موسیقی پاپ, Brian Eno یک بار گفت: فقط در مورد ساخت موسیقی در معنای سنتی کلمه است.

در عوض, آن را در مورد “ایجاد یک دنیای خیالی که خواند شنونده به آن ملحق شوند”.

برای آخرین 39 سال های Pet Shop Boys انجام شده است دقیقا همان است که ساخت anthemic موسیقی رقص است که wryly scrutinizes فرهنگ و سیاست و روابط شخصی و ماهیت پاپ خود را.

در مرحله آنها به ایجاد جهان خود را که در آن تئاتر ملاقات با پاپ – هل دادن مرزهای آنچه را زندگی می کنند نشان می دهد می تواند دستیابی به. و در طول راه آنها تصادفا به یکی از بهترین شرح حال در پاپ تاریخ است.

نیل تنانت و کریس لاو ملاقات در یک چلسی فروشگاه الکترونیک که در آن یک فرصت گفتگو در مورد موسیقی و synthesisers آغاز یک دوستی مادام العمر و موسیقی همکاری.

چهار سال بعد در سال 1985 آنها خود را به ثمر رساند اولین شماره یک – West End Girls, سرعت راه رفتن دیسکو, آهنگ در مورد درام و هیجان اواخر شب سوهو که در آن فرهنگ دیدار و ورق را رو کردن و برخورد احاطه شده توسط “چهره ها در پوستر” و همیشه در حال تهدید از رابطه جنسی و یا خشونت و یا هر دو.

از همان ابتدا یک حس رمز و راز احاطه شده گروه. آنها زرق و برق دار و یا پر زرق و برق مانند نرمال ستاره پاپ. Tennant نبود یک خواننده. در بالای میآید آنها به سختی منتقل شده است.

هیچ کس کاملا می دانستم که چه چیزی را از آنها حتی به عنوان آنها ساخته شده است تا دلخواهی آلبومها کامل پاپ تک آهنگ. معلق در هوا در هوا بود جاودان سوال: این همه یک نکته جالب شوخی?

فرض rankled گروه به عنوان روزنامه نگار کریس هیت کشف کردند زمانی که او برچسب گذاشته شده توسط همراه اول خود را همیشه در حال سفر است.

“بله من قرار است به طنز تاجر” تمسخر Tennant که حفظ “بیشتر از آنچه که ما انجام دهید این است که به معنای کاملا صمیمانه”.

“هنگامی که ما شروع کردیم به سلام انرژی و هیپ هاپ و موسیقی ما را دوست داشت قدرت و rawness و شور و هیجان آن. و ما همیشه سعی در ایجاد پرونده که همان هذیان و هیجان و یا احساس بسیار قوی در مورد آنها.

“اما” او اضافه شده dolefully, “صدای من نمی توانم صدا ‘تا زمانی که من می خوانم. من به معنای واقعی کلمه نمی تواند آن را انجام دهد.”

این مصاحبه دستگیر شد در هیت کتاب – Pet Shop Boys به معنای واقعی کلمه – یک قطعه فوق العاده از مشاهده روزنامه نگاری فهرستنویسی گروه اول آزمایشی سرمایه گذاری بر روی صحنه در سال 1989.

آنها می خواهم برنامه ریزی شده و لغو دو قبلی تورهای در سال 1986 و 1987 کشف است که جاه طلبی های خود را برای یک تئاتر نمایش زنده نبودند سازگار با اقتصاد یک کنسرت پاپ.

آن پیشنهاد سخاوتمندانه از پروموتر که در نهایت آنها را در جاده ها اما حتی پس از آن آنها را متقاعد عقل از بازی شب پس از شب به طرفداران واقعی.

“سنگ نشان می دهد که واقعا شرم آور است. مخاطب می تواند شرم آور و نوازندگان پیدا کنم cringeworthy,” لاو ادعا آنها به عنوان مجموعه ای از برای آسیا.

بعد در یک کنفرانس مطبوعاتی برای ترویج خود را نشان می دهد در هنگ کنگ لاو می گوید رسانه ها: “ما یک گروه زندگی می کنند،”

هیت کتاب ارائه می دهد دسترسی بی سابقه به گروه. او وجود دارد در اتاق های هتل و تور اتوبوس رقص او با آنها در دیسکو و طول می کشد یک پیاده روی طولانی با Tennant در حومه شهر. وجود دارد هیچ دارو و هیچ رابطه جنسی (به جز زمانی که آنها در سراسر تلو تلو خوردن یک زن و شوهر در flagrante در دامنه کوه).

آن را به یک فرانک و آشکار کردن زیرچشمی نگاه کردن در پشت پرده.

تنانت و لاو به طور همزمان bristling با اعتماد به نفس و متصلب با ناامنی نه به خاطر این تور نیست فروخته شده در انگلستان است.

آنها نیز فوق العاده شعارهاى – slagging کردن آدم مورچه, Piers Morgan, مرتکب خطا شدن کلاه خود تور پروموتر و حتی طرفداران خود را – در حالی که گرفتن giddily هیجان زده است که Jason Donovan ممکن است به یکی از خود را نشان می دهد (او نیست).

در حالی که آنها با احتیاط از سنگ کلیشه هیت نیست یدکی آنها را زمانی که همه چیز به یک بیت نخاعی ضربه بزنید.

قبل از اولین کنسرت لاو مگس به خشم به دلیل افت پرده است که باید سیاه و سفید است که در واقع قهوه ای است. هنگامی که مادر خود را می آید به آنها را ببینید در انگلستان, او, اول, نظر, نیست, مورد, موسیقی, اما کوتاه کردن مو: “من نمی دانم که شما می خواهم تبدیل به یک بودایی”.

در سراسر کتاب Tennant به آرامی شروع به لذت بردن از خود و پیدا کردن که یک ستاره راک گاهی اوقات است که همه آن cracked تا باشد.

“من یک وسواس با هیستری و فقط برای پیدا کردن خودم در مرکز آن من فقط پیدا کردن بسیار خطر ناک” او مشاهده.

اما مسخره ترسناک زمانی که خواننده فریاد “arigato”, کلمه ای برای تشکر از شما در پایان یکی از نشان می دهد.

“من فکر می کردم ‘چگونه بی شرمانه,'” لاو می گوید هیت. “من متمایل من سر زدی و فکر می کردم “او یک ترش'”.

جای تعجب نیست که گروه اول خواندن این مقاله در سال 1990 اعلام کرد که آنها خود را به “بیشتر یا کمتر وحشت”.

متاسفانه این کتاب و آن 1993 عاقبت پت شاپ بویز در مقابل امریکا مدت طولانی است که از چاپ… تا زمانی که در اوایل این هفته, زمانی که آنها چاپ توسط پنگوئن کتاب.

“آنها بوده ام در یک عجیب و غریب اموات می گوید:” هیت در تلفن از ما. “ناخواسته چیزی وجود دارد بسیار خوب در مورد این کتاب که در دسترس نیست و این که مردم در مورد بحث مانند برخی از رمز و راز… اما من می خواهم به جای مردم خواندن آنها.”

جالب است که این کتاب در ابتدا نوشته شده توسط داوران بودند که sniffy در مورد هیت تصمیم به حفر کردن به فروع تور, زندگی, احساس این همه سطحی و بدون عمق است.

صورت را دیو Halsam گفت: به معنای واقعی کلمه “نیست یک کتاب آن را به یک لیست” اضافه کرد: “من می خواهم ترجیح می دهند از یک کتاب است که گفت: چند حقایق و یا حتی چند نهفته است.”

اما نتواند که به نقطه ای می گوید هیت.

نویسنده – که مانند مستاجر خود را آغاز نوشتن حرفه ای در Smash Hits – اعتقاد وجود دارد, ارزش, از جلو, گزارش بدون نیاز به صراحت دولت بزرگ فکری از پایان نامه.

“من همیشه فکر می کردم من می خواهم به قادر به گفتن یک مقدار عمیق تر داستان [از طریق] باور نکردنی تجمع جزئیات,” او توضیح می دهد.

“هیچ کس بار خوانده شده رمان و می گوید:” این فقط یک بار از مسائل که اتفاق می افتد زیرا آنها در تفکر وجود دارد یک هدف بزرگتر به همه این است که همه این مسائل است که در کنار هم چیزی بیشتر از فقط گفتن ما یک سری از حوادث و یا یک سری از مکالمات.

“هر کتاب غیر داستانی باید که – اما به نحوی که نبود راه است که مردم رفت و به یک کتاب در مورد موسیقی پاپ است.”

در سال دخالت هر چند این کتاب شهرت رشد کرده است و دیگران باید به تصویب هیت سبک گزارش – مهمترین لایحه فلاناگان که صرف دو سال در U2 باغ وحش تور تلویزیون برای مشابه الهامی U2 در پایان جهان است.

این سوال باقی می ماند هر چند: چگونه هیت گرفتن این دسترسی بی سابقه?

“وجود ندارد فوق العاده ساده پاسخ,” او می گوید. “مردم در زمان عکاسان در تور به عنوان یک استاندارد چیزی که در 80s و من فکر می کنم آنها فکر می کردند كه چرا ما را یک روزنامه نگار?’

“من دوستانه بود و من نوشته بودم در مورد آنها کمی, اما من فکر نمی کنم آنها تا به حال فکر در مورد نتیجه نهایی این خصوص.”

سانسور است ؟

در واقع بحث در مورد ماهیت این کتاب به صورت یک تکرار بخشی از روایت است.

“این هرگز نمی تواند بیرون می آیند” exclaims Tennant در یک برهه اما کمی جای تعجب حذف شد از رکورد.

“معروف چیزی که رو قطع از این کتاب است که بسیاری از زمانی که آنها سوگند – اما آن را کاملا آشکارا اعلام کرد:” اصرار هیت.

“مردم تصور وجود یک کل دیگر unexpurgated نسخه از آن – اما چرا شما تصور کنید که در یک کتاب است که در حال حاضر راه درستتر و آشکار از شما می خواهم به طور معمول انتظار می رود؟”

با وجود وحشت خود در مقاله اصلی (“ما وحشتناک ندارد.” گفت: Lowe پس از خواندن آن را برای اولین بار) این گروه به اندازه کافی خوشحال به درخواست هیت در راه بازگشت خود را برای اولین تور در ایالات متحده آمریکا یک زن و شوهر از سال بعد.

آن را در یک نکته جالب برای اواز یا موسیقی دو نفری. پنجمین آلبوم, رفتار شده بود انتقادی-تحسین شده اما موفق به مقیاس نمودار قله قبلی خود کار می کنند. جدید خود را تنها یک kitsch پوشش U2 را که در آن خیابان هیچ نام نیست گرفتن انتظار, رادیو بازی, معنی آنها گام گذاشتن در بلند پروازانه تور در کشور است که تا به حال نشده است قوی خود را در بازار از نامشخص پایه.

آن را کمک نمی کند که از اول شب تا به حال به لغو به دلیل مشکلات صدا. سپس لاو باعث جزئی دیپلماتیک حادثه توسط راه رفتن مرحله در طول یک عملکرد در جی لنو در اواخر شب چت, نشان می دهد, خشمگین که دوربین تمرکز صرفا بر روی Tennant و حمایت خوانندگان.

گروه صرف بخش های زیادی از تور فرسایش در مورد آینده خود را. هیت قطاری یکی معمولی ارز در پشت صحنه در لس آنجلس جهانی Ampitheater.

“ما رفته و جوش با” آه نیل.

“این همه به این آلبوم نمی شود به خوبی می گوید:” کریس.

“من فکر می کنم ما از دست برخی از تماشاگران نوجوان,” نیل digresses

“من فکر می کنم ما باید به نوشتن برخی از ساده تر, پر از قلاب, موسیقی, می گوید:” کریس.

“آره می گوید:” نیل. “این چیزی است که من فکر می کنم.”

“این سخت بود می گوید:” هیت “تور امریکا با یک رکورد بود که در آتش و با این فوق العاده پیچیده و گران قیمت نشان می دهد – اما من به یاد داشته باشید یک دلسردی.

“من بیشتر glib حافظه است که تقریبا همیشه با آنها بوده ام مخلوطی از کامل سرزندگی و [تفکر]” آه آن را بیش از همه, اجازه دهید خسته نکنید.'”

در نهایت Pet Shop Boys’ عملکرد تور گسترده یک موفقیت است.

مطبوعات ایالات متحده استقبال بالا-مفهوم تئاتر صحنه نمایش به عنوان یک انقلاب در stagecraft – سان فرانسیسکو آزما آن را به نام “عملکرد بیشتر هنر از کنسرت راک” در حالی که نیویورک دیلی نیوز در مقایسه با آن به ملاقات Opera تولید Satyricon.

و البته Pet Shop Boys آیا بازگشت و نوشتن برخی از “ساده تر, پر از قلاب موسیقی”. آلبوم بعدی خود را در سال 1993 بسیار موجود آمار مجرد می تواند به شما او را ببخشد و به غرب و همچنان بزرگترین فروشنده.

اما در حالی که هیت دوم کتاب تا حدودی سنتی “پیروزی-بیش-سختی” روایت قوس هیت می گوید که فقط یک تصادف خوشحال است.

“من نوشته شده است کتاب های دیگر که در آن من تا به حال فشار از ناشر به نوعی از ‘لحظه’ در نقطه ای که در آن کتاب به پایان می رسد,” او می گوید.

“و من خجالتی هستم از ابراز تم ها بزرگتر و قدرتمند کمان از همه چیز در حال تغییر است; اما زندگی پایان ندارد فقط به این دلیل که کتاب به پایان می رسد.”

هیت رفت و به نوشتن برای سنگ نورد و GQ – که در آن Paul McCartney به او گفت که او می خواهم پیش بینی DNA قبل از DNA کشف شد در حالی که دام در اسید در 1960s. او همچنین نوشت: دو دردناکی صادق کتاب با رابی ویلیامز بر اساس یک مشابه بی سابقه سطح دسترسی.

کلید به دست آوردن چنین الهامی مصاحبه او می گوید: فقط علاقه مند به مردم است. و گهگاه به شکستن با قراردادهای اجتماعی.

“من همیشه فکر می کنم” او می گوید: “یکی از سخت ترین سوالات را بپرسید اما یکی از بهترین سوالات شما می توانید بپرسید که من در مورد می گویند…

“که در آن بود.”

“این واقعا ناراحت کننده آن را انجام می دهند. شما به عمد نیروی کاری است که همه غرایز خود را به شما گفتن به عنوان یک مودب انسان را به انجام.

“اما اغلب مردم می گویند و شما فقط کردم به آنها فضا.”

Pet Shop Boys به معنای واقعی کلمه و پت شاپ بویز در مقابل امریکا هستند در حال حاضر.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل entertainment.news@bbc.co.uk.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de