چگونه اوباما را تایید جو بایدن و هیلاری کلینتون مقایسه

رئیس جمهور سابق باراک اوباما رسما انداخت وزن خود را پشت presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن با تایید جمعه پایان دادن به سکوت طولانی از سابق فرمانده کل قوا در مورد 2020 انتخابات.

اوباما در حمایت از معاون سابق رییس جمهور و شبیه سازی یکی از او به وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در سال 2016 پیشنهاد برای کاخ سفید است.

اوباما تصویری سخنرانی در مورد بایدن تقریبا چهار بار در طول یک او برای کلینتون. هر دو پیام محور در هر نامزد دستاوردهای یک تماس برای وحدت و ستایش برای برنی ساندرز سناتور ورمونت که موفق به پرچ نامزدی در هر دو اولیه مسابقات.

اوباما را تایید می آید روز پس از ساندرز اعلام کرد حمایت خود را از بایدن. در سال 2016 اوباما, حمایت کلینتون آمد و در ژوئن دو روز پس از او به اندازه کافی امن نمایندگان برای تبدیل شدن به presumptive نامزد اما بیش از یک ماه قبل از ساندرز ارائه خود را.

Obama endorses Joe Biden
در سال 2008 باراک اوباما (ج), flanked توسط معاون رئیس جمهور-انتخاب جوزف بایدن (L) و سناتور هیلاری کلینتون D-نیویورک دارای یک کنفرانس مطبوعاتی در شیکاگو, ایلینوی در دسامبر 1.
جیم واتسون/خبرگزاری فرانسه/گتی

قبل از سه شنبه اوباما تا حد زیادی خودداری از تزریق صدای خود را به 2020 نزاع با وجود معاون سابق رئیس جمهور که یکی از حدود دو دوجین نامزد بودند که یک بار در مسابقه. در تصویری, اوباما صحبت کرد بایدن حرفه ای و تجربیات زندگی است که مجهز شده اند او را برای کار به عنوان رئیس جمهور از یک پدر و مادر که از دست یک پسر به سرطان به حاکم در میان رکود اقتصادی ،

“جو دارای شخصیت و تجربه برای هدایت ما از طریق یکی از تاریک ترین زمان ها و درمان با ما از طریق یک بازیابی کنیم. “و من می دانم که او اطراف خود را با افراد خوب—کارشناسان و دانشمندان و مقامات نظامی—که در واقع می دانید که چگونه برای اجرای حکومت و مراقبت در مورد انجام یک کار خوب در حال اجرا دولت و بدانید که چگونه به کار با متحدان ما و کسی که همیشه قرار دادن مردم آمریکا را بالاتر از منافع خود را دارند.”

برای کلینتون, حمایت اوباما خود را برجسته سابق اولیه حریف تجربه در دولت او و او را “قضاوت” “سختی” و “تعهد به ارزش های ما.”

بسیار شبیه او در سال 2016 اوباما را تایید بایدن به اذعان Sanders دموکراتیک-سوسیالیستی که تبدیل این حزب با فشار دادن به صورت پیشرفته تر سیاست های اقتصادی نابرابری که درآورده حزب بیشتر به سمت چپ. اوباما دوباره اعتبار ساندرز با اشتعال شور و شوق در جوانان رای دهندگان مهم کوهورت برای دموکرات ها که “حیاتی خواهد بود در حال حرکت امریکا در جهت پیشرفت و امید است.”

“ما باید به آینده نگاه کنید. برنی می داند که. و جو می داند که” اوباما ادامه داد. “این یکی از دلایلی است که جو در حال حاضر آنچه که پیشرفته ترین پلت فرم از هر رشته ای نامزد حزب در تاریخ است.”

در سال 2016 اوباما نسبت خیلی از این واقعیت است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها رای دادند و برای اولین بار به ساندرز و لیبرال سیاست در مبارزه با نابرابری.

“استقبال از این پیام است که برای کمک به آمریکا در ماه نوامبر برنده” اوباما در آن زمان گفت. “اما از همه مهمتر آن را به حزب دموکرات قوی تر و آن را به امریکا قوی تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im