دولت در نظر دارد برای شروع و پایان دادن مستند

وزیران را آغاز کرده اند که گردش برنامه ریزی برای زندگی پس از coronavirus مستند از جمله نیاز خریداران و مسافران به پوشیدن پارچه ماسک و اساسا تجدید نظر در نحوه حمل و نقل عمومی عمل به منظور نگه داشتن مسافران دو متر از هم در تمام زمانها.

تلگراف آموخته است که مراکز باغ می تواند بازگشایی در عرض دو هفته و محلی زباله نکات و مراکز بازیافت در اوایل این هفته تحت هدایت پیش نویس ارائه شده به خیابان داونینگ در روزهای اخیر.

اسناد و مدارک نشان می دهد قریب الوقوع حرکت می کند به راحتی بخش هایی از بریتانیا مستند است که در جای خود از مارس 23.

دولت تحت فشار است به انتشار یک برنامه برای ترک مستند بوده ولی تمایلی به انجام این کار نه تنها بیش از ترس آن را اشتباه عمومی بیش از پیام اصلی به در خانه باقی می ماند و همچنین به دلیل گسترش coronavirus است به دور از تحت کنترل است.

اما افشای این راهنمایی است که منتشر شده نشان از برنامه ریزی جدید “عادی” به خوبی در راه است.

تلگراف می داند که بخش حمل و نقل (DfT) آغاز شده مشاوره در مورد چگونه به حل این موضوع موجب ناراحتی گرفتن قطار و اتوبوس – مقایسه کردن بسیار اساسی خدمات بالا و دوباره در حال اجرا در حالی که مسافران حفظ دقیق اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

یکی از توصیه های کلیدی است که مسافران پوشیدن پارچه پوشش صورت به جای ماسک های پزشکی هنگام سفر در قطار و مترو لندن و این ماسک را باید توان در مغازه ها. هدایت خروج از دولت فعلی توصیه ای که وجود دارد این است که هیچ علمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه کار در بیمارستان یا مراقبت از خانه.

آن است که روشن نیست که آیا با پوشیدن ماسک در فضاهای محصور تبدیل خواهد شد اجباری در پست-مستند بریتانیا اما یک منبع آشنا با هدایت گفت: این امر می تواند به شدت توصیه می شود.

قوانین جدید نیاز به آموزش اپراتورها و بدن مانند حمل و نقل برای لندن به وضوح علامت گذاری سیستم عامل و واگن با دو متر خطوط برای فعال کردن مسافران خود را برای حفظ فاصله اجتماعی. پلیس را ملزم به پیاده سازی کنترل جمعیت اقدامات با قطار و واگن و اتوبوس های عامل در حدود 50 درصد از ظرفیت عادی.
پلیس را ملزم به پیاده سازی کنترل جمعیت اقدامات با قطار و واگن و اتوبوس های عامل در حدود 50 درصد از ظرفیت های طبیعی


اعتبار: توبی ملویل/ایسنا

جدید جدول زمانی نیاز به آماده در سراسر شبکه راه آهن اجازه می دهد تا برای قیام در کارگران بازگشت به مغازه ها و دفاتر و کارگاه ها و کارخانجات. یک منبع گفت: ضرورت هدایت پیشنهاد مستند می تواند کاسته ظرف دو هفته یکبار – احتمالا حتی قبل از مارس 7, زمانی که دولت از نظر قانونی موظف به بررسی اقدامات است.

یک کلمبوس منبع گفت: “این طرح برای ماسک خواهد بود بیش از یک پیشنهاد است. آن است که بیشتر از یک اجبار آنها را به توان در مغازه ها و حمل و نقل عمومی.

“اجتماعی فاصله حمل و نقل کارفرمایان نیاز به دو متر نشانگر در محل تا مردم با خیال راحت می توانید نگه دارید خود را از راه دور. این نیاز حمل و نقل بریتانیا پلیس برای حفظ حضور در ورود به ایستگاه برای اطمینان از کنترل جمعیت در شلوغ ترین زمان. روز کار را مبهوت برای جلوگیری از یک ساعت شلوغی.

“جدید برای واگن قطار را نمی خواهد همان قدیمی کامل. هیچ زمانبندی دقیق برای این همه اما دولت می خواهد به شرایط در محل برای زمانی که مستند برداشته شده است.”

مقامات محلی مراکز بازیافت می تواند بازگشایی در اوایل این هفته تلگراف می داند.

پیش نویس راهنمایی ارائه شد بیش از آخر هفته توسط وزارت محیط زیست به 10 Downing Street, وزارت مسکن, جوامع و دولت های محلی و دفتر خانه. پلیس ها نیاز به ثبت نام کردن اقدامات به طوری که آنها می توانید مدیریت صف های طولانی به احتمال زیاد به شکل به عنوان صاحبان خانه شروع به پاک کردن یک پرونده از شش هفته از زباله به مقصد نکته.

وجود دارد برنامه های دیگر برای اوایل بازگشایی مراکز باغ ظرف مدت دو هفته به آنها اجازه می دهد به استفاده از مهم فروش دوره در هفته منتهی به دو, ممکن است تعطیلات در غیر این صورت صدها میلیون پوند ارزش از گیاهان باید به دور انداخته شود.

ضرورت باغ مراکز برای شروع تجارت دوباره به شرح زیر تصمیم گیری توسط B&Q برای باز کردن آن در فروشگاه های DIY که باغ مراکز متصل شده است. این یک شناخت وجود دارد که ناعادلانه است کوچکتر اغلب مستقل و باغ و مراکز که در خطر از بین می رود اگر آنها دست به فصل کاشت.

استاد Karol Sikora بریتانیا یک متخصص سرطان و مشاور سابق سازمان جهانی بهداشت گفت بریتانیا باید شروع به کاهش مستند به محض دوشنبه با باز شدن مغازه ها و کسب و کارهای کوچک و باغ و مراکز “ببینید چه اتفاقی می افتد”.

پروفسور Sikora گفت: “تا زمانی که ما نمی بینیم موج دوم ویروس پس ما باید برنامه ریزی برای بهره برداری کامل تا پایان مارس از جمله باز شدن مدارس و حتی بارها و بارها و با کاهش اجتماعی فاصله.

“من می تواند تهاجمی در مورد آن. اگر ما اینکار را بیشتر مردم می میرند از سرطان و بیماری قلبی است.”

پروفسور رابرت دینگولل که نشسته است در دولت جدید و در حال ظهور تنفسی ویروس تهدید گروه مشورتی گفت: یک سری از کسب و کار می تواند با خیال راحت باز در هفته های آینده از جمله مراکز خرید که پیچیده سیستم های تهویه مطبوع است که محدود کردن هر گونه خطر از گسترش ویروس.

او گفت: دفاتر نیز می تواند بازگشایی با امن اجتماعی فاصله و افزود که بریتانیا اصرار بر ماندن مردم دو متر از هم جدا شد و سختگیرانه تر از برخی از کشورهای دیگر از جمله ایتالیا که نیاز به یک متر و استرالیا و هلند که در آن فاصله 1.5 متر است.

اعلام روز یکشنبه توسط جوزپه کونته نخست وزیر ایتالیا که کشورش این است که شروع به بلند کردن اجسام بسیار از آن مستند با یک جدول زمانی در محل به باز کردن همه چیز از رستوران ها به سالن های زیبایی قرار داده خواهد شد بوریس جانسون تحت فشار به دنبال کت و شلوار.

ایتالیا مستند بود سختگیرانه تر از انگلستان با کودکان را مجبور به ماندن در خانه اما پروفسور دینگولل گفت: “از آنجایی که ما هرگز قرار دادن ترمز در به عنوان سخت به عنوان ایتالیا, ما می توانیم قطعا انتشار آن در ایتالیا است.”
یک کتابفروشی کارگر در تصویر در طول آماده سازی برای بازگشایی مغازه اش در ناپل ایتالیا آغاز می شود بلند کردن آن مستند


اعتبار: شاتر

بریتانیا به طور کلی شده است ردیابی ایتالیا دو هفته و همچنان تا حد زیادی در همان مسیر است. ایتالیا رفت و به مستند در مارس 9, هنگامی که آن را ضبط کرده 97 مرگ و میر و 1,797 موارد در حالی که انگلستان اعلام کرد shutdown در مارس 23, زمانی که مرگ و میر رسیده بود 54 و موارد گزارش شده بود در 967.

ایتالیا بدترین روز برای مرگ شد مارس 27, وقتی 919 مرگ و میر ثبت شد در حالی که بریتانیا گزارش 980 مرگ و میر در آوریل 10, دو هفته بعد.

آخرین آمار رسمی ایتالیا خود را نشان می دهد مرگ و میر کاهش یافته و به پایین ترین برای برخی از زمان در 260 با 2,324 دفاع کند گرفته شد موارد جدید در حالی که در انگلستان ثبت شده 413 مرگ و میر و 4,463 موارد جدید در آوریل 26.

کارشناسان هشدار می دهند در برابر full مقایسه چون ایتالیا رسمی تلفات را پوشش می دهد تمام مرگ و میر از جمله کسانی که در مراقبت از خانه و جامعه گسترده تر در حالی که انگلستان تنها ضبط بیمارستان مرگ و میر.

تحت ایتالیا برنامه ریزی شده حرکت از مستند شهروندان می توانند شروع به رفت و آمد در منطقه, اما نه به مناطق مختلف در حالی که بریتانیا – اما تلاش برای به اجرا درآوردن – اقامت در خانه سیاست است که مانع از رانندگان سفر به نقاط زیبایی و یا خانه دوم.

مجالس ترحیم در ایتالیا می تواند تا 15 نفر و ورزشکاران می توانند رزومه آموزشی – و نه فقط در مجاورت خانه های خود. قهوه کافه ها و رستوران ها در حال انتظار برای بازگشایی در ژوئن 1, همراه withhairdressers و سالن زیبایی. بسیاری از مغازه های کوچکتر شده اند مجاز به شروع تجارت دوباره اما بیشتر فروشگاه دوباره باز خواهد شد – و همچنین موزه ها و گالری ها و کتابخانه ها – از مارس 18.

خیابان داونینگ نیز گفت: به تماشای پیشرفت جمهوری چک است که منتشر شده دقیق جدول زمانی برای پایان دادن به آن مستند. بر خلاف انگلستان به پراگ دولت معرفی مستند های اولیه و محدود coronavirus موارد به 7,400 و مرگ و میر به فقط 221. انگلستان مرگ و میر در بیمارستان ها در حال حاضر به تنهایی می ایستد در 20,735.

بسیاری از مغازه ها در حال بازگشایی در جمهوری چک پس از دولت آورده جلو آن پنج مرحله ای مستند خروج از برنامه. رستوران و تئاتر خواهد بود گذشته برای بازگشایی, توسط, مارس 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im