چگونه به زودی می توانم بازگشت به کار پس از coronavirus مستند?

تلگراف | No comments

نخست وزیر بوریس جانسون پرده برداری از سه فاز طرح طراحی شده به عنوان یک نقشه راه از مستند. در اینجا زمان پروتکل ها و برنامه ریزی تغییرات مؤثر بر کسب و کار برشمرد.

که در حال حاضر تشویق به کار جدید مشاوره ؟

دولت گفت: همه کسانی که از خانه کار می کند باید بازگشت به کار. این گروه شامل کارگران در تولید مواد غذایی, ساخت و ساز, تولید و تدارکات و توزیع و تحقیقات علمی در آزمایشگاه و همچنین به عنوان دایه و ارائه دهندگان مراقبت از کودکان.

آقای جانسون گفت که آنها باید راه رفتن چرخه یا رانندگی و جلوگیری از حمل و نقل عمومی که در آن ممکن است.

کسانی که قادر به کار از خانه هنوز هم تشویق به انجام این کار. کارکنان بسته کسب و کار مانند غیر ضروری خرده فروشی و مهمان نوازی هستند و نیاز به بازگشت به کار.

کارفرمایان خواسته شده است برای اجرای مجموعه ای از جدید “COVID-19 امن” دستورالعمل برای نگه داشتن محل کار به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است مانند مبهوت تغییرات اجتماعی فاصله و تمیز کردن مکرر.
دولت در سه مرحله برنامه ریزی برای خروج از مستند

چه اتفاقی می افتد ؟

این بخش اول از مرحله به مرحله انتشار مستند موثر خواهد بود از شنبه. مردم نیز قادر خواهد بود به صرف مقدار نامحدودی از زمان خارج برای تفریح اهداف تا زمانی که آنها عمل اجتماعی فاصله و دیدار با یک عضو دیگر خانواده در خارج از منزل محل.

در مرحله دوم که برگزار خواهد شد هیچ زودتر از ژوئن 1, غیر ضروری مغازه ها می تواند مجاز به بازگشایی معنی کارکنان فروش می تواند نیاز به بازگشت به کار. معلمان نیز می تواند به نام بازگشت به کار اگر مدارس باز برای پذیرش سال 1 و 6 سال دانش آموزان است.

در مرحله سوم که شروع خواهد شد در ماه ژوئیه در اولین برنامه این است که برای باز کردن بخش هایی از صنعت مهمان نوازی و دیگر اماکن عمومی. آرایشگری و سالن زیبایی رستوران ها و بارها مکان عبادت و سینما می تواند مجاز به باز کردن که به معنی کارگران در این صنایع خواهد به بازگشت به کار.

آقای جانسون bemoaned دیدن “تاریک میخانه” اما گفت که آنها ممکن است باز نمی شود تا بعد از آن با صنعت برآورد اعم از جولای از طریق به زمستان و یا حتی اوایل 2021.

نخست وزیر تاکید کرد مشروط از این طرح گفت: دولت خواهد بود “رانده شده توسط علم اطلاعات و بهداشت عمومی”.

باغبانی عاشقان را در برای درمان, اگر چه به عنوان دولت این است که مجموعه ای اجازه می دهد تا مراکز باغ به بازگشایی در این هفته.

اگر من می توانید از خانه کار باید کنم ؟

بله. با توجه به دولتی راهنمایی کسانی که توانایی به کار از خانه باید انجام دهید “برای آینده قابل پیش بینی”.

من furloughed زمانی که من می تواند بازگشت به کار ؟

هیچ چیز در اینجا تغییر کرده است. هنگامی که شما قادر به بازگشت به کار است که وابسته به کارفرمای خود که اعمال می شود را برای شما به furloughed.

دولت تنظیم شده است به اعلام تمدید این طرح تا سپتامبر البته پرداخت 60pc از دستمزد ماهانه بسته نمی 80pc.

ادوین مورگان موسسه مدیران گفت: حداقل کردند دوره بود سه هفته. پس از یک کارمند بازگشت از کردند می توان آنها را قرار داده و بر روی کردند اگر لازم است دوباره برای حداقل سه هفته.

“در حالت ایده آل به جلو رفتن ما می خواهم می خواهم این سیستم را به تبدیل شدن به بیشتر انعطاف پذیر به خصوص زمانی که محدودیت شروع به بلند طوری که کسب و کار قادر به پاسخ بیشتر agilely به تقاضای” مورگان می گوید.

تحت کردند سیستم که در حال حاضر می بیند دولت پرداخت 80pc دستمزد به میزان £2,500 یک ماه کارگران مجاز به انجام کار برای شرکت خود را.

در حال ساخت و ساز کارگران مجاز به کار می کند ؟

مشاوره برای ساخت و ساز و تولید کارگران در حال حاضر به صراحت به رفتن به محل کار.

کارگران دیگر مانند لوله کش و مهندسان هنوز مجاز به تکمیل کار به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله دستورالعمل ها را به دنبال دارد. اما شرکت های فردی ممکن است تنظیمات راهنمایی خود در از سرگیری کار می کنند.

چگونه باید دریافت کنم ؟

اگر شما نمی توانید از خانه کار دولت خواسته اند کسانی که رفتن به محل کار برای جلوگیری از استفاده از حمل و نقل عمومی که در آن ممکن است و به جای سفر های پیاده روی و یا دوچرخه سواری. اگر چه به عنوان اقتصاد ری استارت دولت اذعان دارد که استفاده از حمل و نقل افزایش خواهد یافت.

شرکت های در حال تشویق به تلو تلو خوردن و مسافران خواسته شده است که به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در حمل و نقل عمومی و ترجیحا در خانه ساخته شده ،

من نگران سلامت من – من مجاز به کار از خانه ؟

دولت مشاوره می ماند که مردم آسیب پذیر باید صفر تماس های اجتماعی اما بسیاری از پیدا کردن که آنها هنوز در حال گفت که برای رفتن به محل کار.

در حالی که شما نمی توانید به زور یک کارفرما به شما اجازه می دهد برای کار از خانه اگر شما کار خود را برای کارفرما برای حداقل 26 هفته شما حق درخواست برای کار انعطاف پذیر.

کارفرمایان باید با درخواست خود را در یک “شیوه ای معقول” با توجه به دولتی که به آنها نیاز به ارزیابی مزایا و معایب و همچنین بحث در مورد درخواست با یک کارمند. شما نیز به عنوان یک روند تجدید نظر.

اگر کارفرما رسیدگی به این پرونده به شیوه ای معقول کارمند است حق را به کارفرما به استخدام دادگاه.

یک سخنگوی شهروندان توصیه های یک موسسه خیریه می گوید: “اگر شما نگران در مورد خطر ابتلا به شما از ادامه کار شما می توانید بحث در مورد آن را با کارفرما اما آنها نمی باید به توافق برسند. اگر آنها نیاز شما را به در آمده, آنها هنوز هم باید وظیفه خود را برای محافظت از سلامت و ایمنی در حالی که کار ساخت لوازم جانبی.

“برای مثال شما می توانید بپرسید به در آمده در زمان های مختلف برای جلوگیری از شلوغی. کارفرمای شما ممکن است همچنین جمعی مناطق ارائه sanitising تجهیزات و یا سازماندهی مجدد فضای کار به طوری که شما در حال کار در نزدیکی یک همکار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>