چگونه از شیوع کروناویروس در حال تست آفریقا


آفریقا گذرانده گریم نقطه عطف 10000 موارد گزارش شده از coronavirus همراه با بیش از 500 مرگ و میر با توجه به آفریقا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (ACDC).

که روزانه تعداد زیادی از عفونت های جدید به نظر می رسد به سقوط در بخش هایی از جهان, برخی از ترس کانون virus می تواند حرکت به این قاره است.

با وجود تلاش ها برای قفل کردن شهرها و کشورها با وجود کمک های مالی از تجهیزات حفاظتی تست کیت و دستگاه تهویه مصنوعی از کشور چین, یک چیز روشن است: آفریقا هنوز مسطح منحنی و اتاق را برای مانور در حال کوچکتر شدن است.

‘تاخیر در عمل’

“آنچه ما میبینیم این است که این فرصت دیگر وجود دارد و یا تقریبا وجود ندارد برای برخی از کشورها می گوید:” دکتر میشل یائو اجرا می شود که این واکنش اضطراری برنامه ای برای سازمان جهانی بهداشت (WHO) در آفریقا است.

“نگرانی نیز در حال حاضر که [کشور] به اندازه کافی نمی تواند مدیریت این مرحله آنها در حال حرکت به [در کشور انتقال]. اما ما شاهد وجود برخی از تاخیر در پرداختن به [این]… به بسیج بیشتر مردم از قطار بیشتر مردم فکر می کنم در مورد ظرفیت.”

آن را دشوار است به مقایسه مناطق با فرهنگ های مختلف اقتصاد, سفر, لینک ها و زیرساخت اما برخی از مقایسه رنگ فوری تصویر.

در مطالعه روزانه را افزایش می دهد تعداد کسانی که آزمایش مثبت برای coronavirus در سراسر جهان و آفریقا به نظر می رسد کنترل گسترش بهتر از آمریکا و اروپا تا کنون.

اما در مقایسه با آسیا, که در آن برخی از کشورها به نظر می رسد به منظور کاهش روزانه افزایش در تعداد موارد جدید نسبتا به سرعت نمی کرایه تا به خوبی.

گسترش در جوامع

شاید بهتر مقایسه می تواند با خاورمیانه است. وجود موارد باید به طور پیوسته افزایش یافته است و همراه با مرگ و میر و منطقه در حال حاضر به ثبت بیش از 78,000 موارد در مجموع با توجه به این که.

تقریبا هر کشور آفریقایی است موارد گزارش شده و در حالی که اکثر آغاز شد و با بیماران آوردن این ویروس از طریق مسافرت های بین المللی آن است که در حال حاضر گسترش در جوامع است.

متغیرهای مختلف را پیش بینی دشوار است اما بدترین سناریو هنوز هم نامطلوب. “موارد به راحتی می توانید انتخاب کنید تا” دکتر یائو میگوید: “حتی سه گانه شاید ضرب هفت تا 10 از آنچه که ما در حال حاضر”.

تایید coronavirus موارد در آفریقای جنوبی

در آفریقای جنوبی دو هفته آخر مارس دیدم 20 برابر افزایش در تعداد موارد تایید شده. در پاسخ به تعداد رو به رشد رئیس سیریل Ramaphosa اعلام کشور-شبکه سه-هفته مستند آغاز شد که در 27 مارس.

او پس از تمدید شده است که تا پایان مارس به تعداد روزانه موارد جدید کاهش یافته است – هر چند از آن است که خیلی زود به نتیجه برسیم و اگر مستند به عقل است.

آنچه مهم است این است که افزایش در تست قابلیت در آفریقای جنوبی.

این کشور تا کنون انجام شده حدود 60000 آزمون Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است و در حال حاضر تست به میزان نزدیک به 5000 در روز, با توجه به, وزیر بهداشت Zweli Mkhize.

اما در مقایسه با کشورهای دیگر در چنگال ویروس که مقدار هنوز هم محزون می خوانی ناکافی است. ایتالیا – یکی از سخت ترین آمار کشورهای جهان – دارای مشابه جمعیت به آفریقای جنوبی و انجام بیش از 700 ، 000 آزمون.

تست شماره ها حتی بیشتر نگران کننده در سراسر بقیه آفریقا.

نیجریه و کنیا که انجام شده حدود 5000 آزمایش. در مقایسه با 600,000 در کره جنوبی که بسیاری را به عنوان داشتن برپا قویترین مبارزه با ویروس.

“ما شاهد افزایش در تعدادی از آزمایشات اما من فکر می کنم ما می تواند خیلی بیشتر انجام دهد” استدلال می کند Dr Abdhallah Ziraba یک دانشمند محقق و اپیدمیولوژی در آفریقا جمعیت و مرکز تحقیقات بهداشت.

تست تنگناها

کشورهای آفریقایی شده اند مبارزه سخت برای بالا بردن خود را تست ظرفیت.

سلامت وزارتخانه ها کار کرده اند و تبدیل به آزمایشگاه های خصوصی به Covid-19 تست و مراکز عمده در آزمایشگاه مانند انستیتو پاستور در داکار را – از طریق ACDC-سازمان Covid-19 سمینارهای آموزشی برای آزمایشگاه ها در سراسر منطقه است.

هنوز هم از آن شده است به اندازه کافی.

تنگناها در منابع از معرفهای لازم برای آزمایش باید ظرفیت محدود.

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

چینی میلیاردر Jack Ma به تازگی اعلام کرد کمک های مالی از بیش از یک میلیون نمونه استخراج کیت به کشورهای آفریقایی. معلوم نیست که آیا تست کامل بسته خواهد شد اما اگر این کمک مالی می تواند به اثبات حیاتی برای تقویت تست قاره گسترده است.

“ما می دانیم که چالش وجود دارد در اطراف توسعه, آزمون, هزینه آزمون و تدارکات درگیر اما ما نمی تواند راضی و فقط فکر می کنم که مردم در حال رفتن برای مردن” می گوید: Dr Ziraba.

با توجه به مطالعه نوشته شده توسط اپيدميولوژيستها در لندن و ژوهانسبورگ یک گزارش از مرگ می تواند به معنای یک کشور در حال حاضر دارای صدها یا حتی هزاران نفر از موارد.

تایید coronavirus موارد در آفریقا

بیشتر تست های که انجام می شود بیشتر اعتماد به نفس این قاره می تواند در آن داده ها و سیستم های آن در جای خود برای مبارزه با افزایش جزر و مد.

یکی از عمده مشکلات آفریقا را در هفته های آینده است که دقیقا چگونه به مبارزه با ویروس.

تا کنون آفریقای جنوبی مستند استراتژی نشان داده است نشانه ای از وعده. کشورهای دیگر به دنبال کت و شلوار.

ترین آفریقا-پرجمعیت کشور نیجریه دارای قفل شده لاگوس محدود کردن جنبش به فعالیت های ضروری.

یکی از حومه های پایتخت جمهوری دموکراتیک کنگو کینشاسا به دنبال کت و شلوار.

داکار در سنگال و نایروبی در کنیا را به اعمال حکومت اجازه می دهد مردم را به ادامه کار اما جلوگیری از فعالیت های اجتماعی و سفر در شب.

شبح از یک کل مستند با این حال خطرات توقف کامل فعالیت های اقتصادی در سراسر قاره است.

بیش از یک سوم از جمعیت این قاره زندگی زیر خط فقر. در حالی که بسیاری از کسانی که زندگی در مناطق روستایی و به طور بالقوه دسترسی به کشاورزی امرار معاش حدود 20% زندگی در مناطق شهری با تکیه بر کار گاه به گاه برای تغذیه خود و خانواده خود را.

خطر سوء تغذیه

اگر آن را ثابت می کند لازم است به طور کامل قطع کردن آنها از مشاغل و بازار بالقوه مرگ و میر ناشناخته است.

“رکود اقتصادی و وخامت معیشت معنی فقر سوء تغذیه بدتر دسترسی به روال خدمات بهداشتی و که به نوبه خود تمام معنی زندگی را از دست داده و همچنین می گوید:” دکتر فرانچسکو Checci استاد اپیدمیولوژی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است.

“زندگی از دست داده نه تنها در میان, پیر, بلکه در میان کودکان و افراد جوان است. بنابراین واقعا دشوار معادله وجود دارد.”

کشورهایی مانند رواندا شروع به توزیع مواد غذایی و منابع در انتظار عواقب آن. در شهر کیپ تاون در آفریقای جنوبی و حتی بدنام باندهای خیابانی را آغاز کرده اند برای کمک به توزیع مواد غذایی است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در کشورهای دیگر این طرح است که کمتر روشن است.

در کنیا گروه های جامعه مدنی باید شروع به جمع آوری وجوه و مواد غذایی را برای کاهش درآمد خانواده. اتیوپی اعلام وضعیت اضطراری با وجود نخست وزیر Abiy احمد به تازگی گفته است که “ما نمی توانیم تحمیل یک مستند مانند بیشتر کشورهای توسعه یافته به عنوان وجود دارد بسیاری از شهروندان که اصلا خانه”.

کشورهای آفریقایی منابع محدود برای جایگزینی درآمد از شهروندان خود. کسانی که مشکلات دوباره اهمیت تست.

“اگر ما می تواند آزمون و بیشتر موضعی رویکرد استراتژیک به محدود کردن جنبش است که واقعا به کمک منابع می گوید:” Dr نگزی Erondu یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در چتم هاوس فکر می کنم تانک.

“من فکر می کنم ما می تواند خلاق بیشتر در مورد که در روستاها می تواند به بازار که در آن روز انجام چرخش به طوری که وجود دارد کمتر در مناطق پر جمعیت.”

در نهایت این خواهد بود که تلاش ها و منابع مستقر توسط کشورهای آفریقایی خود را که تعیین این دوره از شیوع

“دولت باید به سرمایه گذاری در این, شما نمی توانید بگویید مردم به دور ماندن از کار و مطمئن شوید که شما اقامت بهداشتی هنگامی که شما آنها را یک راه برای انجام این کار می گوید:” Dr Erondu.

“ما واقعا شروع به دیدن اگر این مستند اقدامات این اقدامات قرنطینه – اگر آنها در واقع نسبت به پایان ماه آوریل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de