شما هرگز دیده می شود قبل از این: U. s. Air Force Thunderbirds و سرمه فرشتگان پرواز در شکل گیری و هم در مشترک متقابل کشور ماموریت. نخبگان خلبانان خطی کم بیش فیلادلفیا و نیویورک در روز سه شنبه مطرح شده قابل توجه شما تشکر می کنم به کارگران خط مقدم مانند منهتن دکتر سارا Vossoughi, یک آسیب شناس بالینی در نیویورک-پروتستان/کلمبیا.

“آنها را به ما نشان می دهد که نشانه ای از احترام و که نشانه ای از افتخار برای آنها را به انجام این کار برای ما است که باعث می شود من احساس می کنم واقعا خاص و این باعث می شود آن را به ارزش آن” Vossoughi گفت.

آنچه شما نمی بینید سربار بود بسیار طراحی شده که کار نگهداری مبارزان پرواز بدون توقف.

ایسنا پرواز با خلبانان و نیروی هوایی از نیروی هوایی را 305th هوایی تحرک بال از پایگاه مشترک مک گوایر-Dix-Lakehurst در نیوجرسی.

KC-10 Extender هوایی refueler یکی از چهار در این ماموریت در زمان خاموش با 300000 پوند سوخت برای کمک به آن را ممکن است برای Thunderbirds و فرشتگان آبی به پرواز در پنساکولا فلوریدا به شهر نیویورک و بازگشت بدون فرود.

“این واقعا یک فرصت بزرگ برای ما برای نشان دادن حمایت برای بهداشت و درمان کارگران” تکنولوژی گروهبان برایس اسمیت گفت: بین سوختگیری F-16 جنگنده ها در پرواز به نیویورک است. “و این روگذر است که امیدوارم برای رفتن به معنی زیادی برای همه, پس از آن واقعا خوب است.”

از کابین خلبان صحبت کردیم به Thunderbirds مانند سرهنگ جان کلدول.

وقتی پرسید که چه او امیدوار کارگران خط مقدم را به دور از صفحه نمایش کالدول گفت: “ما می خواهیم آنها را به می دانم که ما وجود دارد که ما مراقبت است که ما در این با هم ما می دانیم این است استرس زا ما می دانیم که سخت است ما می دانیم که آنها در حال مبارزه. ما در حال حمایت از آنها را ما برای تشویق آنها و ما سپاسگزار برای خدمات خود را.”

برای یکی دیگر از تاندربرد اصلی ترور Aldridge پایین تصویب بیش از بروکلین بود. تماشا و تکان دادن از پشت بام بود خواهر در قانون لیلی یک COVID-19 بازمانده.

“من امیدوارم که ما می تواند الهام بخش شما می دانید تمام خط مقدم کارگران در حالی که آنها در حال رفتن را از طریق سخت ترین بخشی از این” او گفت:. “ما واقعا هیجان زده می شود قادر به انجام این کار برای همه است.”

این تیم در حال حاضر برنامه ریزی بیشتر “آمریکای قوی” پلها — یک برنامه نشان می دهد با تشکر از تحمل پیام “ما همه در این با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de