چگونه تئاتر موزه ها و اجراهای زنده کار خواهد کرد زمانی که سالن بازگشایی امروز

دولت دستورالعمل در پایان coronavirus مستند در بریتانیا در حال تحول است و با آخرین تغییرات اعلام شده توسط نخست وزیر در ژوئن 23.

در یک افزایش قابل توجهی به هنر بخش “دو متر در قاعده” کاهش یافته بود به “یک متر به علاوه” در تاریخ 4 ژوئیه. تا زمانی که تغییر اجتماعی-فاصله اقدامات را محدود فرهنگی در سالن’ سودآوری است. تنظیم تغییرات نخست وزیر اعتراف کرد که هدایت ساخته شده بود زندگی “تقریبا غیر ممکن” برای بخش هنر در میان دیگران.

ترین هنر سالن سقوط “گام سوم” رسمی مستند برنامه ای که تعیین شده آنها را “بالاتر از خطر کسب و کار” در حساب از تهدید Covid-19 انتقال درون فضاهای محصور و مقرر است که آنها از نظر قانونی نمی تواند دوباره باز قبل از ژوئیه 4.

سینما در حال حاضر به امید دوباره باز از امروز با گالری های هنری زیر کت و شلوار از هفته آینده. (گالری های هنری تجاری اجازه داده شد برای دوباره باز کردن در ژوئن 15, آنها به عنوان طبقه بندی شده به عنوان “غیر ضروری خرده فروشی”.)

احیای اجرای برنامه در سالن های کنسرت نیز در آثار و تئاتر در حال آزمایشی مجاز به از سرگیری تمرینات.

برخی از اجراهای بدون مخاطبان زنده در حال حاضر از سر گرفته شد. بی بی سی شده اند پخش, کلاسیک, کنسرت, در پشت درهای بسته در Wigmore Hall پس از آغاز ماه ژوئن. این حافظه های فوق را دنبال کت و شلوار در آغاز در جولای 17 و با پایان دادن به آخرین شب در سپتامبر 12.

تئاتر

انگلیسی تئاتر اجازه داده شد تا دوباره باز از جولای 4, اگر چه اجرای زنده را نمی خواهد و در عین حال اجازه داده شود.

در ژوئن 25, Oliver Dowden, فرهنگ, وزیر اعلام کرد که پنج مرحله طرح پوشش re-opening, با دو مرحله اول اجازه اجتماعی-فاصله تمرینات. مراحل سه تا پنج است که در آن مخاطبان را به تدریج بازگشت تنها خواهد رسید زمانی که بهداشت عمومی کارشناسان توصیه می کنند که آن را بی خطر است.

معلوم نیست که این امکان پذیر خواهد بود. در نشانه ای از بحران های سلطنتی ارز تئاتر در لندن اعلام کرده است قابل توجه زیان کار در حالی که Nuffield تئاتر در ساوتهمپتون را برای خوب است. در امریکا برادوی بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال.

کامرون مکینتاش تولید کننده Les Misérables و صاحب هشت West End سالن پیشنهاد کرده است که مشکلات درگیر در آماده سازی و تولید این معنی است که بسیاری از تئاتر نمی تواند باز تا 2021. کریسمس pantomimes که نیاز به برنامه ریزی در جزئیات تا اواسط تابستان بعید است به این سال اتفاق می افتد.

بعلاوه Mackintosh بارها هشدار داده است که ایده های اجتماعی فاصله در سالن “را اضافه کنید” مالی. حتی در “یک متر به همراه” تئاتر نیاز به قبول کاهش قابل توجهی در تعداد مخاطبان.

برخی از عمده تئاتر شده اند جریان ویدئوها از خود گذشته تولیدات در طول بیماری همه گیر. به ادامه انجام این کار با کار جدید این خواهد بود یک فشار مالی که چند سالن می تواند تحمل.

سینما

از عمده زنجیره ای ویترین افتتاح 9 سینما در جولای 4, سپس 8 بیشتر در جولای 10 و بقیه پس از آن.

Odeon افتتاح 10 سینما در جولای 4 و بقیه در ژوئیه 16.

Everyman باز 6 سینما در جولای 4 و سپس 5 بیشتر در جولای 10 و بقیه را به دنبال خواهد داشت.

Picturehouse سینما را دوباره باز در جولای 10.

کرزن خود را باز Canterbury سینما در جولای 17, پس از آن Mayfair محل در جولای 24 با بقیه زیر پس از ژوئیه 31.

هر دو Vue و Cineworld آغاز خواهد شد دوباره خود را باز سینما در ژوئیه 31.
هنگامی که کریستوفر نولان را شعار سرانجام می رسد ؟

Cinemagoers را متوجه تغییرات قابل توجهی در طول سفر خود را. زنجیره ای بیشتر حفظ خواهد شد اجتماعی فاصله اقدامات در تمام مناطق در سینما و ارائه دست sanitiser به تمام دارندگان بلیط و کارکنان توالت خواهد بود مواجه نگردند با ضد باکتری صابون دست و کارکنان داده خواهد شد دقیق شستن دست ها-دستورالعمل ها.

سیستم رزرو شده است به روز شده اجازه می دهد تا دوستان و خانواده را به نشستن با هم در حالی که فاصله ایمن بین مشتریان مختلف از خانواده ها در auditoria. زمان شروع و پایان برای فیلم خواهد بود مبهوت به تنظیم تراکم و سیستم های یک طرفه عمل خواهد شد در سراسر ساختمان.

طیف وسیعی از فیلم را ارائه می دهند به طور مداوم در حال تغییر است. کریستوفر نولان در شعار که بسیاری از اپراتورهای امید دوخته شده بود در حال حاضر به تاخیر افتاده است به اوت 12. مولان نقل مکان کرد و به اوت 21 و در تعجبم که زن 1984 رفته خیلی بیشتر به 2 اکتبر. انتخاب 450 فیلم های کلاسیک نیز در حال ارائه به انگلیسی, سینما توسط توزیع کنندگان فیلم’ Association.

اپراتور کوچک تر و مستقل سینما ممکن است در چنین خوش شانس و موقعیت. Andrew Simpson از نیوکاسل Tyneside سینما هشدار داد که اگر کردند طرح خارج شد قبل از مخاطبان بازگشت خود سینما خواهد بود و محکوم است.

این سناریو کابوس او گفت: “اجازه باز کردند در همان زمان و مخاطبان نشان داده نمی شود. ما در حال باز این مرده و هیچ حمایت دولت است.”

از ژوئیه 4 تعداد کمی از رانندگی در سینما شروع به تور انگلستان امیدوار به سرمایه گذاری در ترکیبی از سست دستورالعمل و اولویت برای باز هوا وقایع است.

ادامه مطلب: تفکر از دیدن یک فیلم در این آخر هفته ؟ چه Covid سینما تجربه است در واقع می خواهم

گالری ها و موزه ها

برخی از اروپا پیشرو گالری مانند Uffizi در فلورانس و موزه سلطنتی هنرهای زیبا در بروکسل در حال حاضر دوباره باز تحت دقیق دستورالعمل های بهداشتی. این شامل استفاده از ماسک های ارائه دست sanitiser و مکرر یادآوری به دور ماندن از بازدید کنندگان دیگر.

انگلیسی گالری در حال انتظار برای دوباره باز کردن در امتداد خط های مشابه. با توجه به راهنمایی های منتشر شده در ژوئن 25, سیستم های یک طرفه و بهنگام بلیط معرفی خواهد شد. صوتی-راهنماهای دیگر ممکن است در دسترس است. پوشش صورت حال انتظار نمی رود به لازم الاجرا است.

گالری ملی خواهد بود که اولین و مهمترین نهاد برای re-باز که مار پوست درهای خود را در ماه جولای 8. باربیکن به دنبال خواهد داشت از جولای 13. بعدی خواهد آمد آکادمی سلطنتی در جولای 16 و تیت گالری عکس در جولای 27.

از سوی دیگر بسیاری از بسته باقی خواهد ماند ، ایلین Bedell مدیر عامل شرکت در سوتبنک مرکز گفت: این روزنامه در اواخر ماه مه است که قدیمیترین او فاصله می تواند احتمالا دوباره باز خواهد بود بهار 2021.

کوچکتر تجاری گالری ها و حراجی های طبقه بندی شده به عنوان “غیر ضروری خرده فروشی” شده اند و مجاز به دوباره باز از 15 ژوئن. ترین عمل رزرو و سیستم به شدت محدود کردن تعداد زیادی از مردم در داخل.

در طول همه گیر موزه مدیران باید تاکید کرد که آنها نیاز به قادر به دوباره باز کردن “در مالی به شیوه ای پایدار”. سر از موزه مدیران شورای آقا یان Blatchford هشدار داد در این تلگراف که “بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند از نظر مالی منحرف”.

ادامه مطلب: بریتانیا که هنر گالری ها دوباره باز کردن و نشان می دهد که می توانید من را ببینید ؟

سالن های کنسرت و اجرای سالن

کلاسیک صنعت موسیقی است رو به فروپاشی گسترده. بسیاری از ارکسترهای استخدام مستقل نوازندگان که همیشه از حمایت دولت را طرح کردند. علاوه بر این سالن خود را لزوما بزرگ و گران قیمت را اجرا کنند.

واسیلی Petrenko هادی رئیس سلطنتی لیورپول ارکستر فیلارمونیک گفت تلگراف در ماه مه که در حالی که برنامه های نوآورانه بودن اختراع در سراسر کشور پست-Covid-19 واقعیت ساده خواهد شد: “بسیاری از موسسات به سادگی نمی خواهد زنده بماند.”

بسیاری از کلاسیک-موسیقی نهادهای جریان های موجود و اجرای برنامه در این مستند با هدف رسیدن به گسترده تر مخاطبان آنلاین, اما این امر می تواند دشوار برای بسیاری از سالن و یا ارکسترهای برای زنده ماندن بدون منظم مخاطبان زندگی می کنند.

در میان چند استثنا است Wigmore Hall. محل پخش کنسرت زنده در رادیو بی بی سی 3 در هر روز هفته با نوازندگان از جمله Mitsuko Uchida, علامت Padmore و tom bristow دیویس. کنسرت آغاز شد و در ژوئن 1 در حال مشاهده دقیق اجتماعی فاصله و بدون مخاطبان زندگی می کنند.

این حافظه های فوق هم برگزار خواهد شد از 17 جولای تا سپتامبر 12. در ابتدا آنها را به کار گیرند تحت محدودیت های مشابه با این امید که تسهیلات ممکن است شل به عنوان فصل می رود.

در رویال آلبرت هال ارشد اجرایی به تلگراف گفت که با “دو متر در قاعده” در محل آن خواهد بود “عملی” به مخاطبان زنده به طور معمول از جمله شب گذشته به عنوان خدمه خواهد بود قادر به کار و محل میله را به ماندن بسته شده است.
این معبد محل زندگی می کنند در فورت اسمیت, آرکانزاس با موفقیت جنگیدند به میزبان اجتماعی-فاصله فرفره


اعتبار: AP/چارلی Kaiko

موسیقی راک و پاپ و جاز, سالن های موسیقی, در ضمن در صورت بدتر مخمصه. تا زمانی که مسافرت های بین المللی رزومه آن خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای برنامه ریزی یک سری از پر سود گیگابایت است. بعلاوه با توجه به اینکه این سالن با طراحی بسته تعداد زیادی از مردم به جوی فضاهای مشخص نیست که چگونه آنها همیشه قادر به انطباق با دستورالعمل به عنوان آنها در حال حاضر ایستاده است.

انجمن های مستقل جشنواره گفت: در اواسط ماه مه است که 98.5 درصد از اعضای آن فاقد پوشش بیمه برای coronavirus مربوط به لغو و 92 درصد انتظار به صورت بالقوه ویرانگر هزینه های.

برخی از کنسرت های زنده گرفته شده در امریکا که در آن مقررات ثابت لیبرال تر. در آرکانزاس به عنوان مثال کشور خواننده تراویس McCready انجام شده در 18 مه پس از جلب رضایت دولت در بهداشت عمومی مورد نیاز است. تئاتر میزبانی گیگ بود ظرفیت آن کاهش می یابد از 1100 239 همه شرکت کنندگان خود را به حال, حرارت گرفته شده در ورود و هر کس بیش از سن 10 دستور داده شد به پوشیدن ماسک.

رانندگی در کنسرت های برگزار شده است در کشورهای دیگر از جمله New Hampshire.

تلویزیون

تولید در تمام سریال متوقف شد با این بیماری همه گیر ترک پخش با کاهش عرضه نسخه های جدید.

در مه 18, اما, بی بی سی, ITV, Channel 4, آسمان, و دیگر رسانههای انگلیسی توافق مجموعه ای از دستورالعمل ها برای بهره برداری ایمن از مجموعه با توجه به از سرگیری تولید تلویزیون در سراسر تابستان است.

در یک بیانیه مشترک از رسانههای گفت: “انتظار این است که هدایت خواهد شد در ماه های آینده به عنوان مستند کاسته است به دولت توصیه می یابد و به عنوان TV productions انطباق با چالش های جدید ناشی از این Covid-19 خطر است.”

دنده بالا و EastEnders برای مثال از سر فیلمبرداری با مناسب اجتماعی-فاصله اقدامات در محل. به عنوان تابستان پیشرفت مجموعه های بیشتر به دنبال کت و شلوار.

Netflix را معرفی شیوه های است که آن را در حال حاضر استخدام در آن مجموعه در جنوب شرق آسیا مانند دما چک و ناهار بسته بندی شده برای بازیگران و خدمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im