چگونه برای ایجاد بهترین دفتر خانه تنظیم برای بهره وری در طول مستند

تقریبا با کل ملت مجبور به کار از خانه به لطف مداوم مخمصه Covid-19 ما تا به حال به نوبه خود به ما اتاق خواب و آشپزخانه و اتاق نشیمن به pop-up دفاتر.

برای برخی از, آن را بهترین قسمت از یک وضعیت دشوار است — تمام لوکس loungewear زیاده استراحت ناهار و ساعت اضافی را به سر و صدا از طریق لیست — اما برای دیگران آن را یک وضعیت دشوار است. غیر منتظره تغییر به خانه کار می توانید پرتاب مولد ترین فرد خارج از سنکرون.

اگر “WFH-ing” به من آموخت هر چیزی آن است که احساس مثل شما در حال کار از یک دفتر به جای محل شما صرف تعطیلات آخر هفته خود را در دوره نقاهت بعد از شب جمعه سوء استفاده — ضروری است. و چند تغییرات کمی می تواند یک راه طولانی بروید.

این سریع-حمل و نقل محصولات کمک خواهد کرد که شما ایجاد بهترین دفتر خانه تنظیم برای بهره وری زمانی که شما قادر به دریافت به دفتر این که آیا شما در حال به روز رسانی کامل اتاق و یا یک فضای کوچک:

بهترین میز اداری

این که آیا شما با استفاده از یک در اتاق کار یا میز ایستاده یک منجی برای خانه-کارگران, تشویق, حرکت و انعطاف پذیری است که اغلب می افتد به کنار جاده زمانی که در بستر دفاتر یک گزینه است. در واقع برخی از گزارش ها نشان می دهد میز ایستاده در واقع افزایش بهره وری است.

1. Varidesk Pro Plus 36 میز ایستاده

£365 آمازونVaridesk Pro Plus 36 توسط کرم د لا کرم از میز ایستاده ارائه حداکثر انعطاف پذیری با مطلقا هیچ مونتاژ مورد نیاز است. طراحی شده به جای یک یا دو مانیتور راه اندازی دو لایه طراحی به شما می دهد دو جادار مناطق کار می کنند (ایده آل برای کسانی که دوست دارند یک مقدار زیادی از فضای اطراف خود را به صفحه کلید و ماوس) و می تواند در ارتفاع-تنظیم به یازده مختلف ایستاده و نشسته و موقعیت. Varidesk انحصاری بهار لود بلند کردن مکانیسم باعث می شود یک انتقالی کاری آسان برای همه بیش از حد بلند کردن اجسام تا 35 پوند در سه ثانیه. این سرمایه گذاری است اما تا آنجا که به ما مربوط می شود این بهترین میز ایستاده برای یک دفتر خانه است که پول می توانید خرید.

خرید در حال حاضر

2. Elori بسیار معروف جنسیت آشپزخانه به سبک بلوط دیواری میز

£202.50 La Redouteبرای فضاهای کوچکتر و لپ تاپ کاربران دیواری میز یک گزینه فوق العاده. در حالی که آنها نمی خواهد نگه داشتن دو مانیتور کامپیوتر راه اندازی آنها می تواند به عنوان هر دو فضای ذخیره سازی و فضای میز برای لپ تاپ. این بسیار معروف جنسیت آشپزخانه به سبک برابر پایین میز از La Redoute ساخته شده با چوب بلوط جامد و محکم لولا و پشتیبانی از حصول اطمینان از آن را به نظر می رسد فقط به عنوان به خوبی-از-استفاده به عنوان توابع آن را در طول استفاده از. شما حتی می تواند پاپ یک وب کم در بالا برای ایجاد یک راحت کنفرانس مجموعه.

خرید در حال حاضر

بهترین لپ تاپ ایستاده

3. دوازده جنوبی منحنی لپ تاپ ایستاده

£54.99, آمازونغرفه لپ تاپ یکی از ارزان ترین و ساده ترین چیزهایی که شما می توانید به نوبه خود لپ تاپ خود را به یک دسکتاپ فضا. این مدل خاص است ارگونومیک طراحی شده توسط, تسکین شانه و گردن درد به خود می بالد در معرض ضد لغزش پایه برای جلوگیری از گرمای بیش از حد و/یا خش. آن است که فوق العاده آسان برای جفت کردن با یک صفحه کلید و ماوس برای راحت دسکتاپ راه اندازی و یا صفحه نمایش دوم برای دو مانیتور قابلیت. موجود در مات سیاه و سفید

خرید در حال حاضر

بهترین lap desk

4. Nnewvante قابل تنظیم دامان میز میز

£45.99, آمازونبه آسانی به عنوان آن ممکن است برای دریافت از طریق دانشگاه با استفاده از یک بالش به دامان میز ساعات کار عادی تقاضای ارتقاء. و در این جاست که این فوق العاده شیک دامان میز در می آید. این لحاف روز پسند دامان میز ساخته شده است صاف و بامبو می آید با یک کشو کوچک, پنج, صفحه نمایش قابل تنظیم tilts ارتفاع-قابل تنظیم (که برابر را برای ذخیره سازی آسان) یک USB-مجهز به فن خنک کننده (مفید برای گرم شدن لپ تاپ) و به اندازه کافی پایه فضا برای cuppa به بوت.

خرید در حال حاضر

بهترین مانیتور کامپیوتر

دو مانیتور یا “صفحه نمایش دوم’ می تواند به افزایش بهره وری شبیه هیچ دیگر است. جدا از آشکار قدرت پردازش (مانند گرفتن یک بزرگتر مانیتور کامپیوتر به قلاب تا به یک لپ تاپ کوچک, کاهش خستگی چشم) دو مانیتور واقعا می تواند کمک به تعادل زیادی حجم کار و به شما اجازه کار با اسناد متعدد (و یا اسناد و مدارک و یک کنفرانس تلفنی) به طور همزمان.

5. BenQ GC2870H 28 اینچی و چراغ چشم-مراقبت و نظارت بر

£226.68 آمازونBenQ منحصر به فرد چشم و مراقبت از فن آوری ها در واقع قادر به کاهش خستگی چشم و سوزش ساخت GC2870H انتخاب ما برای بهترین بودجه نظارت داشته باشند. مانیتور فوق العاده بالا 3000:1 کنتراست بومی (در حدود سه برابر بیشتر از استاندارد پانل) که نتایج فوق العاده روشن را مشاهده و تجربه و بهبود رنگ تعریف. به عنوان پاداش اضافه شده پیشرفته آن VA (محور عمودی) پنل تکنولوژی به معنی کیفیت تغییر نمی کند از سمت چپ و راست و بالا و پایین با 178° زاویه دید.

خرید در حال حاضر

6. HP 27f 4k Ultraslim مانیتور با تنظیم ارتفاع

£379.99 آمازوناگر شما به دنبال برای بهترین 4k مانیتور تحت £400 نگاه نکنید. HP را ultraslim مانیتور 27 اینچی است که نه تنها ارتفاع قابل تنظیم (با فوق العاده انعطاف پذیر شیب به اطمینان حاصل شود که شما همیشه در حق زاویه دید) اما بسته بندی شده با تکنولوژی حتی فراتر از آن ultra-high-definition 4k با وضوح. خود AMD FreeSync تکنولوژی جلوگیری از تاری در حالی که تکنولوژی IPS تضمین تصویر دقت و ثبات در سراسر فوق العاده گسترده مشاهده میشود.

خرید در حال حاضر

بهترین کمری پشتیبانی

اگر شما یک صندلی اداری ارگونومیک اما هنوز هم جای شما عشق را به نشستن خوب پشتیبانی کمری کمک خواهد کرد که نگه داشتن ستون فقرات خود را تراز وسط قرار دارد در آن انحنای طبیعی. در واقع آنها ارائه بهترین پشتیبانی برای صندلی که آیا آن را در حال حاضر و پشت خود را پایین تر خواهد شد با تشکر از شما در بلند مدت.

7. Supportiback وضعیت درمانی کمری کوسن

£20 آمازوناین درخشان کمی کمری کوسن می گیر در هر نقطه و در همه جا — حتی آن را همراه با دو ظهر تمدید تسمه به کمک آن مناسب و ایمن در غیر معمول و یا اندازه صندلی. دکتر-طراحی شکل نه تنها تصحیح وضعیت اما قالب به پشت خود ارگونومی, کاهش, درد, در حالی که نگه داشتن همه چیز به درستی تراز وسط قرار دارد. آن را به خوبی توسط مصرف کنندگان این شرکت حتی اجازه می دهد تا شما سعی می کنید کمری کوسن خطر رایگان برای 30 روز.

خرید در حال حاضر

8. اصلی مکنزی دور رول کمری کوسن

£16.55, آمازونبه طور مشابه کمری رول عمل مانند کمری پشتیبانی بالشتک تنها و بدون هر گونه full-back زواید است. ‘اصلی’ است که یقین ستایش کسانی که دچار کمر درد و استوار در منحنی خود را به عقب و حمل و نقل می تواند از دفتر صندلی ماشین یا مبل بدون بدون هیچ زحمتی. این اقدامات فقط 10 سانتی متر در قطر اما ارائه می دهد قابل توجهی پایین تر پشتیبانی به علاوه فوق العاده چسبناک بند به صورت کامل قرار دادن.

خرید در حال حاضر

بهترین لامپ میز

هر چند لامپ میز نیست ضروری من پیدا کردن یک نور کمی می تواند یک راه دوست داشتنی از روشن کردن یک فضای کاری (ahem به معنای واقعی کلمه) و افزایش خلق و خوی خود را در هنگام کار در اواخر شب. روانی من نیز احساس می کنند ایجاد یک بیت از یک ‘در’ و ‘خاموش’ سوئیچ برای یک کار است که می تواند مفید باشد اگر شما یک کار برای تکمیل در شروع و یا پایان روز.

9. Beurer TL70 روز Slimline غمگین لامپ

£120, Argosهر چند بسیاری از مردم تبدیل به غم لامپ برای دفع زمستان, بلوز, آنها به خصوص مفید برای خلق و خوی افزایش روز پر استرس کاری. این از نظر پزشکی تایید شده روز روشن از Beurer در واقع شبیه سازی نور روز بیش از 10 ، 000 lux (فاصله 15-20 سانتی متر) است که می تواند کمک به شما احساس می کنید بیشتر خوش بینانه به شما انرژی می دهد و حتی افزایش بهره وری است. آن را دارای ده سطح روشنایی و پنج سطح از زمان درمان (15 تا 120 دقیقه) اطمینان حاصل کنید که دقیقا آنچه شما نیاز دارید. سوسو زدن و اشعه ماوراء بنفش رایگان.

خرید در حال حاضر

10. برنج باز لامپ چراغ رومیزی

£95 Cox & Coxاگر کار شما نیاز به یک مقدار خوبی از خواندن شما نمی خواهد پشیمانی پاشش و در این, ظریف, میز لامپ. با خار برنج بطرف برجسته باز لامپ, شما می توانید انتخاب کنید هر E27 لامپ از انتخاب شما (ما عاشق زمرد سبز Calex از Made.com که می تواند یک اتاق را نگاه آخرتی در یک تلنگر).

خرید در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de