پس از مرگ او در سال 2002 به Star Trek: Nemesis قطعات منحصر به فرد است که با هم به شکل مصنوعی زندگی فرم اطلاعات (Brent Spiner) فروخته شد به جمع باعث یک زندگی واقعی جهانی جستجو هنگامی که ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکارد تصمیم گرفت که شامل جدا آندروید.

در یک ویدئو جدید ارسال شده به رسمی پیشتازان فضا , سایت سرپا نگه داشتن استاد جف لومباردی توضیح داد که چگونه او به ارمغان آورد با هم داده های پرت و دور افتاده نقاط بدن—یا دقیق تر قطعات بدن B-4 یک نمونه اولیه اندروید است که داده ها آپلود تمام خاطرات خود را قبل از مرگ.

“ما در حال افرادی که مدیریت و ساخت مواد است که یک بازیگر استفاده می کند از نظر فیزیکی در مجموعه” لومباردی می گوید در این ویدئو توصیف یک سرپا نگه داشتن استاد نقش در مجموعه ای که تقریبا به اغلب شامل پیدا کردن آیتم های این بازیگر ممکن است هرگز لمس است. “سرپا نگه داشتن هر چیزی است که هر گروه دیگر در فیلم نمی خواهید برای مقابله با آن به ما به آن شکل و تحویل آن در مجموعه است.”

picard-data-parts-star-trek
Jean-Luc Picard (پاتریک استوارت) و دکتر اگنس Jurati (Alison Pill) بازرسی ب-4 ذخیره می شود بدن در ‘Star Trek: پیکارد.’
فردا همه دسترسی

لومباردی توصیف ردیابی کردن اطلاعات بیت—از جمله منتزع اندام نیم تنه خود را و ب-4 سر—به عنوان یک “مانع” در اوایل در آماده سازی برای سری جدید.

“این سخت بود اگر فقط به این دلیل بسیاری از ستاره بازحمت حرکت کردن سرپا نگه داشتن دارایی شد به حراج گذاشته شده و پراکنده در سراسر جهان” لومباردی گفت. “ما نمی خواستیم برای ساخت یک دیتا جدید, من می خواستم به استفاده از داده های قدیمی قطعات است که ما قبل از دیده می شود با وجود چه شکل آنها ممکن است.”

John Van Citters معاون رئیس جمهور از ستاره بازحمت حرکت کردن توسعه نام تجاری در ViacomCBS و دیرین بازحمت حرکت کردن بایگان ارزشمند ثابت پس از شکار.

“او به من در تماس با یک زن و شوهر از مردم که او می دانست که تا به حال اطلاعات قطعات در سراسر جهان” لومباردی گفت. “جان بود در واقع کسی است که کلام در پیدا کردن اطلاعات سر—که در یک جعبه در کلگری و داده ها را نیم تنه بود که در یک جعبه بود که در هنگ کنگ است.”

در پیشتازان فضا: پیکارد—مجموعه بیست سال پس از داده های مرگ—ایالات فدراسیون سیارات تکنولوژی هنوز گرفتار نشده تا بسیار پیشرفته داده ها حداقل تا پیکارد زد به یک زن جوان (با بازی Isa Briones) که به نظر می رسد داده های گذشته است. در حالی که پیکارد و دیگر شرکت خدمه

اعضای امیدوار داده ها زندگی می کنند ممکن است در نمونه اولیه (بعد از فدا کردن خود را در یک نبرد در برابر Reman warbird شمشیر) B-4 مطلب ابتدایی positronic مغز در نهایت ثابت شده قادر به کپی اطلاعات آگاهی.

امیدوار به کسب اطلاعات بیشتر, Jean-Luc بازدید Daystrom موسسه در پیکارد برتر و بررسی جدا B-4 در آن واحد ذخیره سازی. سال های بسیاری B-4 را قطعات صرف شده در آرشیو شده مجموعه کامل ثابت خود را در محل جدید بازحمت حرکت کردن سری از وضعیت غرفه آینه ذخیره سازی طولانی مدت دیده می شود در پیکارد. با توجه به لومباردی قطعات در حال توسعه چیزی مانند زنگار در طول سال.

“هنگامی که ما آنها را به حال سالخورده در یک راه خاص است که ما حتی آنها را لمس. ما حتی نمی خواهید به لمس آنها شده بود پیری در جعبه مانند ما آنها را می خواستم در این نمایش از چهار یا پنج سال” لومباردی گفت. “بدون آرایش و یا جلوه های ویژه چیزی به آنها ، ما فقط از سمت چپ آنها را به عنوان آنها بودند.”

پشت صحنه فیلم همچنین کنکاش در backstory از دیگر ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکارد غرفه از جمله فدراسیون phaser, تفنگ, یونیفرم, پیپ و نشان combadge استفاده Starfleet در 2399.

پاتریک استوارت در زمان اولیه نقش مهمی در شکل دادن به اشیاء در Jean-Luc Picard زندگی با سرپا نگه داشتن استاد شخصا چیدن چای فنجان ساعت توشه و دیگر کنسرت بربس از چه لومباردی به او نشان داد. استوارت دوست داشت به خصوص منحصر به فرد تلسکوپ عصا لومباردی کشف کرد که او به زودی گنجانیده شده که او چگونه تصور پیکارد روز به روز زندگی در قلعه پیکارد تاکستان در فرانسه.

picard-number-one
پیکارد و سگ خود را شماره یک در زمینه خانواده در تاکستان در ‘Star Trek: پیکارد.’
فردا همه دسترسی

“این چیزی است که من واقعا دوست دارم در مورد غرفه و کار با بازیگران است که شما می توانید پیدا کردن چیزی است که آنها می توانند جذب به شخصیت خود و مشتعل آتش داخل تخیل خود را و آنها شروع به احساس بیشتر و بیشتر در جهان خود” لومباردی گفت.

در حالی که Spiner همچنین بازده به عنوان داده در پیشتازان فضا: پیکارد—ظاهر شدن در Jean-Luc را عذاب رویاهای—سرپا نگه داشتن آندروید قطعات در خدمت به عنوان یکی از مهمترین حرکت یادبود به یاد نسل بعدی ، پس از بسیاری از سال و حتی بیشتر مایل از هم جدا داده های نمونه ب-4 بدن است یک بار دیگر با هم.

“در حال حاضر ما می دانیم که در آن داده ها را به قطعات هستند” لومباردی گفت. “و آنها در حال رفتن به ماندن وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im