منn پی 2014 شیوع ابولا در بریتانیا بود که در لبه پیشرو در تلاش برای بهبود سیستم جهانی برای جلوگیری از, تشخیص و پاسخ به اپیدمی تهدید.

امروز به عنوان Covid-19 به سرعت در حال گسترش است و یکی از کشورهای آمادگی برای مدیریت این خطر بهداشت عمومی اما واقعی شکاف باقی می ماند که می تواند در محدود کردن توانایی خود را برای پاسخ موثر به این یا شیوع آینده.

توسط برخی از مهم ترین اقدامات سلامت و امنیت انگلستان است رهبر جهانی. آن را به یک پیشرو در سیستم آزمایشگاهی و یک ظرفیت قوی برای تست و تایید پزشکی جدید اقدامات متقابل.

آن را به یک کلاس جهانی سیستم به صورت زمان واقعی نظارت و گزارش دهی بود که به طور موثر استفاده می شود در سال 2012 بازی های المپیک و پارالمپیک برای نظارت بر بهداشت عمومی خطرات. همچنین یکی از تنها 10 کشور به انجام مشترک تهدید بیولوژیکی متمرکز-تمرینات با جهان هیت سازمان و انتشار نتایج.

با تشکر از این کار مهم انگلستان نمرات شماره دو پس از ما در جهانی بهداشت در ایران, شاخص اولین ارزیابی جامع و الگوبرداری از سلامت و امنیت.

پوشش 195 کشور GHS شاخص ارزیابی کشورها آمادگی در شش زمینه: پیشگیری, تشخیص و واکنش سریع و قدرت نظام سلامت از انطباق با هنجارهای بین المللی و خطر کلی محیط زیست است. این است که در دومی سه که بریتانیا چهره واقعی چالش است.

یک کشور را به خطر محیط زیست است که طیف وسیعی از سیاسی و اجتماعی و اقتصادی عوامل موثر بر توانایی خود را برای جلوگیری از شیوع بیماری از تبدیل شدن بوده است ، برای انگلستان خطرات جمعیتی: سطح بالای شهرنشینی و افزایش سن جمعیت است.

با 83 درصد از ساکنان زندگی در مناطق شهری انگلستان یکی از مهمترین urbanised جمعیت در جهان است. سهولت حرکت در یک محیط شهری ایجاد فرصت های بیشتر برای پتانسیل انتقال و می تواند ردیابی منبع عفونت سخت تر برای مقامات بهداشت عمومی.

شهرهای بزرگ مانند لندن نیاز به آماده برای مهار شیوع. چگونه آنها را مدیریت محدودیت در حمل و نقل عمومی و مدارس دولتی و حوادث ؟ چگونه می شود آنها را به اندازه کافی اختصاص داده شده ظرفیت بیمارستان برای درمان کسانی که به بیمار ؟ در مناطق با انبوه جمعیت و بیماری به سرعت گسترش می یابد که باعث می شود حاوی شیوع مانند Covid-19 خیلی بیشتر به چالش کشیدن.

مانند بسیاری دیگر از کشورهای با درآمد بالا, انگلستان نیز بزرگ تر جمعیت – 18.4 درصد از مردم در انگلستان بیش از 65 بیش از دو برابر متوسط جهانی است. در هر اضطراری برای بهداشت عمومی, افراد مسن به ویژه آسیب پذیر هستند اما تنها اسکاتلند و ولز را در دسترس عموم طرح است که پرداختن به این موضوع است.

این می تواند یک شکاف جدی در آمادگی در مورد Covid-19 با مطالعات اولیه با اشاره به متوسط سن بیماران و میزان مرگ و میر بالاتر در میان افراد مسن که قرارداد این ویروس.

Wمرغ شیوع رخ می دهد که قدرت یک کشور را به سیستم بهداشت و درمان و سلامت نیروی کار تعیین توانایی خود را به اندازه کافی در درمان بیماری و حفاظت از سلامت کارگران است. و در این اقدام انگلستان محزون می خوانی underperforms با تشکر مزمن تحت سرمایه گذاری در بیمه خدمات درمانی.

در حالی که شماره دو به طور کلی بریتانیا در رتبه 60 در دسترسی به خدمات بهداشتی در GHS شاخص. در میان با درآمد بالا و کشورهای اروپایی تنها لهستان کمتر پزشکان سرانه. آلمان تقریبا نیمی دوباره به عنوان بسیاری از در 419 پزشکان برای هر 100 ، 000 نفر در مقایسه با تنها 283 در انگلستان است. این کشور همچنین دارای کمتر از نیمی از تخت بیمارستان سرانه فرانسه و تنها یک سوم از آنچه در دسترس در آلمان است.

این زیرساخت تست خواهد شد در شیوع و اثر آن ممکن است متفاوت باشد بین انگلستان و ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی است. فقط به عنوان جامعه جهانی است که تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه آن است و انگلستان است که تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین آن ملت است.

آیا این بحران و یا بعد از درایوهای طولانی مدت و پایدار سرمایه گذاری در سیستم بهداشت و درمان باقی مانده است دیده شود اما دولت با آن مواجه است کوتاه مدت تصمیم گیری در مورد نحوه مدیریت بهداشت همکاری امنیتی در آن Brexit مذاکرات با اتحادیه اروپا.

به GHS شاخص ارزیابی انطباق با هنجارهای بین المللی به دلیل همکاری بین دو کشور اجازه می دهد تا برای اطلاعات حیاتی های فعال تر و موثر جهانی پاسخ.

ثانیهistorically انگلستان است که یک رهبر در این زمینه, و دلیل خوب است. هیترو هفتم پر بازدید ترین فرودگاه در جهان با بیش از 80 میلیون مسافر در حال حرکت را از طریق آن در سال گذشته است. این کشور در سلامت و اقتصاد آنها وابسته به این جریان.

اما در هفته گذشته شده اند وجود دارد نشانه آن است که دولت ممکن است با توجه به خروج از مهم مکانیزم برای به اشتراک گذاری اطلاعات با همسایگان خود از جمله اتحادیه اروپا هشدار دهنده و پاسخ سیستم (EWRS).

این پلت فرم اجازه می دهد تا برای به موقع تبادل اطلاعات برای فعال کردن هماهنگ بهداشت عمومی و نقش مهمی در پاسخ به شیوع بیماری سارس و آنفولانزای مرغی. به سادگی قرار دادن بیماری احترام نمی کرد. تصمیمات امروز ساخته خواهد شد با لينک مستقيم و اثرات عمیقی بر توانایی بریتانیا برای پاسخ به Covid-19 و شیوع آینده.

همه نشانه Covid-19 نهایت توان تحت کنترل در آورد. این نیز ارائه می دهد یک فرصت مهم را برای کشورهایی مانند بریتانیا برای رسیدگی به آسیب پذیری خود و بهتر آماده برای هر بعدی خواهد آمد.

  • کیسی کلر جهانی است مدیر سیاست عمومی عمل در واحد اطلاعات اقتصادی که توسعه بهداشت جهانی شاخص امنیت در همکاری با طرح تهدید هسته ای و دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im