چگونه ورزش مفسران نگه داشتن توجه داشته باشید: Sonja McLaughlan در استدلال با وارن Gatland

در بخش چهارم از مجموعه ما با بریتانیا بهترین ورزش مفسران پخش و مصاحبه بی بی سی و BT ورزشی راگبی مصاحبه Sonja مک لافلین به اشتراک گذاری یادداشت ها و اسرار خودی با آلن Tyers. قبلا در این سری ما صحبت به فوتبال را پسر موبری مسابقات ریچارد Hoiles و کریکت علی Mitchell

در پرسیدن سوالات دشوار

من آموزش دیده به عنوان یک روزنامه نگار: شما سوال بپرسید مانند آنچه که در آن, که, که چگونه. نه مثل کسانی که در پخش مصاحبه که در آن روزنامه نگار فقط باعث می شود برخی از مطلوب بیانیه و بازیکن وافل بازگشت. من می خواهم بگویم به Alun Wyn جونز: ‘وجود دارد تقلب?’ افرادی مثل من هستند گذشته از نژاد من فکر می کنم چرا که آنچه در تلویزیون می خواهد در حال حاضر متفاوت است.

بر احساسات در حال اجرا بالا بعد از مسابقات

من صادقانه فکر می کنم که انجام این پست بازی است که سخت ترین چیز برای انجام. وجود احساسات چرخش در اطراف برای بازیکنان و مربیان شما در عناصر. و شما باید به درخواست مردم چیزهایی را که آنها ممکن است می خواهم به خواسته می شود در مورد. من از وارن Gatland در مورد ارتباط با انگلستان در کنفرانس مطبوعاتی در اواسط هفته یک بار. او خوب بود در آن زمان و پس از آن بر روی زمین در هنگام ولز برنده گرند اسلم من در مورد به مصاحبه با او و او گفت: “شما خودتان اجازه دهید پایین پرسیدن که’. گفتم: ‘بی بی سی را به تعویق انداخته اخبار را در اینجا, بنابراین من می تواند او مصاحبه من واقعا بهتر است به صحبت کردن با شما!’ و تولید کننده است که در گوش رفتن “دریافت Gatland! دریافت Gatland!” او در پایان اما آن زمان.

در آماده سازی برای بعد از بازی مصاحبه

من مشق شب را انجام داده و من آن را به طور کامل آن را بنابراین من لازم نیست که یک مغز محو شدن در روز است. من آماده خواهد شد در طول هفته از این بازی اما من مرتب کردن بر اساس از کسی که فکر می کند در حال حاضر. من وحشتناک حافظه است. من کاملا, مدرسه, BBC, همه چیز در مورد آماده سازی من می خواهم به نوشتن همه چیز را با جوهر و کاغذ.
برخی از یادداشت ها McLaughlan با استفاده از در او نقش


اعتبار: Sonja McLaughlan

من شما را یادداشت بر روی فرم است که خود 50th کلاه امروز که مربی تحت فشار است که TMO آنها اعطا بحث برانگیز سعی در گذشته ؟ این همه نقاط گلوله که من در اختیار من است. من امیدوارم که مردم از این یادداشت ها – ولز و آفریقای جنوبی در جام جهانی گذشته در ژاپن – که وجود دارد این است که کمی از علم در پشت آن نه تنها به تماشای بازی 80 دقیقه و سپس شلیک کردن چند سوال تصادفی.
اعتبار: Sonja McLaughlan
اعتبار: Sonja McLaughlan

تصورات غلط – و زن ستیزی

آن هرگز متوقف به مات کردن من که برخی از مردم فکر می کنم که وجود دارد این است که یک تهیه کننده یا کارگردان در گوش شما گفتن شما سوال بپرسید. من اطمینان می دهم مردم آن است که همه ، من فکر می کنم وجود دارد که یک بیت از یک misogynistic موضوع در راگبی است که شما نمی تواند به عنوان یک زن احتمالا خود کافی است و می دانم آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد بنابراین کسی باید تغذیه آن را به شما.

در فروش خود را یادداشت برای خیریه

من تا به حال یک شمع از این بود و من در مورد به چاک آنها را بازیافت اما در عوض من شده اند مزایده آنها را خاموش. آنها واقعا به خوبی انجام! من حدود 1,300 نشخوار برای Trussell اعتماد foodbanks. مردم باید آنها را برای خود یا خانواده خود را. یادداشت های من از فینال جام جهانی که سیاه پوستان همه برنده کسی رو قاب برای خود پدر و تولد. این خوب است که همه این مسائل را می برد به یک زندگی دور از من پشت در اتاق خواب.

در روی زمین برای post-match interviews

حدود ده دقیقه قبل از پایان پس قبل از فلش مصاحبه من واقعا دنده. آن را کاملا یک مقدار زیادی از فشار است. شما باید بدانید که مسائل خود را که است که در آن یادداشت ها در مفید آمده است و سپس شما در حال شارژ در سراسر تلاش برای به دست آوردن مربی یا بازیکن آنها بخواهید در مورد بحث حاضر است. وجود دارد بسیاری از اشوب شما باید یک تصویربردار گفتن شما به موضع یک مدیر طبقه فریاد سردبیر و تهیه کننده در گوش خود را. سر کلایو وودوارد می گوید TCUP: تفکر به وضوح تحت فشار است. اما شما قطعا احساس فشار زیادی در آن لحظه. این عظیم عجله آدرنالین انجام این کار در تلویزیون زندگی می کنند اما آره در آن دقیق دوم من اغلب فکر ” چرا جهنم من خودم انجام این کار؟!'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر