با انگلیس در مستند بسیاری از مردم می پرسند چه می آید بعدی. بررسی روش های فعلی تنظیم شده است به اتفاق می افتد در مارس و برخی از کسب و کار هستند limbering به بازگشت به بخشی از عملیات.

اما آنچه که این پروتکل در اطراف محل کار در حال حاضر و فقط کسانی که مجاز به کار می کند ؟

که در حال حاضر تشویق به کار می کند ؟

در این لحظه کلید کارگران هستند کسانی که تشویق به کار توسط دولت به آنها کمک جامعه ادامه به عملکرد.

با توجه به موسسه مالی مطالعات وجود دارد 7.1 میلیون کلیدی کارگران در سراسر بریتانیا است. کلید کارگران واجد شرایط را برای فرزندان خود به حضور در مدرسه و یا مهد کودک و تشویق به ادامه استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی به منظور به کار می کنند.

با توجه به دولت لیست بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارکنان کلیدی کارگران به عنوان افسران پلیس, روزنامه نگاران, مذهبی, کارگران, کسانی که کار در تحویل و یا سوپر مارکت خدمات اورژانس کارگران زندان و مشروط کارکنان و کارگران حمل و نقل.

کدام بخش می تواند بازگشت به کار ؟

اگر محل کار شما بسته شده توسط دولت نمی توان آن را دوباره باز کنید تا زمانی که دولت مجاز آن باز کردن. اگر یک کسب و کار شده است به طور خاص دستور به بستن آن رایگان است برای دوباره باز کردن “اگر آن را کار کرده است چگونه به کار با خیال راحت” با توجه به کریگ Beaumont رئیس امور خارجی در فدراسیون کسب و کارهای کوچک.

رستوران ها که انتخاب کردن برای باز کردن به منظور ارائه تحویل مواد غذایی هستند به عنوان مثال کسب و کار با خیال راحت دوباره باز کردن.

من furloughed; زمانی که من می تواند بازگشت به کار ؟

هنگامی که شما قادر به بازگشت به کار است که وابسته به کارفرمای خود که اعمال می شود را برای شما به furloughed. ادوین مورگان موسسه مدیران توضیح می دهد که حداقل کردند دوره سه هفته است. پس از یک کارمند بازگشت از کردند می توان آنها را قرار داده و بر روی کردند اگر آن را لازم (دوباره برای حداقل سه هفته).

“در حالت ایده آل به جلو رفتن ما می خواهم می خواهم این سیستم را به تبدیل شدن به بیشتر انعطاف پذیر به خصوص زمانی که محدودیت شروع به بلند طوری که کسب و کار قادر به پاسخ بیشتر agilely به تقاضای” مورگان می گوید.

تحت کردند سیستم که می بیند دولت پرداخت 80pc دستمزد به میزان £2,500 یک ماه کارگران مجاز به انجام کار برای شرکت خود را.

در حال ساخت و ساز کارگران مجاز به کار می کند ؟

دولت هدایت می گوید که تا زمانی که کار انجام شده است با خیال راحت آن را ادامه دهید. هدایت اضافی منتشر شده است توسط ساخت و ساز شورای رهبری در مورد نحوه انجام کار با خیال راحت.

هدایت از دفتر شهردار لندن متفاوت است با تالار شهر گفت که “شهردار روشن است که سایت های ساخت و ساز باید کار را متوقف کند مگر اینکه این کار برای اهداف ایمنی. اگر ساخت و ساز در حال وقوع است برای اهداف ایمنی حیاتی است و باید آن را ادامه دهند.”

کارگران دیگر مانند لوله کش و مهندسان هنوز مجاز به تکمیل کار به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله دستورالعمل ها را به دنبال دارد. اما شرکت های فردی ممکن است تنظیمات راهنمایی خود در از سرگیری کار می کنند.

من نگران سلامت من – من مجاز به کار از خانه ؟

در حالی که شما نمی توانید به زور یک کارفرما به شما اجازه می دهد برای کار از خانه اگر شما کار خود را برای کارفرما برای حداقل 26 هفته شما حق درخواست برای کار انعطاف پذیر. کارفرمایان باید با درخواست خود را در یک “شیوه ای معقول” با توجه به دولتی که به آنها نیاز به ارزیابی مزایا و معایب و همچنین بحث در مورد درخواست با یک کارمند. شما نیز به عنوان یک روند تجدید نظر.

اگر کارفرما رسیدگی به این پرونده به شیوه ای معقول کارمند است حق را به کارفرما به استخدام دادگاه.

سخنگوی شهروندان مشاوره می گوید: “اگر شما نگران در مورد خطر ابتلا به شما از ادامه کار شما می توانید بحث در مورد آن را با کارفرما اما آنها نمی باید به توافق برسند. اگر آنها نیاز شما را به در آمده, آنها هنوز هم باید وظیفه خود را برای محافظت از سلامت و ایمنی در حالی که کار ساخت لوازم جانبی.

“برای مثال شما می توانید بپرسید به در آمده در زمان های مختلف برای جلوگیری از شلوغی. کارفرمای شما ممکن است همچنین جمعی مناطق ارائه sanitising تجهیزات و یا سازماندهی مجدد فضای کار به طوری که شما در حال کار در نزدیکی یک همکار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de