چگونه برای ایجاد یک تسکین دهنده, صفحه اصلی برای بار مشکل

زمانی که طراح داخلی و نویسنده کیت St هیل تجربه اضطراب آن را به حال تاثیر عمیقی بر رویکرد او به تزئینات. آرامش داخل خانه ای در جنوب لندن که او سهام با شوهرش, Olivier و سگ خود را فرانسیس یک مورد در نقطه: آن رنگ پریده و در عین حال دنج و زیبایی شناسی به عنوان یک بصری نوش دارو. کیت در حال حاضر ارائه طرح مشاوره از طریق اسکایپ که او را توصیف به عنوان ‘درمان برای خانه’. او توضیح می دهد که آنچه او وحى سبک داخلی و چرا او را به خانه خود او است مکان شاد.

هنگامی که شما برای اولین بار تبدیل شدن به آگاهی از تاثیر این خانه می تواند در سلامت روان ؟

حدود 10 سال پیش فقط پس من می خواهم به پایان رسید, معماری مدرسه, من شروع به داشتن حملات هراس در محل کار و توسعه یافته ترس از مکانهای شلوغ. در بدترین حالت آن من نمی خواهم به ترک خانه; من حتی نمی خواهید به ترک مبل. خانه من پناه از همه ترس و نگرانی. من فکر می کنم این چیزی است که مردم می تواند به سمت راست در حال حاضر: زمانی که خارج از هرج و مرج و ترسناک خانه خود می شود این جهان ایمن از آنجا که شما می توانید کنترل همه چیز را در آن و انجام چیزهای کوچک آن را به احساس آرامش.
کیت در
آشپزخانه با
سوسیس سگ فرانسیس.
این واحد از
Ikea صندلی است که توسط
یونجه و ناهار خوری
جدول های Muuto. این هوشمند از Ikea برقی
فراهم می کند مفید
– و قابل حمل –
ذخیره سازی اضافی


اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد از کیت St هیل

چگونه است که تجربه تاثیر می گذارد داخلی از خانه خود را ؟

آن نیست تا زمانی که من می خواهم به خرید این خانه با شوهر من است که من کردم به فکر کردن در مورد اثر محیط اطراف ما می تواند داشته باشد. این یک پروژه نوسازی: ما زدم و دیوار قرار داده و یک آشپزخانه جدید در من می خواستم برای باز کردن همه چیز و نور باز-برنامه ریزی فضایی. صاحبان قبلی استفاده کرده بودند مقدار زیادی از قوی تضاد رنگ, و من فقط می خواستم به آن را بازگشت به اصول.

چه هستند مزایای استفاده از رنگ پریده رنگ طرح ؟

من می خواستم به استفاده از دیوار به عنوان یک بی طرف پس زمینه و استفاده از لوازم و آثار هنری برای اضافه کردن رنگ مورد علاقه و بافت. آن همچنین باعث می شود آن را بیشتر سازگار پس از آن می توانید با ما بسته به خلق و خوی ما و یا فصل است. دیوارها رنگ خاکستری طبقه رنگ سفید; این همه بسیار ساده است به طوری که دیواره مخلوط را به پس زمینه. من فکر می کنم این مهم است که انعطاف پذیری.
یک مبل از
ساخته شده و یک زیستگاه
میز نشستن بر روی یک
علم غرب dhurrie در
اتاق نشسته


اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد از کیت St هیل

چه چیز دیگری به ارمغان می آورد یک حس آرامش به فضای داخلی خود را?

من سعی می کنم به طبیعت را در داخل آن است که آیا در فرم گیاهان و گل یا چیزی زیرکانه. الگوها و بافت های شما در پیدا کردن در طبیعت به چشم جذاب, بنابراین من می خواهم به لایه بالا می اندازد و منسوجات و استفاده از لامسه جنگل. زمانی که من از اضطراب رنج می برند, من گاهی اوقات حملات هراس اگر من در یک سوپر مارکت است که بسیار بالینی غیر طبیعی فضا. در خانه من می خواهم یک مقدار گرمتر جو بنابراین من شامل مقدار زیادی از نقاط لمسی است که درخواست تجدید نظر به حواس.

آیا شما هر گونه راهنمایی یک ظاهر طراحی شده برای ایجاد یک تسکین دهنده نگاه می کنید ؟

شما نیاز به تمرکز بر نقاط مورد علاقه به طوری که آن را به نظر نمی آید بیش از حد شلوغ و به هم ریخته. که ممکن است یک سیستم قفسه بندی خود را با چیزهای مورد علاقه بر روی آن و در سمت دیگر اتاق یک نوار سبد خرید با برخی از گلدان و بطری های زیبا. آن را در مورد داشتن همه چیز در همه جا: چشم نیاز به برخی از خنثی فضا برای شکستن همه چیز.
در زیر کتاب و یک
گیاه چیده شده
در یک طرف جدول (پیدا کردن
مشابه در
H&M صفحه اصلی)


اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد از کیت St هیل

شما می توانید با ما هر گونه مشاوره در اخذ روشنایی مناسب است ؟

آن را واقعا می تواند تحت تاثیر قرار خلق و خوی ما. شما می خواهید به اجازه دهید در حد نور طبیعی به عنوان شما می توانید با داشتن حداقل پوشش روی ویندوز. شما همچنین نیاز به اشکال مختلف از روشنایی در یک اتاق احتمالا حدود چهار یا شش منابع مختلف به طوری که شما می توانید آن را تغییر دهید بسته به اینکه چگونه شما احساس می کنید و یا زمان از روز است. من نمی مانند در اختیار داشتن سقف نور در شب چون آن را روشن و منجر به آرامش; من ترجیح می دهند که تعداد زیادی از لامپ در گوشه و کنار. من همیشه توصیه dimmers و هوشمند لامپ اجازه می دهد تا به شما برای تنظیم رنگ پس در شب شما می توانید یک گرمتر تن به جای که نور آبی است که باعث می شود شما احساس می کنید بیدار.

چگونه در مورد طرح?

من دوست دارم قطعه از مبلمان به نگاه به عنوان اگر آنها در گفتگو با یکی دیگر: شما ممکن است یک صندلی با یک میز قهوه در مقابل دو صندلی. این مهم است به تجسم چگونه به شما خواهد شد با استفاده از فضا, آیا دوست دارید برای سرگرم کردن و یا نشستن روی مبل و به ایجاد آن دنج خوشه مبلمان.
کیت متصل
این سازمان به
پشت درب برای نگهداری
باغ ابزار و
تمیز کردن همه چیز


اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد از کیت St هیل

چه تغییرات کوچک می تواند شما را در خانه برای کمک به بلند کردن خلق و خوی خود را?

این احساس می تواند طاقت فرسا به فکر می کنم ” من قصد دارم برای انجام یک کار بزرگ قبل.’ آن را بسیار آسان تر به فکر کوچکتر و بیشتر قابل کنترل پروژه. من به تازگی نقاشی پشت درب کمد و آویزان کردن یک Ikea organiser. پس از آن بود رضایت به انجام این کار یک چیز کوچک. در یک زمان مثل این که وقتی خرید آسان نیست و بودجه محدود این مهم را بیشتر از آنچه به شما کردم. اگر من می خواهم برای ایجاد یک تغییر حرکت همه چیز در اطراف شاید restyle یک قفسه. آن را همیشه می دهد یک چشم انداز جدید.

بازدید Cate St هیل برای بیشتر داخلی الهام بخش و شما می توانید به دنبال او در Instagram اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de