن افراد بی خانمان که ممکن است زندگی در پناهگاه. هر چند مکان را نمی توان تایید کرد که شهر را اداره خدمات اجتماعی.

شهر نیویورک آغاز شده و با حدود 20,000 تخت بیمارستان گسترش در سراسر پنج بخش نیویورک. آن را پیش بینی کرد که شهر نیاز بیش از 100 ، 000 برای درمان تمام کسانی که آلوده می شود و در بیمارستان بستری با توجه به COVID-19. برای کمک به پر کردن آن گسترده شکاف اقدامات مختلف گرفته شده اند علاوه بر استفاده از هتل ها از جمله تبدیل Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون به اورژانس بیمارستان با 2500 تخت و USNS راحتی برگزار خواهد شد اضافی 1000 تخت. اندرو کومو فرماندار این هفته اعلام کرد که با وجود برنامه های قبلی به تنها درمان غیر COVID بیماران آسایش را شروع درمان کسانی که با این ویروس آلوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de