چگونه استخرهای شنا می تواند بازگشایی در اواسط ماه جولای

هیچ سبقت یا پروانه سکته مغزی و یک ساحل به سبک روشن و شنا’ تغییر گزینه در میان این پیشنهادات که قرار داده شده است رو به جلو در تلاش برای متقاعد کردن دولت است که استخرهای شنا می تواند به بازگشایی این ماه است.

با وجود آن خشم و سرخوردگی در تصمیم گیری برای اولویت بارها و رستوران ها بالاتر از استخرهای شنا و تفریح مراکز از جولای 4, شنا, انگلستان است که با فشار دادن به جلو با آن ‘ما باز استخر’ کمپین در تلاش برای به زور U-نوبه خود.

گزینه های برای بازگشایی اجتماعی فاصله هر یک متر و دو متر قرار داده شده است رو به جلو و شنا انگلستان است که برخی از آن در عمق دستورالعمل اطمینان حاصل شود مردم می توانند رزومه سرپوشیده شنا و باز lidos برای اولین بار در تقریبا چهار ماه.

آنها در حال حاضر لابی دولت برای قطعی تاریخ و داشتن تاکید کرد که “آن را نمی خواهد یک مورد کسب و کار به طور معمول” در هنگام بازگشایی استخر وجود دارد اعتماد به نفس است که خطرات خواهد بود به طور قابل توجهی کاهش.

استخر شنا در حال حاضر بازگشایی در برخی از کشورهای دیگر و با اواسط ماه ژوئیه در حال حاضر اولین تاریخ ممکن برای اوقات فراغت و امکانات ورزشگاه به دوباره باز کردن درهای خود را در این بخش می خواهد برای متقاعد کردن دولت است که آن را آماده و مفصل پیشنهادات خود را در محل.

این خدمات عبارتند از:

  • هیچ سبقت در حالی که شنا کردن;
  • دو-عرض خطوط;
  • بقیه مناطق خارج از استخر برای جلوگیری از گردهمایی بین طول;
  • گزینه ای برای وارد در حال حاضر تغییر به شنا;
  • دو متر اجتماعی فاصله در سراسر مناطق در حال تغییر;
  • بیش از یک شناگر در هر شش متر مربع از یک استخر;
  • استخرهای تقسیم برای خانواده جلسات به طوری که هر خانوار خود را در منطقه است.

شنا یکی از بزرگترین شرکت های ورزشی در انگلستان و به عنوان خوبی به عنوان فرم اصلی از فعالیت فیزیکی برای بسیاری از افراد مسن نگرانی وجود دارد که یک نسل از کودکان از دست رفته خود را اجباری فرصت را به یاد بگیرند که برای شنا کردن به عنوان بخشی از برنامه درسی دوره ابتدايی.

وجود دارد 5,000 استخر های عمومی در انگلستان و ترس وجود دارد که به عنوان بسیاری از 500 می تواند به طور دائم با توجه به درآمد از دست رفته و زنده ماندن از کاهش اعداد و معرفی-اجتماعی فاصله گرفته است.

شنا انگلستان ارشاد شکسته است به اسناد و مدارک برای کاربران اپراتور ها و باشگاه ها و امکانات جامعه و مدرسان.




شنا از سر گرفته است و در بسیاری از کشورها از جمله روسیه


اعتبار: گتی ایماژ

از “پارامونت” اهمیت اجتماعی فاصله است تاکید کرد در طول استخر اپراتورها توصیه می شود که آنها می توانند “دولت با اعتماد به نفس است که Covid-19 خواهد بود نه انتقال از طریق آب” اگر آنها عامل در خط با استانداردهای معمول کلر و مواد ضد عفونی کننده.

اما تاکید کرد که افزایش درجه به شرکت کنندگان ریسک پایین تر است و توصیه می شود که استخر اپراتورها اجازه می دهد حداقل شش متر مربع به ازای هر شرکت کننده در هر aqua فعالیت است.

جلسات که شامل بیشتر جنبش های تصادفی مانند, عمومی, شنا, جلسه نیاز به یک نسبت بالاتر از بیشتر کنترل فعالیت هایی مانند ایروبیک ورزشهای آبی یا خط شنا.

آن را نیز نشان می دهد که دو عرض خطوط در نظر گرفته شده و در نمودار ارائه شده است که شنا انگلستان دارای بیش از 10 شناگران در هر خط از 25 متر استخر.

“هر خط باید دنبال همان جهت سفر به این معنی خواهد بود که شناگران در حال قادر به شنا در کنار به حداقل رساندن خطر بالقوه انتقال می گوید:” هدایت است. آن را نیز توصیه می کند شرکت کنندگان در برابر سبقت و به جای آن نشان می دهد که کندتر شناگران حرکت به لبه خط در پایان از ظهر “و به نوبه خود سر خود را دور” به دیگران اجازه می دهد به تصویب.

پیشنهادات دیگر شامل پیکربندی یک استخر برای خانواده جلسات به طوری که هر خانوار خود بخش یا خط و همچنین به عنوان نشانه در کنار استخر به طوری که خط شناگران می تواند شناسایی دو متر فاصله است. جماعت را دلسرد می شود و در پایان هر یک از استخر و تعیین استخر منطقه پیشنهاد شده است برای کسانی که خط شناگران که ممکن است نیاز به استراحت.

برای ورود به و خروج از مرکز آن پیشنهاد شده است که دو متر در فضاهای مشخص شده و دارد که اجتماعی فاصله در مناطق در حال تغییر.

“برای کاهش اثر این امکانات ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یک سبک ساحل به نوبه خود و شنا’ گزینه برای به حداقل رساندن زمان صرف شده در حال تغییر اتاق و یا اجازه می دهد دسترسی مستقیم به استخر می گوید:” هدایت است. ‘ساحل, سبک روشن و شنا’ است که طبقه بندی به عنوان آماده ورود به شنا و یا با شنا لباس زیر لباس معمولی به منظور کاهش تغییر زمان.

“ما همه گم شده آب در طول Covid-19 بسته شدن اجباری استخرهای شنا” جین گفت: Nickerson, شنا, انگلستان اجرایی. “برای بسیاری از اعضای ما در تمام رشته ما این بوده است که طولانی ترین دوره در خارج از آب است که می تواند تلفات در هر دو ما تندرستی جسمی و روحی.

“ما شبکه ای از باشگاه ها و شناگران شده است, بیمار, پذیرش اولیه نیاز به استخر. اما آن سخت است در حال حاضر قبول است که در حالی که نزدیک فعالیت هایی مانند آرایش مو می تواند بازگشایی, شنا است که نادیده گرفته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de