دانشمندان شده است برنامه ریزی برای یک بیماری همه گیر برای دهه ها و حمل و نقل مراکز به طور گسترده ای به عنوان عفونت نقاط با ویروس نرخ انتقال تا شش برابر بالاتر برای کسانی که با استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی.

هواپیما و قطار و اتوبوس و ایستگاه و فرودگاه ها شما باید سفر را از طریق) در بسیاری از جهات محیط ایده آل برای یک قطره-گسترش بیماری هایی مانند coronavirus (Covid-19) به رشد است.

ویروس ها فکر تا حد زیادی به گسترش از طریق قطرات که زمین مشترک در سطوح. مردم گرفتن ویروس زمانی که آنها را لمس دست آلوده خود را به چهره خود را چیزی است که همه ما انجام 20 تا 30 بار در ساعت.

ما scoured شواهد شما را به بهترین نکته برای سالم ماندن در رفت و آمد روزانه خود کسب و کار سفر و یا تعطیلات خانواده:

لوله و قطار

تحقیقات منتشر شده در BMC بیماری های عفونی در بر داشت که کسانی که با استفاده از حمل و نقل عمومی در طول شیوع بیماری آنفلوآنزای شد تا شش برابر بیشتر احتمال دارد به انتخاب کنید تا یک عفونت های حاد تنفسی.
یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت در مترو لندن: مسافران هستند که بیشتر در معرض خطر گسترش عفونت


اعتبار: ایان Hinchliffe/PA سیم

این درست است به خصوص در شهرستانها مانند لندن که در آن چند منطقه را شناسایی موارد است.

زیرزمینی که در خدمت حدود 1.2 میلیارد مسافر در سال است که یک کانون خاص با توجه به مقاله منتشر شده در محیط زیست, مجله بهداشت در سال 2018 است.

کسانی که بیشتر در معرض خطر بود مسافران که از سفرهای طولانی و یا استفاده از مشغول تبادل ایستگاه به عنوان آنها در تماس با بیشتر به اشتراک گذاشته سطوح و مردم است.

برای مثال مسافران زندگی در شمال قصبه Highbury و Islington سفر عمدتا در شمال و یا ویکتوریا خطوط و به احتمال زیاد به تغییر در کینگز کراس, St Pancras – شلوغ ترین ایستگاه در لندن – در مسیر به مقصد خود را.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که نیویورک با کمتر tube ایستگاه های بالاتر عفونت نرخ این توقف تمایل به بیشتر شلوغ است.

در مقابل مسافران در مناطق بدون توقف زیرزمینی در تمام دیدم کمتر از موارد شبه آنفولانزا بیماری بیش از یک دوره شش ماهه.

این نقشه نشان می دهد نرخ ابتلا به آنفولانزا مانند ویروس ها در لندن نیویورک و شلوغ ترین ایستگاه های لوله:

سفر در اوج بار است که یک راه برای کاهش خطر ابتلا به چیدن یک عفونت در لوله. اما حتی پس از آن, آن را ممکن است برای انتخاب کنید تا قطرات تنفسی از سطوح از جمله لوله قطب دسته صندلی و یا حتی پله برقی روکش پلاستیکی.

برای کاهش خطر ابتلا به مطمئن شوید که شما شستن دست های خود را و یا استفاده از دست sanitiser پس از خروج از زیر زمین و نه صورت خود را لمس و یا نیش ناخن های خود را در حالی که سفر.

مراقب باشید از فرودگاه

در سال 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر عفونت پخش شد در سطح بین المللی تا حد زیادی از طریق کشتی ها و بنادر. امروز فرودگاه ها چه روشن کردن موضعی به شیوع بیماری های همه گیر جهانی.

در یک مطالعه منتشر شده تنها چند روز قبل از چین مرگبار coronavirus اول شناسایی شده محققان دریافتند که ramping تا شستن دست ها در 10 از ترین در جهان “نفوذ” فرودگاه می تواند به کاهش گسترش تنفسی بیماری همه گیر 37 درصد است.

داده های منتشر شده در تجزیه و تحلیل ریسک مجله در پایان ماه دسامبر گفت: این رقم می تواند به عنوان بالا که 69 درصد در صورتی اعمال می شود به تمام فرودگاه ها در سراسر جهان است.

چک های امنیتی در حال فکر به بالاترین مناطق در معرض خطر در فرودگاه. یک مطالعه منتشر شده توسط محققان از دانشگاه ناتینگهام و فنلاند موسسه ملی بهداشت و رفاه یافت که نیمی از تمام پلاستیکی توشه سینی در چک امنیتی بودند در کنف حداقل یک بیماری تنفسی مانند سرماخوردگی یا آنفلوانزا است.

سینی که هزاران بار به اشتراک گذاشته شده اما به ندرت شسته جمع آوری ریزه از جیب مردم و اموال و مشخص شد که بیشتر میکروب ها از حتی فرودگاه توالت.

وجود دارد دیگر نقاط در فرودگاه که در آن مسافران خواهد بود و توصیه برای تمیز کردن دست های خود را پس از عبور از.

همان مطالعه در BMC بیماری های عفونی, مجله پیدا کردم که تراشه و پین پرداخت ماشین آلات در فرودگاه داروخانه ها به خصوص به احتمال زیاد به بندر ویروس ها.

دست ریل پله برقی بازو استراحت در منطقه انتظار صندلی و ثابت عبور از بلیط و گذرنامه به خطوط هوایی و امنیت کارکنان نیز به احتمال زیاد به ارائه برخی از خطر است.

بسیاری از فرودگاه بین المللی را به دست sanitiser در دسترس مسافران است. متاسفانه بهداشت عمومی انگلیس لازم نیست انگلیسی, فرودگاه اپراتورها برای انجام این کار. شما می بایست به خوبی توصیه به خود را – با استفاده از آن را بلافاصله پس از پرداخت آن را در یک شیمیدان.

اشکالات در هواپیما

بسیاری از آنها آگاه باشید که محدود کابین هواپیما در برخواهد داشت خطر ابتلا به ویروس – اما اکثرا به دلیل اشتباه.

اکثر مطالعات نشان می دهد آن است که بازیافت کابین هوایی که در شمار بزرگترین خطر (آن عبور پیچیده فیلتر) اما قطرات گسترش مسافران و کابین کارکنان در حال حرکت به بالا و پایین راهروی اصلی.

یک مطالعه انجام شده توسط دانشمندان در دانشگاه اموری در ایالات متحده یافت می شود که آلوده هوا مباشر می تواند تبدیل به یک “سوپر-پخش’ به عنوان آنها به طور مداوم بالا و پایین حرکت هواپیما.

به این نتیجه رسیدند که بهترین محل برای نشستن در وسط هواپیما در یک صندلی کنار پنجره برای فرار از این خطر خاص. شما افزایش شانس خود را برای باقی مانده از عفونت با ماندن در صندلی خود را برای مدت زمان پرواز. اگر شما نمی توانید یک صندلی کنار پنجره دوم بهتر است یک صندلی میانی به جای یک راهرو – در زیر ببینید:

اگر یک مسافر دیگر آلوده است و نشستن نزدیک کمتر وجود دارد شما می توانید انجام دهید. این مطالعه نشان داد که کسانی که نشسته در یک ردیف یا دو صندلی دو طرف آلوده مسافر تا به حال 80 درصد شانس ابتلا به یک اشکال مهم نیست که چه نوع از صندلی شما در هستند.

در طول شیوع بیماری سارس در سال 2003, 25 مسافران هواپیمایی بودند معروف آلوده توسط یک مسافر. برخی نشسته بودند تا آنجا که هفت ردیف در جلو و پنج ردیف پشت شاخص مورد.

اتوبوس و تراموا

کمتر در تحقیقات انجام شده به دنبال گسترش بیماری در اتوبوس, اما یک مطالعه در BMC بیماری های عفونی در سال 2011 در بر داشت که اتوبوس یا تراموا استفاده همراه بود با تقریبا شش برابر افزایش خطر ابتلا به آنفولانزا مانند عفونت در طول فصل آنفولانزا.

اگر چه سل گسترش متفاوت به آنفولانزا مطالعه دیگری در هوستون در سال 2011 در بر داشت که بروز سل تقریبا هشت برابر بیشتر در میان مسافران که صرف بیش از یک ساعت در روز در اتوبوس.

مطالعه منتشر شده در سل, مجله, شناسایی 10 مسیرهای اتوبوس که در آن سل عفونت شدند شایع – چند تا از این مسیر تصویب این شهر بستری است.

هنگامی که به سفر در یک اتوبوس سعی کنید به نشستن در یک منطقه آرام آگاهی از سطوح و دستگیره را لمس می کنی و مثل همیشه دستهای خود را هنگامی که شما دریافت کردن.

تاکسی – نشستن در پشت راننده

تاکسی ها باید نسبتا امن در مورد یک بیماری همه گیر اما فضاهای محصور شده است. شده اند وجود دارد هیچ مطالعات علمی اما کارشناسان امنیتی توصیه می کنند که امن ترین مکان برای نشستن به طور مستقیم در پشت راننده.

دلیل این است که همه رانندگان تمایل به منحرف کردن برای محافظت از خود را در یک حادثه و همچنین از آنجا که رانندگان با نابکار قصد کنترل می شود از پشت سر با کشیدن کمربند ایمنی تنگ بیش از شانه خود را.

شما نیز کمتر احتمال دارد به قطرات زمین شما باید راننده سرفه یا عطسه.

راه رفتن اگر شما می توانید

آن همیشه ممکن نیست اما بهترین راه برای گرفتن اطراف ویروس رایگان است که تقریبا قطعا به پیاده روی یا دوچرخه سواری. ورزش منظم حداقل 150 دقیقه در هفته نیز از شما محافظت از قلب و دیگر بیماری های عروقی – بسیار بزرگتر خطر به سلامت خود را از coronavirus در دراز مدت است.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im